Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Są pieniądze na część ścieżki rowerowej Szczytno – Biskupiec


Jest szansa, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg na budowę części ścieżki rowerowej po byłym torowisku Szczytno – Biskupiec. Dziś Powiat Szczycieński i gmina Biskupiec otrzymały na ten cel unijne wsparcie. Problem jest jednak z częścią ścieżki, która znajduje się na ternie gminy Dźwierzuty. Gmina na razie wycofała się z tej inwestycji.W poniedziałek, 25 czerwca władze Powiatu Szczycieńskiego i gminy Biskupiec podpisały umowę na wsparcie tej inwestycji z marszałkiem województwa. Oba samorządy otrzymają po około 1 mln zł dofinansowania. Za te pieniądze od Szczytna ma powstać odcinek około 8 kilometrów ścieżki. Podobny odcinek ma powstać od strony Biskupca.

 

 

Z inwestycji zrezygnowała, przynajmniej na razie, gmina Dźwierzuty. To spory kłopot, bo na jej terenie leży najdłuższy, ponad 20-kilometrowy, odcinek....


 

 

Więcej na temat budowy ścieżki rowerowej Szczytno-Biskupiec w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

PSL w życiu nie zagłosuję

Ludzie psl ludziom psl

AntyPSL

A co będzie robić p. Jaskulska jeśli jej nie wybiorą? W normalnej pracy to trzeba coś umieć niestety. Mam nadzieje że wróci na zmywak.

Olek

Jakie ryje :) Powinien ktos przerobic to zdjecie na memy :D

jolka

W co gra Jaskulska? Najpierw zrobiła wszystko aby Dźwierzuty nie dostały wsparcia a teraz lansuje się na foto jaka to dobra kobieta, która daje kasę na ścieżkę dla starostwa i biskupca. Nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto nie przejrzał tej pustej kobiety. Może warto zachować resztę godności i zejść ze sceny!

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34