Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

SKS wciąż przy dnie


Piłkarze SKS Szczytno zamykają tabelę grupy pierwszej piłkarskiej okręgówki. Do tej pory przegrali dwa mecze, a na trzeci... nie dojechali.



SKS Szczytno - Orlęta Reszel 0:8

LKS Różnowo - SKS Szczytno - goście nie dojechali

 

 

 

SKS SZCZYTNO

 

Skład podstawowy: Paweł Skrajny, Filip Brzeziński, Wojciech Olbryś, Michał Deptuła, Marcin Żarnoch, Gryfin Cąkała, Paweł Głowacki, Krzysztof Kołakowski, Bogdan Cikacz, Nikodem Cegielski, Jakub Sosnowski. Skład rezerwowy: Konrad Dąbrowski, Karol Tański, Paweł Kosiński, Igor Kozian, Krystian Maziński, Arkadiusz Cichy, Piotr Kwiatuszewski.

 

 

Waldemar Pogorzelski z zarządu SKS Szczytno słabe wyniki tłumaczy brakiem doświadczenia przemeblowanej drużyny. - Są to młodzi zawodnicy, którzy do tej pory nie grali w dorosłą piłkę – mówi. - Wynik nie odzwierciedla gra. Naprawdę wierzę w ten zespół, bo ma potencjał. Musi się jeszcze zgrać, poznać. Brakuje może kilku starszych zawodników, którzy daliby poczucie pewności, ale jak wyleczą kontuzje i wrócą do drużyny, to wówczas pokażemy na co nas naprawdę stać.


Reklama

 

Pogorzelski dodaje też, że tak młody zespół nie jest w stanie skutecznie grać dwóch meczów w ciągu jednego tygodnia.

 

SKS Szczytno przegrał w środę z Reszlem aż 0 do 8. Z kolei na niedzielny mecz z Różnowem nie dojechał. - Pomiędzy Gromem a Pasymiem popsuł się nam autobus – mówi Pogorzelski. - Czekamy na decyzję związku, czy będzie walkower, czy mecz zostanie przełożony.

 

 

 

 

1. Błękitni Pasym 3 9

2. Orlęta Reszel 3 7

3. Omulew Wielbark 3 7

4. Łyna Sępopol 3 6

5. Victoria Bartoszyce 3 6

6. Śniardwy Orzysz 3 6

Reklama

7. Rominta Gołdap 3 6

8. Żagiel Piecki 3 4

9. Czarni Olecko 3 4

10. DKS Dobre Miasto 3 4

11. Wilczek Wilkowo 3 3

12. Vęgoria Węgorzewo 3 3

13. Kłobuk Mikołajki 3 1

14. LKS Różnowo 2 0

15. Cresovia Górowo Iławeckie 3 0

16. SKS Szczytno 2 0

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-02-17 21:06:56

Ogólniak wciąż bez dyrektorskiej głowy

  • Piątek, 2020-02-07 10:20:17

Odwodnienie ważniejsze od asfaltu

  • Środa, 2020-01-29 18:28:03

Nowi ławnicy już zaprzysiężeni

  • Niedziela, 2020-01-26 22:10:32

Pożar w bloku przy ulicy Polskiej

Reklama


Komentarze

  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

    Śmieszek


    2020-02-15 17:04:45