Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Rozogi zasypane petycjami antyszczepionkowców


Aż czterema petycjami na najbliższej sesji zajmą się gminni radni. Dwie z nich dotyczą masowych szczepień przeciwko covid19.Wnioskodawcy: Piotr Sterkowski oraz Stowarzyszanie Ocean, którego jest prezesem domagają się od radnych gminy Rozogi przyjęcia uchwały, która wymusi na polskim rządzie uzyskanie pisemnych gwarancji ze strony producentów szczepionek, „że w przypadku jakichkolwiek powikłań są oni gotowi przyjąć i ponieść wszelkie koszty prawne i finansowe wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych. Stanowisko to uzasadniamy artykułem 39 Konstytucji RP zabraniającej poddawania obywateli eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnej zgody.”

 

Oba pisma trafiły na ręce przewodniczącego rady Macieja Sypiańkiego.


Reklama

 

Koleją petycję nadesłała Teresa Garland, zaprzysiężony Prezydent Obywatelski Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego. Prosi o przyjecie uchwały w trybie pilnym dotyczącej ochrony i obrony prawdy, godności i wolności człowieka na terytorium gminy Rozogi.

 

Kolejna petycja to list otwarty w sprawie zakazu upraw roślin transgenicznych (GMO), którą wnioskodawca przyrównuje do szczepionek na koronawirusa. I pyta, dlaczego państwo zakazało uprawy roślin GMO, a godzi się na szczepienia nie do końca przebadanym preparatem. - „Jednym z głównych celów naszej petycji – listu otwartego jest zwrócenie uwagi władz gminy na zagrożenie ze strony potencjalnie groźnej dla zdrowia „szczepionki” - piszą autorzy listu.

Reklama

 

Petycjami na sesji  mają się zająć radni.

 

- Zgodnie z prawem musimy je rozpatrzeć w formie uchwały – mówi Zbigniew Kudrzycki, wójt gminy Rozogi. - Z tego, co wiem, takie petycje dostały chyba wszystkie rady w naszym powiecie.Komentarze do artykułu

Kowalski Jan

Radni chyba mają coś wspólnego z \"ciemnogrodem\". Mają wiedzę \"jedna baba drugiej babie\" - uniwersytet ludowy

Ja

Nie nazywajcie tego g* szczepionką proszę.

kroll

do - A może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady... - to właśnie ty będziesz genetycznie zmodyfikowany po wyszczepieniua preparatem GMO, a jego konsekwencje poniesiesz sam, bo i producent jest z nich zwolniony i rząd...pewnie nawet nie domyślasz się czemu. Powrót do normalności nigdy nie nastąpi, o czym wyraźnie i kilka razy mówił Morawiecki, ale jakoś do ciebie to nie dotarło. Jeżeli chcesz, żeby było jak dawniej, to zdejmij kaganiec i powiedz dość tej fałszywej epidemii...zanim nie będzie dla ciebie za późno.

A może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady...

Wraz z zakazem GMO powinno zakazać się też głoszenia poglądów przez, nie bójmy się tego powiedzieć, \"genetycznie zmodyfikowanych\" antyszczepionkowców. Czy wy jesteście świadomi, że przez wasze pseudodziałania powrót do normalności może nigdy nie nastąpić?

kroll

\"Szczepionka\" Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19.- kto nie wierzy, niech sprawdzi na sobie jej skuteczność i nie zmusza innych do poddania się eksperymentowi medycznemu. https://nczas.com/2021/03/03/izrael-szczepionka-pfizera-zabila-40-razy-wiecej-seniorow-niz-covid-19/

Ala

A Ziemia jest płaska

Emilia

Wspaniała wiadomość! Precz z ludobójstwem!!!

ola

Brawo! Brawo! Brawo!

Napisz

Reklama


Komentarze