Poniedziałek, 22 Lipiec, Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

SALUS TALENT w Centrum Rehabilitacji – dobrze leczące urządzenie


REKLAMA. „SALUS TALENT”, najnowsze urządzenie do rehabilitacji, pracuje w naszym mieście już kilka miesięcy. I – co najważniejsze – klienci Centrum Rehabilitacyjnego chwalą sobie to urządzenie i jego skuteczność. O szczegółach mówi Kacper Stepokura.



Jak klienci opisują działanie urządzenia?

 

Opinie są bardzo pozytywne. Mogę szczerze powiedzieć, że 95% klientów mówi o poprawie ich stanu już po drugim zbiegu.

 

To bardzo dobry wynik. W jakich problemach SALUS pomaga najszybciej ?

 

Najszybszą poprawę można zaobserwować w urazach, które wydarzyły się stosunkowo niedawno, np. skręcenie stawu, naciągnięcie mięśnia lub zbicie. Jeden z pacjentów (pan Jerzy, 52 lata) przy grze w tenisa nadwyrężył staw łokciowy. Borykał się z bólem przez 2 tygodnie stosując różne kremy przeciwbólowe, aż trafił do nas. Po drugim zabiegu stwierdził poprawę o 50%.

 

 

 

W okresie wakacyjnym dużo ludzi uprawia amatorsko sport.

 

Jeśli pogoda sprzyja to, każdy chce się ruszać. Niektórzy wybierają prace w ogrodzie, tak jak pani Agata, która zgłosiła się do nas z bólem kręgosłupa lędźwiowego. Powiedziała, że jak zawsze chciała podlać kwiaty w ogrodzie i schyliła się po konewkę wypełnioną wodą. Niestety, ból unieruchomił ją na kilka dni. To nie był jej pierwszy incydent bólowy. Kręgosłup od dawna, co jakiś czas, dawał o sobie znać. Zmiany zwyrodnieniowe i przepuklina L4-L5. W tym przypadku nie poszło tak szybko, bo musieliśmy zrobić 10 zabiegów, ale obyło się bez zastrzyków.

 

SALUS pomaga również osobom z nietrzymaniem moczu?

 

Tak, oczywiście. Specjalny fotel przystosowany do podłączenia urządzenia sprawia, że pobudzane są do działania mięśnie dna miednicy. Bezboleśnie i bez rozbierania. Pani Asia, 42-latka, mama dwóch córek, kilka miesięcy temu zauważyła u siebie wysiłkowe nietrzymanie moczu. Czytając nasz pierwszy artykuł postanowiła spróbować i przyszła. Wystarczyło jej 5 zabiegów i wszystko wróciło do normy, była bardzo zadowolona.


 

 

 

Czy osoby po zabiegach operacyjnych też się zdarzają?

 

Tak, był pan Henryk, 66 lat, któremu usunięto gruczoł krokowy. Też męczył się z problemem nietrzymania moczu. Dowiedział się o SALUSIE i postanowił zapytać swojego urologa o zdanie. Lekarz pokiwał głową i stwierdził, że pewnie mu to nie pomoże, ale nie widzi przeciwwskazań. Pan Henryk postanowił spróbować. Po 10 zabiegach powiedział, że jest lepiej, ale jedynie o około 20% lecz chciał kontynuować. Po 20 zabiegach powiedział nam, że jest dobrze, nie musi chodzić do toalety tak często, jak kiedyś.

 

Jednym słowem – to urządzenie, które pomaga na wiele różnych dolegliwości?

 

Nie wyleczy wszystkiego. Takiego uniwersalnego „ustrojstwa” niestety, jeszcze nie ma. Ale SALUS TALENT to urządzenie, które można by już uznać za prawie idealne. Naprawdę pomaga na wiele schorzeń, a co najważniejsze, dzięki zabiegom nasi klienci unikają innych, często dolegliwych czynności medycznych, np. serii zastrzyków czy też długotrwałego brania leków.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-05-03 10:35:26

TALENTY MAZURSKIEJ KRAINY

  • Wtorek, 2019-04-30 11:49:57

Mazurskie talenty ze Świętajna

  • Czwartek, 2019-02-14 22:55:06

Domy dziecka w Szczytnie mają się dobrze

  • Piątek, 2018-12-14 10:10:41

Orzeł Wolności w centrum Nowego Dworu


Komentarze

  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołe miasteczko - zlikwidować! Po prostu, jeśli zdarzają się wypadki z ludzkiej - czy maszyny - winy, to nie korzystajmy z samochodu, hulajnogi, roweru, samolotu. Niech nikt nie wsiada na żadne karuzele, ani diabelskie młyny, żadne roller - coastery! Jak przestaniemy używać tych niebezpiecznych urządzeń - wypadków nie będzie. Inna sprawa - sprawdzenie bezpieczeństwa użytkowania danych sprzętów. Niech się taki instruktor, czy jak tam, najpierw sam przejedzie z pięć razy, albo i więcej na sprzęcie, który oferuje innym dla rozrywki, czy do używania. Nie od dzisiaj jest zwyczaj, że budowniczy mostów pierwsi przejeżdżają się po swojej konstrukcji. To nie sprawa eliminowania niebezpiecznych urządzeń, tylko uczciwości w dopuszczaniu ich do uzytku.
    Autor: Krajan
    2019-07-19 18:13:10
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    Wesołego miasteczka miało nie być a będzie.. Wielka tragedia... Jak ktoś nie będzie chciał korzystać z usług wesołego miasteczka to nie będzie... Tylko teraz zapewne wszystko będzie sprawdzane milion razy....
    Autor: Siwy Stefan burczymucha
    2019-07-19 15:37:42
  • Zdemolował szpital i... zmarł
    Policja to powinna się zająć, ale przypadkiem PanI Ani którą straciła zdrowie przez to, że dyżurującemu ginekologowi nie chciało się pracować.
    Autor: wkurzona
    2019-07-18 15:10:18
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    No dobrze, generalnie się zgadzam. Są przepisy na tego rodzaju sytuacje. Ale ja nie dzwoniłbym zaraz na policję, tylko spróbowałbym dogadać się z sąsiadem. Dopiero po nieudanej interwencji, zwróciłbym się do \"organów\". A tak - to rzeczywiście można się narazić na opinię pieniacza. Nie jest tu kwestią \"donoszenie\" na sąsiadów - tylko to, żeby umieć i chcieć się z nimi porozumiewać. A \"organy\" na samym końcu.
    Autor: Śmieszek
    2019-07-18 14:16:09
  • Rok po śmierci 9-letniego Bartka karuzela znów ruszy
    To jest przykre. Rok temu było mówione, że rezygnujemy z takich atrakcji, a tu się okazuje znowu będzie wesołe miasteczko...Gdzie konsekwencja...? Jeszcze najlepiej niech przyjedzie ta sama firma...ręce opadają.
    Autor: Mirek
    2019-07-18 11:17:30
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Gość ma rację! Jak to powiedział ktoś mądrzejszy \"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka\" Mogę sobie słuchać głośno muzy w bloku w środku dnia o 13, ale jestem świadom, że komuś to może przeszkadzać i policja może mi dowalić mandat.
    Autor: Mirek
    2019-07-17 22:38:13
  • Czytelnik listem do redakcji szkoli... policjantów
    Nic dodać, nic ująć. Brawo dla autora listu!
    Autor: Czytelnik
    2019-07-17 20:20:54
  • W Pasymiu suszarnia stanęła w ogniu
    Czy te zdjęcie to z tego pożaru czy to tylko ilustracja do artykułu?
    Autor: Zdjęcie
    2019-07-17 14:36:29
  • Muzyka, bungee i kulomioci, czyli tegoroczne Dni i Noce Szczytna
    I wszędzie te zasrane disco z pola :/
    Autor: Wstyd
    2019-07-17 14:07:51
  • Próbował uniknąć czołówki, uderzył w drzewo (zdjęcia)
    ??? jakie to drzewo przy drodze??? Może w promieniu kilometra od dróg wszystko wytniemy bo \"przy drodze\"
    Autor: Ekolog
    2019-07-17 11:09:56