Czwartek, 21 Listopad, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SKS Szczytno nad przepaścią a klasy


Jeśli tak dalej piłkarze SKS Szczytno będą radzili sobie na boisku to jest duża szansa, że w przyszłym sezonie spadną do a klasy. Tak fatalnego sezonu nasi piłkarze nie mieli od lat. W niedzielnym meczu przegrali aż 0:6 z drużyną z Orzysza.



Śniardwy Orzysz - SKS Szczytno 6:0

 

 

Bramki Orzysz:

 

Damian Prusinowski 32'

Piotr Kowalczyk 42'

Piotr Kowalczyk 48'

Mateusz Zatowski 53'

Dariusz Kaźmierczyk 62'

 

 

SKS Szczytno:

 

35' Filip Chorążewicz (samobójcza)

 

SKS SZCZYTNO: Kacper Taradejna, Filip Chorążewicz, Cezary Trzebiński, Wojciech Kuchna, Arkadiusz Wnuk, Piotr Kwiatuszewski, Kamil Świercz, Jakub Skrzypczak, Maciej Ochtera, Jakub Kulesik, Maciej Balcerzak.

Skład rezerwowy: Paweł Stachańczyk, Paweł Pietrzak.

 

- Zaczęliśmy ten mecz naprawdę fajnie – mówi Paweł Pietrzak, trener SKS Szczytno. - Pierwsze pół godziny było na naszą korzyść. Kilkakrotnie zagroziliśmy nawet bramce rywali. Niestety, potem to oni przejęli inicjatywę. Straciliśmy bramkę. Gdy próbowaliśmy wyrównać nadzialiśmy się kontry i stąd ten wynik. Pojechaliśmy do Orzysza bardzo młodym składem, i myślę że to to też miało znaczenie, bo przeciwnik to drużyn bardzo doświadczona. Jesteśmy na trzecim miejscu od końca w tabeli i tak na pewno zostanie, bo my nie przegonimy Wilkowa, a drużyny za naszymi plecami nie mają szans, aby dojść do nas. Czekamy na rozstrzygnięcia w III lidze, ile drużyn stamtąd spadnie, bo od tego będzie zależał nasz dalszy los.

 


 

68 min.

JAKUB KULESIK z SKS Szczytno opuścił boisko.

68 min.

PAWEŁ STACHAŃCZYK z SKS Szczytno wszedł na boisko.

62 min.

GOL! DARIUSZ KAŹMIERCZYK z KS Śniardwy Orzysz strzelił bramkę.

53 min.

GOL! MATEUSZ ZATOWSKI z KS Śniardwy Orzysz strzelił bramkę.

48 min.

GOL! PIOTR KOWALCZYK z KS Śniardwy Orzysz strzelił bramkę.

42 min.

GOL! PIOTR KOWALCZYK z KS Śniardwy Orzysz strzelił bramkę.

35 min.

GOL! FILIP CHORĄŻEWICZ z SKS Szczytno strzelił bramkę.

32 min.

GOL! DAMIAN PRUSINOWSKI z KS Śniardwy Orzysz strzelił bramkę.

 

 

Pozostałe wyniki:

 

 

DKS Dobre Miasto - Vęgoria Węgorzewo 2:0

Łyna Sępopol - LKS Różnowo 3:1

Wilczek Wilkowo - Pojezierze Prostki 3:0

Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark 2:1

Mazur Wydminy - Polonia Lidzbark Warmiński 1:7

Pisa Barczewo - Cresovia Górowo Iławeckie 7:3

 



Komentarze do artykułu

amorek

Spokojnie, są jeszcze układy i zielony stolik. 10 drużyn zagra w barażach i się utrzymacie.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-11-17 20:49:51

