Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Ruszają warsztaty dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Szczytno na lata 2021 - 2030


W związku z trwającymi pracami nad dokumentem Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Szczytno na lata 2021 – 2030 ruszają warsztaty strategiczne, które odbędą się w ramach konsultacji społecznych.Obszar wyjściowy do dyskusji tj. analiza SWOT oraz wizja, misja i cele strategiczne przedstawione są poniżej w plikach do pobrania.

 

Jest to materiał roboczy, wyjściowy do stworzenia dyskusji podczas warsztatów. Wersja ostateczna dokumentu po uwzględnieniu proponowanych zmian zostanie udostępniona do publicznej wiadomości po odbyciu konsultacji społecznych ze wszystkimi grupami.

 

Termin warsztatów:

1. 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) godz. 14.00 – dla przedstawicieli Rady Gospodarczej, przedsiębiorców oraz organizacji okołobiznesowych Gminy Miejskiej Szczytno

2. 23 kwietnia 2021 r. (piątek) godz. 14.00 – dla pracowników instytucji samorządowych, Radnych Rady Miejskiej, Dyrektorów jednostek podległych oraz organizacji pozarządowych


Reklama

3. 30 kwietnia 2021 r. (piątek) godz. 14.00 – dla mieszkańców Gminy Miejskiej Szczytno

 

Miejsce spotkania: Urząd Miejski w Szczytnie, ul. Sienkiewicza 1, sala konferencyjna (I piętro)*

 

*W przypadku przedłużenia obostrzeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 spotkanie odbędzie się online za pomocą platformy Zoom. Link do spotkania otrzymają Państwo jako odpowiedź na maila zgłoszeniowego.

 

Prowadzący: dr Waldemar Kozłowski

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail wkozlowski_xl@wp.pl w temacie wpisując „Szczytno. Konsultacje społeczne” analogicznie dla poszczególnych grup:

Reklama

1. do 19 kwietnia 2021 r.

2. do 22 kwietnia 2021 r.

3. do 29 kwietnia 2021 r.

 

 

Pliki do pobrania:

 

1. Analiza SWOT

2. Wizja, misja i cele strategiczne

 

 Komentarze do artykułu

Taki sobie czytelnik

Tak głupi plan wymyślił prawdopodobnie - a miasto się na to zgodziło - ten coach z UWM. Bo tak mu było wygodnie majówkowo. Organizujemy, żeby nie zorganizować, dochodzimy do wniosków, aby do nich nie dojść, budujemy, aby nie zbudować. Wszystko to atrapy. Jak zwykle u nas - wieś potiomkinowska.

wiesław mądrzejowski

Tylko dlaczego warsztaty dla mieszkańców odbyć się mają w godzinach pracy bo o 14-tej w piątek, tuż przed majówką? Ten kto tak zaplanował chce chyba po prostu \"odfajkować\" sprawę aby móc spokojnie stwierdzić, że mieszkańców problem nie obchodzi.

Napisz

Reklama


Komentarze