Niedziela, 18 Sierpień, Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Remont torów zablokuje miasto? Wyznaczono objazdy, sprawdź jak


W poniedziałek, 10 czerwca zostanie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu drogi krajowej nr57 łączący ulice Warszawską i M. Curie-Skłodowskiej. To na pewno utrudni ruch w naszym mieście. „Blokada” torów przewidziana jest do 13 lipca.



Drogowcy wyznaczyli już objazdy. Ruch zastępczy będzie odbywał się będzie wyznaczonym ulicami Kochanowskiego, Bohaterów Westerplatte, Kościuszki i Odrodzenia.

 


 

 

Przejazd będzie zamknięty w dniach 10.06.2019 - 13.07.2019 r.

 



Komentarze do artykułu

Ryly łyly

Ale będzie zatwardzenie. Dobrze, że mieszkam w tej lepszej części miasta.

mkch

bez obwodnicy?! nawet bez zastępczego przejazdu obok - naprawdę nie trzeba było zamykać głównej arterii miasta na początku sezonu... władzom gratuluje, dobrze że już jest po wyborach samorządowych, bo inaczej - kolejna porażka murowana...

Zbigniew

Co za geniusz to wymyślił ? Po prostu nie mogę uwierzyć, że tranzyt będzie jeździł przez Kochanowskiego, gratulować pomysłu :)

TTT

A co będą musieli zrobić piesi? Proponuję zakupić na czas remontu hulajnogi, wtedy dotarcie np.: z przychodni przy ul. Warszawskiej do Urzędu Skarbowego przebiegnie znacznie szybciej i wreszcie piesi będą mogli powiedzieć, że poczuli przysłowiowy wiatr we włosach. No chyba że ktoś nie lubi, to LOTem bliżej.

Paweł

Powodzenia :) Wyjazd z Westerplatte na Pasymską + 2x90stopni po drodze. Tranzyt też tak będzie przebiegał? :)

obserwator

Miasto w sezonie i weekendy już jest zakorkowane. Teraz zatrzyma się na dobre, a w niedalekiej perspektywie każdemu kierowcy / przejezdnemu / turyście słowo \"Szczytno\" będzie kojarzyło się jak najgorzej. I w końcu nasz gród nie będzie wiązał się tylko z Krzyżakami i szkołą policji.

Adam

Brawo. Zamykać główny ciąg komunikacyjny w Szczytnie w okresie wakacji. Super pomysł. Bareja by tego nie wymyślił.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Radni nie chcą dawać prezentów
    No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
    Autor: Śmieszek
    2019-08-16 14:53:29
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
    Autor: Slawomir
    2019-08-16 11:26:01
  • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
    Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
    Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
    2019-08-14 19:00:22
  • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
    Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
    Autor: Ariia
    2019-08-14 12:35:26
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
    Autor: Dżordż
    2019-08-13 14:18:22
  • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
    Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
    Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
    2019-08-13 14:06:11
  • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
    Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
    Autor: Jarek
    2019-08-13 14:02:00
  • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
    Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
    Autor: Wodnik
    2019-08-13 13:09:16
  • Radni nie chcą dawać prezentów
    Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
    Autor: Facebook wszystko przyjmie....
    2019-08-13 11:10:29
  • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
    Powodzenia i samych sukcesów!
    Autor: Super
    2019-08-13 09:29:36