Niedziela, 26 Wrzesień
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa -

Reklama


Reklama

Ruszają warsztaty dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Szczytno na lata 2021 - 2030


W związku z trwającymi pracami nad dokumentem Strategii Rozwoju Gminy Miejskiej Szczytno na lata 2021 – 2030 ruszają warsztaty strategiczne, które odbędą się w ramach konsultacji społecznych.Obszar wyjściowy do dyskusji tj. analiza SWOT oraz wizja, misja i cele strategiczne przedstawione są poniżej w plikach do pobrania.

 

Jest to materiał roboczy, wyjściowy do stworzenia dyskusji podczas warsztatów. Wersja ostateczna dokumentu po uwzględnieniu proponowanych zmian zostanie udostępniona do publicznej wiadomości po odbyciu konsultacji społecznych ze wszystkimi grupami.

 

Termin warsztatów:

1. 20 kwietnia 2021 r. (wtorek) godz. 14.00 – dla przedstawicieli Rady Gospodarczej, przedsiębiorców oraz organizacji okołobiznesowych Gminy Miejskiej Szczytno

2. 23 kwietnia 2021 r. (piątek) godz. 14.00 – dla pracowników instytucji samorządowych, Radnych Rady Miejskiej, Dyrektorów jednostek podległych oraz organizacji pozarządowych


Reklama

3. 30 kwietnia 2021 r. (piątek) godz. 14.00 – dla mieszkańców Gminy Miejskiej Szczytno

 

Miejsce spotkania: Urząd Miejski w Szczytnie, ul. Sienkiewicza 1, sala konferencyjna (I piętro)*

 

*W przypadku przedłużenia obostrzeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 spotkanie odbędzie się online za pomocą platformy Zoom. Link do spotkania otrzymają Państwo jako odpowiedź na maila zgłoszeniowego.

 

Prowadzący: dr Waldemar Kozłowski

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail wkozlowski_xl@wp.pl w temacie wpisując „Szczytno. Konsultacje społeczne” analogicznie dla poszczególnych grup:

Reklama

1. do 19 kwietnia 2021 r.

2. do 22 kwietnia 2021 r.

3. do 29 kwietnia 2021 r.

 

 

Pliki do pobrania:

 

1. Analiza SWOT

2. Wizja, misja i cele strategiczne

 

 Komentarze do artykułu

Taki sobie czytelnik

Tak głupi plan wymyślił prawdopodobnie - a miasto się na to zgodziło - ten coach z UWM. Bo tak mu było wygodnie majówkowo. Organizujemy, żeby nie zorganizować, dochodzimy do wniosków, aby do nich nie dojść, budujemy, aby nie zbudować. Wszystko to atrapy. Jak zwykle u nas - wieś potiomkinowska.

wiesław mądrzejowski

Tylko dlaczego warsztaty dla mieszkańców odbyć się mają w godzinach pracy bo o 14-tej w piątek, tuż przed majówką? Ten kto tak zaplanował chce chyba po prostu \"odfajkować\" sprawę aby móc spokojnie stwierdzić, że mieszkańców problem nie obchodzi.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43