Reklama


Reklama

Rodziny gminnie bawiły się w Leleszkach (zdjęcia)


Małżeństwo-Dobre Relacje-Silna Rodzina – pod takim hasłem w Leleszkach odbyły się gminne obchody XXI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.Inicjatorem przedsięwzięcia był Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasymiu na czele z koordynatorem Sylwią Jankowską oraz sołtysem wsi Leleszki Rafałem Brzezińskim.

 

 

Uroczystość rozpoczęła mszą świętą polową, po której odbyły się występy młodych artystów ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy Pasym, a później pokazy strażackie z udziałem dzieci oraz konkurencje sportowe poprowadzone przez strażaków. Atrakcje dla dzieci zapewnili też policjanci. Dzieci mogły również wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.


Reklama

 

 

 

Przez cały czas trwania pikniku odbywały się liczne atrakcje skierowane do najmłodszych, m.in.: malowanie twarzy, warsztaty przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury, dmuchany plac zabaw, stoisko z watą cukrową, stoisko z balonowymi warsztatami, wystawa zabytkowych motocykli z klubu Galindia wraz z przejażdżkami dla najmłodszych.

 

 

Reklama

 

W trakcie imprezy odbywał się kiermasz ciast prowadzony przez pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz kiermasz przygotowany przez Stowarzyszenie Morsy Pasym. Wszyscy uczestnicy mogli zjeść przepyszną grochówkę oraz grillowaną kiełbaskę. Ponadto dzieci były częstowane słodyczami i napojami.

 

Imprezę uatrakcyjnił zespół Wiktoria.

 

Fot. Zbigniew GołdaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze