Czwartek, 23 Maj, Imieniny: Emila, Neleny, Romy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Ruszyły przymiarki do hotelu z basenem


Warszawska spółka chce wybudować hotel nad Jeziorem Dużym Domowym. Właśnie wystąpiła o pozwolenie na budowę. Ruszyły procedury w urzędach gminy i starostwa.Z informacji, do których udało się dotrzeć dziennikarzom „Tygodnika Szczytno” wynika, że hotel miałby powstać na działkach o łącznej powierzchni 38 hektarów. Powierzchnia działek jest imponująca, ale sam hotel miałby zamknąć się w powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych. Projekt zakłada, że powstanie tam też restauracja, bar, sala bankietowa, taneczna, część basenowa oraz około 60 pokoi.

 

Hotel miałby powstać nad Jeziorem Dużym Domowym od strony Szczycionka, przy drodze prowadzącej do krajówki, którą ostatnio wyremontowała gmina Szczytno.


 

Niestety, nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami inwestora. Plany inwestycyjne potwierdzili nam jednak wójt gminy Szczytno oraz wicestarosta szczycieński.

 

- Otrzymaliśmy od przedstawiciela tej firmy wniosek o wydanie pozwolenia na budowę – mówi Marcin Nowociński, wicestarosta szczycieński. - W tej chwili trwa analiza złożonej dokumentacji.Komentarze do artykułu

monika

a czemu warszawska a nie lokalni przedsiebirocy we spol z miastem?

Waga

No to jeszcze raz, bo nie wiem, czy komentarz będzie zamieszczony: Gmina Wiejska Szczytno świetnie wykorzystała możliwości, zamykając miastu ewentualne przymiarki do sfinalizowania planów budowy hotelu przy ul. Pasymskiej, przy której zostaną tylko dwie stacje benzynowe. Wójt i Pani Skarbnik Gminy - obstawiają wszystkie fronty, co jest bardzo dobrą taktyką, a do tego mają oboje potężne atuty w postaci takiej inwestycji. No cóż - w mieście - oprócz stadionów i hal sportowych - trzeba myśleć także o takich sprawach - a tego nigdy nie było, bo - bez urazy - nauczyciele wf mają skrzywienie w tym kierunku. W sumie życzę powodzenia!

Waga

No właśnie! Cha, a gdzie ten hotel, który miał powstać przy Jeziorze Domowym Dużym przy ul. Pasymskiej. Jak na razie to tam tylko stacja paliw! Czyli miasto całkiem zawaliło sprawę, bo tam rzeczywiście zostanie tylko ta stacja. Za to Gmina Szczytno pociągnęła sprawę i prawdopodobnie osiągnie swój cel. Druga sprawa, to ładne rozprowadzenie kandydatów na Wójta Gminy Szczytno - pani Cielecka - skarbnik Gminy Szczytno startuje z PiS-u. Pan Wojciechowski - nie wiem, czy startuje - czy nie i skąd, - ale widać, że ekipa obstawia wszystkie fronty. A propagandę będzie miała zapewniona.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
  Autor: Uzjel
  2019-05-23 06:04:41
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
  Autor: Zbyszek
  2019-05-22 22:59:50
 • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
  A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-05-22 14:42:34
 • Egzaminy mimo strajku
  O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
  Autor: Śmieszek do Tomasza TK
  2019-05-22 12:44:33
 • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
  Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
  Autor: dr
  2019-05-22 09:13:21
 • Pieski problem straży miejskiej
  Stanowczo muszę przyznać rację osobie o nicku \"Mieszkaniec\". Gratulacje dla tych radnych. Pijar zaistniał. Regresywny i czarny ale jest :-D
  Autor: Tomasz TK
  2019-05-22 08:05:41