Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019


W Szczytnie 16. lutego 2019 roku odbyła się pierwsza runda Ligi Szkół w pływaniu powiatu szczycieńskiego. Rywalizacja ma charakter drużynowy i indywidualny, liczona jest suma punktów uzyskanych po czterech rundach. Uczestnicy to przede wszystkim dzieci i młodzież (od 6 lat wzwyż). Startowało w sumie 38 zawodniczek i zawodników.



Klasyfikacja drużynowa: dziewcząt, 6 - 14 lat: 1. SP Świętajno.

Klasyfikacja dziewcząt i chłopców

100 m stylem zmiennym:

10 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna, SP 6 i CZERNIAWSKI Nataniel SP3, 2. KOPEĆ Małgorzata, SP Świętajno, 3. GRONOWSKA Zofia, SP Świętajno, 4. DEMBOWSKA Zofia, SP6,

11 lat: 1. WALC Alicja SP 6 i CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6, 2. POMIRSKA Izabela SP2, 3. JASTRZĘBSKA Hanna SP2,

13 lat: 1. LIS Magdalena, SP6, 2. FILIPCZAK Nikola, SP6, 3. SZYDŁOWSKA Natalia, SP Świętajno,

14 lat: 1. FRYDRYCH Martyna, SP3 i CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3, 2. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6, 3. DĄBROWSKI Marcin, SP2,

15 lat: 1. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno i CHOROSZEWSKI Iwo, SP6, 2. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno i KŁOSIŃSKI Jędrzej, SP2,

16 lat i starsi: 1. KRAUZA Julia, GM2,

25 m motylkiem, grzbietem, klasykiem i dowolnym:

8 lat: 1. CHODKOWSKI Marcel, SP3.

50 m motylkiem, grzbietem, klasykiem i dowolnym:

9 lat: 1. JAKUBCEWICZ Maja, SP3 i ENERLICH Ignacy SP2, 2. RZEPCZYŃSKA Maja, SP Wielbark i BOJARZYN Eryk, SP3,

10 lat: 1. PIEŃKOWSKA Martyna, SP6 i LUTOSTAŃSKI Aleksander, SP6, 2. SIERAK Lena, SP3 i CZERNIAWSKI Nataniel, SP3, 3. DEMBOWSKA Zofia, SP 6 i KULAK Andrzej, SP3, 4. GRONOWSKA Zofia, SP Świętajno, 5. KOPEĆ Małgorzata, SP Świętajno,


11 lat: 1. WALC Alicja, SP6 i CHOROSZEWSKI Ignacy, SP6, 2. TOMASZCZYK Emilia, SP2 i SZYDŁOWSKI Kacper, SP Świętajno, 3. POMIRSKA Izabela, SP2, 4. JASTRZĘBSKA Hanna, SP2, 5. SZYMANIAK Paulina, SP2.

12 lat: 1. KODZIS Magdalena, SP2 i RZEPCZYŃSKI Jakub, SP6, 2. ŻELAZNOWSKI Patryk, SP2,

13 lat: 1. LIS Magdalena, SP6 i WÓJCIK Krzysztof, SP Pasym, 2. FILIPCZAK Nikola, SP6 i KOPEĆ Andrzej, SP Świętajno, 3. BOROWSKA Angelika, SP Spychowo, 4. SZYDŁOWSKA, SP Świętajno,

14 lat: 1. FRYDRYCH Martyna, SP3 i CZERNIAWSKI Tobiasz, SP3, 2. LUTOSTAŃSKI Patryk, SP6, 3. DĄBROWSKI Marcin, SP2,

15 lat: 1. TEMPLIN Wiktoria, SP Świętajno, 2. TEMPLIN Patrycja, SP Świętajno. 1. CHOROSZEWSKI Iwo, SP6, 2. KŁOSIŃSKI Jędrzej, SP2,

16 lat i starsi: 1. KRAUZA Julia, GM2 i SĘK Remigiusz, ZS3.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-05-17 11:37:01

Sezon lotowy 2019 został otwarty

  • Poniedziałek, 2019-04-29 13:02:18

Obligacje pójdą na szpital

  • Czwartek, 2019-04-25 10:06:00

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Środa, 2019-01-30 13:16:00

Budżet zobligowany... obligacjami

  • Piątek, 2018-12-21 10:36:41

Podwyżka diet radnych od stycznia 2019 r.


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec