Środa, 23 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SKS potrenuje z Włodkowskim


Daniel Włodkowski prawdopodobnie zastąpi Pawła Pietrzaka w „fotelu” trenera SKS Szczytno. Zarząd klubu dopina właśnie szczegóły umowy. Włodkowski pojawił się na poniedziałkowym treningu SKS-u.Seniorzy SKS-u treningi wznowili już w ubiegłym tygodniu. Na razie były to zajęcia bez trenera.

 

- Prowadzili je doświadczeni, byli piłkarze więc myślę, że treningi były utrzymane na dobrym poziomie – mówi Artur Magnuszewski, sekretarz SKS Szczytno. - Przez ostatnie dni negocjowaliśmy warunki z nowym trenerem. I wychodzi na to, że zostanie nim Daniel Włodkowski.

 

Włodkowski zastąpi na tym stanowisku Pawła Pietrzaka, który nie porozumiał się z zarządem SKS i przestał być trenerem po ostatnim meczu, który decydował o spadku bądź utrzymaniu się drużyny w klasie okręgowej. SKS został, trener ubył.

 


Włodkowski do tej pory związany był z Omulwią Wielbark, gdzie był zawodnikiem podstawowego składu. Grał na pozycji obrońcy.

 

I wygląda na to, że w nowym sezonie szczycieńska drużyna będzie dużo mocniejsza, bo powroty planują do niej juniorzy z tak zwanej ligi centralnej, czyli upraszczając z juniorskiej ekstraklasy.

 

- Na pewno wróci do nas Gabriel Cegielski – mówi Magnuszewski. - Ale prócz niego myślę, że pojawi się w naszych szeregach jeszcze trzech może czterech juniorów. Do tej pory grali oni w Warszawie, czy Białymstoku, ale chcą wrócić do Szczytna.Komentarze do artykułu

Gwardzista

Do Xyz 2000 albo raczej byłego zawodnika lub trenera SKS-u. W juniorach jest przyszłość tylko trzeba im stworzyć odpowiednie warunki. Bez pomocy ludzi z zewnątrz tego się nie da zrobić. A Ty ..... były zawodniku jak nie chcesz pomagać to nie przeszkadzaj...

Xyz 2000

Sks chyba tak nisko upadł że sięga po juniorów bo nie mają kim grać. Sks za rok będzie w A klasie. Klub który ma graczy i trenerów w dupie.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Nie żyje ksiądz Mirosław Lango, proboszcz ze Spychowa
  ....śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...Pokój Jego duszy.
  Autor: Jeremi Brzostowski
  2019-10-22 20:59:37
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Kto grozi, pewnie ci wielcy katolicy od miłosierdzia bożego, nafaszerowani: fałszem, podłością i obłudą!!! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w niego kamień.
  Autor: szczytnianin
  2019-10-22 20:09:15
 • Tajemniczy pożar kamienicy przy 1 Maja (zdjęcia)
  Wcale bym się nie zdziwiła że poprostu znudziło się mieszkanie co niektórym w takich warunkach.
  Autor: Tasia
  2019-10-22 13:52:19
 • Arsenał Milicji Obywatelskiej na poddaszu w Kocie
  Jak to były pociski z 1913 r., to nie należały do MO, chyba że MO miała takie mausery po 1945 r. Pewnie były skonfiskowane - i zapomniane, albo ukryte przez byłych właścicieli domostwa sprzed 1945 r. Sam z taką sytuacją miałem do czynienia - ale dawniej - jeszcze w czasach \"komuny\". Oddałem na komendę, ale strach był, że z niej nie wrócę, jako podejrzany o dybanie na ustrój i prawowitą władzę.
  Autor: Krajan
  2019-10-21 15:43:48
 • Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie
  ćwiczcie Panowie ćwiczcie.
  Autor: re:
  2019-10-21 01:50:38
 • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
  Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
  Autor: Wiesława Kowalewska
  2019-10-20 13:09:49
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13