Szczytno stawia na sport od najmłodszych lat

  • Piątek, 2019-11-08 13:17:29

Trzynasta porażka SKS Szczytno

  • Środa, 2019-10-23 17:20:55

Szczytno lepsze od... Zakopanego

  • Czwartek, 2019-10-10 10:28:47

Szczytno zaprzyjaźnia się z Serbią


Komentarze

  • Turystyczna perełka powiatu już dostępna
    Dziwne, dlaczego nie ma na zdjęciu Sylwii. A nie, jest, przepraszam, wszystko ok.
    Autor: fan Sylwii
    2019-11-21 15:25:55
  • Toyota zderzyła się z dzikami
    Policja po przyjęciu zgłoszenia pomoże nam w taki sposób, że ukarze nas mandatem. Więc dwa razy się zastanówcie czy powiadamiac policję. Sporadycznie się zdarza by ta formacja komuś pomogła.
    Autor: Marti
    2019-11-21 07:09:55
  • Turystyczna perełka powiatu już dostępna
    Jak zwykle - pani Jaskulska. pyza na polnych ścieżkach... Przepraszam - na ścieżkach rowerowych. To naprawdę innowacyjne. A przez mazurskie okno na świat wyglądamy codziennie. Gdyby nie okejki, to byśmy nie mieli czym dojechać i wrócić z Olsztyna. Może zamiast ścieżek rowerowych - pyza z polnych (rowerowych) dróżek zajęłaby się przewozami regionalnymi.
    Autor: Śmieszek
    2019-11-20 19:47:57
  • Uszedł z życiem po uderzenia TIRA... i zaczęły się kłopoty
    A co na to fundusz gwarancyjny? Po to on chyba jest?
    Autor: Kierowca
    2019-11-20 17:55:39
  • Potężny tir wypadł z ronda i oparł się o drzewo (zdjęcia)
    Za taki bałagan tylko pouczenie ? Widocznie policjanci nie szanują naszego miasta i zlitowali się nad kowbojami, co myślą, że im wszystko na drodze wolno. To, że wiozą duży ładunek to ich od niczego nie zwalnia. A wręcz przeciwnie powinni wykazać się większą kreatywnością i odpowiedzialnością.
    Autor: Zawiedzony
    2019-11-20 09:47:13
  • Potężny tir wypadł z ronda i oparł się o drzewo (zdjęcia)
    Do tygodnik.szczytno.pl . TIR, dwa TIRy???? .TIR - Transport International Routier porozumienie z 1975 roku o przewożeniu towarów transportem drogowym, tabliczka zabezpieczająca uiszczenie opłaty celnej przez przewoźnika. Polska jako państwo członkowskie UE nie używa tych tablic, stosujemy je tylko gdy pojazd Wywozi , przywozi towar poza UE do kraju objętego poroz. Z 14.11. 1975r . Poprawnie - Ciągnik siodłowy z naczepa . Wiem że się czepiam, ale nie jestem TIRowcem, tylko kierowcą ciężarówki , a z TIRówek korzystają głównie przedstawiciele handlowi ????
    Autor: Kierowca Ciężarówki
    2019-11-20 09:37:44
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Przypomina mi to czasy minione. I sekretarz na kopalni do górników /towarzysze, nasi bracia towarzysze w Gdańsku marzną, zimno jest, trzeba więcej wyngla fedrować/. Chłopy narobili się, całe noce fedrowali, nie jedli, nie pili i 100 ton węgla więcej urobili. Węgiel na wagony załadowano i opisano kartką / dla marznących towarzyszy w Gdańsku/. Skład dojechał do Gdańska, już mają go rozładowywać a tamtejszy I sekretarz do swych towarzyszy /towarzysze jest nam zimno, w zimie zawsze jest zimno, towarzysze w Warszawie marzną, pokażmy im, że jesteśmy mężczyznami, pomożecie?-pomożemy/. W ten sposób skład z węglem pojechał do Warszawy. Tam kolejarz zerwał kartkę z opisem nadawcy i odbiorcy i przykleił następną o treści/dla towarzyszy w Moskwie w ramach solidarności narodów/. W ten oto sposób wszyscy mieli węgiel za darmo. Pieniędzy za węgiel nikt nie zobaczył. Przypadkiem tylko i mocą natury, węgiel ten słabo grzał bo i zima szczególnie mroźna była. Widać już wtedy ekonomistów mieliśmy nie od parady.
    Autor: Tomasz TK
    2019-11-20 08:36:12
  • Będą kroić etaty. Kto ucierpi najbardziej?
    Jakie zmniejszenie wymiaru zatrudnienia? Jakie wypowiedzenia pracy? Wszystko się zgadza. Zamiast ciężkiej pracy na cały etat w szkole, będzie 3/4 etatu w szkole i 1/4 etatu na lodowisku. Niby mniejsze wynagrodzenie za pracę ale za jaka pracę. Trud i przyjemność w jednym. Przedmiotowy ubytek wynagrodzenia też jest wyłącznie pozorny. Ślizgawka kosztuję 200 tys zł.Z ekonomicznego punktu widzenia rachunek się spina. Nikt nie traci, no może niektórzy zyskują ale, nie bądźmy hejterami. Nie ładnie zazdrościć komuś, że ma więcej.
    Autor: Tomasz TK
    2019-11-20 08:11:37
  • Śledzińska zastąpiła Domalewskiego w Orzynach
    Sołtys który nawet nie wychodzi z domu i znając życie nawet nie zna wszystkich mieszkańców
    Autor: Mieszkaniec!
    2019-11-19 22:28:00
  • Śledzińska zastąpiła Domalewskiego w Orzynach
    Otóż to taka prawda , co za sołtys , podstawiony ? Śmiech na sali!
    Autor: Mieszkanka ...
    2019-11-19 22:22:58