Reklama


Reklama

Saab zatrzymał się na drzewie, ranne 7-letnie dziecko


W okolicach Jerutek doszło dziś do groźnego wypadku. Na prostym odcinku drogi saab, którym kierowała 19-letnia kobieta zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.W wypadku poważnie ucierpiała 19-latka. Z urazem nóg, śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Pasażer, 7-letnie dziecko, karetką został przewieziony do szpitala w Biskupcu.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku mogła być... kurtka, którą kobieta próbowała zdjąć podczas jazdy. Kobieta straciła panowanie nad osobowym Saabem. 


Reklama

 

Reklama

- 19-latka jadąc prostym odcinkiem drogi, straciła panowanie nad kierownicą i zjechała na przeciwny pas ruchu – mówi Izabela Cyganiuk, Oficer Prasowy Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie. - Osobowy Saab wjechał do rowu i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Kierująca oraz 8-letni pasażer zostali przetransportowani do szpitali w Olsztynie i Biskupcu.

 Komentarze do artykułu

Karola

Czy ktoś wie kto to mógł być,martwię się ze to ktoś mi bliski..

Johny Bravo

Szczęście w nieszczęściu, Pani miala bezpiecznego Saab\'a najbezpieczniejszy wóz w swoim czasie, gdyby nie to mogło być gorzej

Napisz

Reklama


Komentarze