Reklama


Reklama

Rondo oznacza utrudnienia w Rozogach


Ruszyła budowa ronda w Rozogach, a to oznacza utrudnienia w ruchu. Wciąż jednak nie wiadomo, jak zostanie rozwiązana koncepcja ruchu zastępczego.



- Jest kilka możliwości, ale na razie nie mamy żadnej konkretnej informacji w tej sprawie – mówi Kudrzycki. - Pewnie dowiemy się, jak zostanie to zrobione na dzień lub dwa przed ruszeniem prac.

Podczas budowy utrudnienia w Rozogach mogą być spore, bo rondo ma powstać na skrzyżowaniu dróg Szczytno – Dąbrowy, Wilamowo – Spychowo, czyli najważniejszych ciągów komunikacyjnych nie tylko dla mieszkańców gminy, ale i turystów.


Reklama

24 kwietnia SKANSKA przejęła plac budowy, czyli teren na skrzyżowaniu ulic: 1 Maja, Wielbarskiej, 24 Stycznia i Mazurskiej.

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych. Inwestycja kosztuje około 3,6 mln zł. W tym znajduje się kwota 123 tys. złotych na budowę oświetlenia, która jest udziałem gminy Rozogi. Zakończenie prac zaplanowano na dzień 3 października 2017 r.

Reklama



Komentarze do artykułu

Arek B

Napiszę komentarz, żeby nie było, że nikt nie komentuje tego artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-07-26 19:40:03

Strata auta nie oznacza straty wakacji

  • Niedziela, 2020-05-10 20:52:52

Rondo się oddala?

  • Poniedziałek, 2020-05-04 19:44:19

Obniżka oznacza podwyżkę

  • Środa, 2020-02-19 11:57:13

W Rozogach wystarczy chcieć

Reklama


Komentarze

  • Europejski sukces Stashki (video)
    Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

    cichy fan


    2020-08-14 09:19:56
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

    Akrobatyczny Mateusz


    2020-08-14 08:12:45
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

    Kasia


    2020-08-14 07:38:00
  • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
    Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

    Ewe


    2020-08-14 05:55:01
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin