Czwartek, 20 Czerwiec, Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Remont torów zablokuje miasto? Wyznaczono objazdy, sprawdź jak


W poniedziałek, 10 czerwca zostanie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu drogi krajowej nr57 łączący ulice Warszawską i M. Curie-Skłodowskiej. To na pewno utrudni ruch w naszym mieście. „Blokada” torów przewidziana jest do 13 lipca.Drogowcy wyznaczyli już objazdy. Ruch zastępczy będzie odbywał się będzie wyznaczonym ulicami Kochanowskiego, Bohaterów Westerplatte, Kościuszki i Odrodzenia.

 


 

 

Przejazd będzie zamknięty w dniach 10.06.2019 - 13.07.2019 r.

 Komentarze do artykułu

Ryly łyly

Ale będzie zatwardzenie. Dobrze, że mieszkam w tej lepszej części miasta.

mkch

bez obwodnicy?! nawet bez zastępczego przejazdu obok - naprawdę nie trzeba było zamykać głównej arterii miasta na początku sezonu... władzom gratuluje, dobrze że już jest po wyborach samorządowych, bo inaczej - kolejna porażka murowana...

Zbigniew

Co za geniusz to wymyślił ? Po prostu nie mogę uwierzyć, że tranzyt będzie jeździł przez Kochanowskiego, gratulować pomysłu :)

TTT

A co będą musieli zrobić piesi? Proponuję zakupić na czas remontu hulajnogi, wtedy dotarcie np.: z przychodni przy ul. Warszawskiej do Urzędu Skarbowego przebiegnie znacznie szybciej i wreszcie piesi będą mogli powiedzieć, że poczuli przysłowiowy wiatr we włosach. No chyba że ktoś nie lubi, to LOTem bliżej.

Paweł

Powodzenia :) Wyjazd z Westerplatte na Pasymską + 2x90stopni po drodze. Tranzyt też tak będzie przebiegał? :)

obserwator

Miasto w sezonie i weekendy już jest zakorkowane. Teraz zatrzyma się na dobre, a w niedalekiej perspektywie każdemu kierowcy / przejezdnemu / turyście słowo \"Szczytno\" będzie kojarzyło się jak najgorzej. I w końcu nasz gród nie będzie wiązał się tylko z Krzyżakami i szkołą policji.

Adam

Brawo. Zamykać główny ciąg komunikacyjny w Szczytnie w okresie wakacji. Super pomysł. Bareja by tego nie wymyślił.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Jak dogodzić mieszkańcom? - felieton Romana Żokowskiego
  Dziękuję za ten artykuł. Jestem tego samego zdania.Wszyscy się mądrą znad ekranu smartfona, ale nie ma tam logicznego myślenia za grosz,narzekanie jedynie, dlatego w naszym kraju tak się dzieje.
  Autor: Aga
  2019-06-19 11:33:30
 • Jak dogodzić mieszkańcom? - felieton Romana Żokowskiego
  Szanowny Panie. Zgadzam się. że pół roku rządzenia to faktycznie niewiele. Natomiast kontrowersyjnych decyzji Pana Burmistrza można się doliczyć wiele. Jakie? Budowa stanowisk wędkarskich nad Małym Jeziorem / Kurek informuje, że Pan Burmistrz jest wędkarzem/ pachnie partykularyzmem. A strona estetyczna tego przedsięwzięcia, moim zdaniem, jest na miarę zabudowy wieży ciśnień i CPN na Pasymskiej. Także rewitalizacja ruin i budowa ścieżki rowerowej przy tak znacznym przekroczeniu planowanych na to środków jest działaniem,które ma pokazać, że Pan Burmistrz coś robi. Nie jest sztuką takie działanie za \"cudze\"czytaj nasze pieniądze. Przeraża mnie także to \"parcie na szkło\" Pana Burmistrza- zero skromności- przy każdej okazji uśmiechnięta mina na fotce. Tak więc jak na pół roku to \"sukcesów\" chyba wiele. Wsród starych mieszkańców Szczytna krąży opowieść o klątwie rzuconej przez wyjeżdżających do NRF Mazurów- \"bodaj wami rządzili nauczyciele W-F\" i co sprawdza się.
  Autor: dr
  2019-06-19 11:25:16
 • Żuchowski chce połączenia kolejowego Szymany – Chorzele
  Jako radny nic nie robi tylko gada. Czas odejść na emeryturkę. Czas wyremontować drogą 53 Olsztyn-Szczytno
  Autor: xyz
  2019-06-19 11:06:06
 • Janie, jak ty możesz przy tym żyć?
  Ta sygnalizacja dźwiękowa to porażka. Jak można było to zaakceptować, owszem jest to ułatwienie dla osób niepełnosprawnych ale tylko powinna działać jak jest zielone światło dla pieszych a nie brzęczeć cały czas. Chyba nikt z GDDKiA nie słyszał jak prawidłowo funkcjonuje sygnalizacja dźwiękowa.
  Autor: Natka
  2019-06-18 11:47:06
 • Mistrzostwa bez kibiców, gorąca dyskusja samorządowców
  Juz z samego zdjęcia widac zaangażowanie radnego Łachacza w sprawę... Zdjęcie mówi samo za siebie.
  Autor: Paweł
  2019-06-18 11:05:07
 • Będzie więcej policjantów w okolicach plaży i mola
  No i tym samym wiecej mandatow dla mieszkanców za jazde rowerem bez swiateł, picie zimnego piwa w gorący dzień na plaży... Dziekujemy ci burmistrzu Mańkowski i przewodniczącemu rady Łachaczowi Tomaszawi za ten piekny gest w stronę mieszkańców
  Autor: Rafal
  2019-06-15 07:42:03
 • Jujitsu dało mistrzowskie medale Katanie
  Brawo Katana.
  Autor: Karol.P.
  2019-06-14 12:21:56
 • KRUS z własnym „domem” w Szczytnie
  Burmistrzem jest kobieta czy mężczyzna bo z tej wypowiedzi wnioskuję że ktos bezharakterny.
  Autor: Tomasz
  2019-06-14 08:32:03
 • Reaktywują harcerstwo w Szczytnie
  A pieniądze na to burmistrz wyłoży z własnej kieszeni?
  Autor: Rafał
  2019-06-14 08:28:20
 • Będzie więcej policjantów w okolicach plaży i mola
  No nie popatrzcie, znowu załatwił. On to może. A jaki przystojny jest nasz Pan Burmistrz. I harcerstwo reaktywuje , ruiny zrewitalizuje, jezioro zarybi- to jest to.
  Autor: dr
  2019-06-14 08:08:50