Poniedziałek, 16 Wrzesień, Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SALUS TALENT w Centrum Rehabilitacji – dobrze leczące urządzenie


REKLAMA. „SALUS TALENT”, najnowsze urządzenie do rehabilitacji, pracuje w naszym mieście już kilka miesięcy. I – co najważniejsze – klienci Centrum Rehabilitacyjnego chwalą sobie to urządzenie i jego skuteczność. O szczegółach mówi Kacper Stepokura.



Jak klienci opisują działanie urządzenia?

 

Opinie są bardzo pozytywne. Mogę szczerze powiedzieć, że 95% klientów mówi o poprawie ich stanu już po drugim zbiegu.

 

To bardzo dobry wynik. W jakich problemach SALUS pomaga najszybciej ?

 

Najszybszą poprawę można zaobserwować w urazach, które wydarzyły się stosunkowo niedawno, np. skręcenie stawu, naciągnięcie mięśnia lub zbicie. Jeden z pacjentów (pan Jerzy, 52 lata) przy grze w tenisa nadwyrężył staw łokciowy. Borykał się z bólem przez 2 tygodnie stosując różne kremy przeciwbólowe, aż trafił do nas. Po drugim zabiegu stwierdził poprawę o 50%.

 

 

 

W okresie wakacyjnym dużo ludzi uprawia amatorsko sport.

 

Jeśli pogoda sprzyja to, każdy chce się ruszać. Niektórzy wybierają prace w ogrodzie, tak jak pani Agata, która zgłosiła się do nas z bólem kręgosłupa lędźwiowego. Powiedziała, że jak zawsze chciała podlać kwiaty w ogrodzie i schyliła się po konewkę wypełnioną wodą. Niestety, ból unieruchomił ją na kilka dni. To nie był jej pierwszy incydent bólowy. Kręgosłup od dawna, co jakiś czas, dawał o sobie znać. Zmiany zwyrodnieniowe i przepuklina L4-L5. W tym przypadku nie poszło tak szybko, bo musieliśmy zrobić 10 zabiegów, ale obyło się bez zastrzyków.

 

SALUS pomaga również osobom z nietrzymaniem moczu?

 

Tak, oczywiście. Specjalny fotel przystosowany do podłączenia urządzenia sprawia, że pobudzane są do działania mięśnie dna miednicy. Bezboleśnie i bez rozbierania. Pani Asia, 42-latka, mama dwóch córek, kilka miesięcy temu zauważyła u siebie wysiłkowe nietrzymanie moczu. Czytając nasz pierwszy artykuł postanowiła spróbować i przyszła. Wystarczyło jej 5 zabiegów i wszystko wróciło do normy, była bardzo zadowolona.


 

 

 

Czy osoby po zabiegach operacyjnych też się zdarzają?

 

Tak, był pan Henryk, 66 lat, któremu usunięto gruczoł krokowy. Też męczył się z problemem nietrzymania moczu. Dowiedział się o SALUSIE i postanowił zapytać swojego urologa o zdanie. Lekarz pokiwał głową i stwierdził, że pewnie mu to nie pomoże, ale nie widzi przeciwwskazań. Pan Henryk postanowił spróbować. Po 10 zabiegach powiedział, że jest lepiej, ale jedynie o około 20% lecz chciał kontynuować. Po 20 zabiegach powiedział nam, że jest dobrze, nie musi chodzić do toalety tak często, jak kiedyś.

 

Jednym słowem – to urządzenie, które pomaga na wiele różnych dolegliwości?

 

Nie wyleczy wszystkiego. Takiego uniwersalnego „ustrojstwa” niestety, jeszcze nie ma. Ale SALUS TALENT to urządzenie, które można by już uznać za prawie idealne. Naprawdę pomaga na wiele schorzeń, a co najważniejsze, dzięki zabiegom nasi klienci unikają innych, często dolegliwych czynności medycznych, np. serii zastrzyków czy też długotrwałego brania leków.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-05-03 10:35:26

TALENTY MAZURSKIEJ KRAINY

  • Wtorek, 2019-04-30 11:49:57

Mazurskie talenty ze Świętajna

  • Czwartek, 2019-02-14 22:55:06

Domy dziecka w Szczytnie mają się dobrze

  • Piątek, 2018-12-14 10:10:41

Orzeł Wolności w centrum Nowego Dworu


Komentarze

  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Ale to muasto ma przedstawicieli.... Podobno przweodniczacy rady w kryzysie i w czasie zwolnien nauczycieli zalatwił prace swojej narzeczonej? .... Ot sukcesy...
    Autor: Lucjan
    2019-09-16 14:28:18
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    DOBRZE, ŻE PRZYNAJMNIEJ JEDEN RADNY SEJMIKU - H. ŻUCHOWSKI - zajął się \"skorupami\" ze Szczytna. Przez 16 lat miasto nie zajęło się problemem wieży! Choć mogło! Bo widać, że to jest ściema, ale zatwierdził to konserwator wojewódzki! Ale miasto wolało latarnie wokół ratusza za jego zgodą wymienić na te zapałki, niż walczyć o ukrócenie działań wokół wieży. Teraz powinno miasto właśnie przystąpić do renegocjacji umowy z inwestorem i ewentualnie obarczyć go kosztami dewastacji zabytku.
    Autor: Krajan
    2019-09-15 14:29:28
  • Burmistrz z interesantami na skwerze
    Marne naśladownictwo Roberta Biedronia , który rozmawiał z interesantami na sofie ustawionej przed magistratem. Tyle , że Biedroń robił coś sensownego dla Słupska- u nas poza wykopami nad Małym Domowym jakoś efektów działania nie widać. Za te tak zwane stanowiska dla wędkarzy / realizacja mrzonek za nasze pieniądze zresztą/ Ktos powinien oskarżyć Pana Burmistrza za zbrodnię na krajobrazie i środowisku.
    Autor: dr
    2019-09-15 10:37:50
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Działka warta 380 tyś??? Na wjeździe dwa ogromne drzewa, najwyzsze na ulicy, na połowie działki krzaki po pas, a na drugiej połowie ogródki. Działka w środku bloków I domków jednorodzinnych dojazd osiedlowa droga, droga nieprzejezdna. Kto to wyceniał? I co chcialoby zrobic w tym miejscu miasto?? Szkoda aż tego komentować.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-09-15 09:38:00
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Do Aaa. Dużo racji w tym, że obecnej ekipie w miarę tylko udaje się zrobić to, co mieli przygotowane za poprzedniej i podane niemal na patelni. Z drugiej jednak strony znane motto Żuchowskiego brzmi: \"dajcie, bo ja chcę\". Dokładnie tak samo przed laty żądał od gminy oddania około tysiąca atrakcyjnych gospodarczo hektarów. Mieli mu (miastu) oddać i już, A jak się gmina nie zgodziła, to wodociągi odcinał. A kolei jak konserwacja i utrzymanie wieży ciśnień wymagały dużo pracy, a propagandowo było słabe, to pchnął za złotówkę, a teraz - proszę! jaki dbały o skorupy z ruin, bo jedno pisemko do marszałka mu ktoś spłodził i dał podpisać!
    Autor: massakra
    2019-09-14 17:35:27
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Tak, poniższy komentarz przedstawia całą prawdę o gremiach władzy. Dobre w tym wszystkim jest to, że jako mieszkańcy wiemy czego się spodziewać po tych rządach.... Tj. Niczego owocnego dla nas mieszkańców poza zakupem nowego auta czy tez mieszkania przez radnego czy radnych..... Wiec jak mnniemam to jest rozwój szczytna.......
    Autor: Jerzy
    2019-09-14 14:40:43
  • Burmistrz z interesantami na skwerze
    Burmistrz miasta juz niedlugo będzie lody sprzedawał byle by go tylko ludzie widzieli pytanie tylko czy gałkowe czy kręcone...?
    Autor: Bogdan
    2019-09-14 09:24:26
  • Radni chcą mieć KRUS i pieniądze
    Dziwne zachowanie radnych, pół-radnych i ćwierć-radnych. Zachowują się jak Kukiz ze swoimi jowami. JO i WY, to JO a tam WY :-D. Rządzę JO, a nie WY. Dzieci.
    Autor: Tomasz TK
    2019-09-14 08:49:29
  • KRUS „wyprowadzi” się ze Szczytna do Kamionka
    Szczytno ni miasto straconych szans... Biedni radni bez pomysłów i planów na jutro, cała wizja rozwoju miasta to festyny i pikniki jak i akcje co widać krótko terminowe. Radni jak i sam burmistrz to osoby bez doświadczeń w biznesach i zarządzaniu. Osiadli na etacikach czesto panstwowych gdzie zwierzchnik pokazuje palcem co mają robić. Obawiać się mozna czystej zapaści tego miasta..........
    Autor: Aaa
    2019-09-14 06:07:43
  • Adam Popek, nowy szef szczycieńskiej prokuratury
    A tak bardziej przyjaźniejszego zdjęcia nie mona było? Żeby ten pan troszeczkę chociaż się uśmiechnął?
    Autor: Śmieszek
    2019-09-13 17:12:30