Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Remis jak porażka dla Omulwi


Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek Omulwi z Victorią. - W mojej ocenie straciliśmy dwa punkty, a nie zyskaliśmy jeden – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - Remis uważam za naszą porażkę.



Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce 0:0

 

 

OMULEW WIELBARK - Skład podstawowy: Hubert Buła, Mateusz Abramczyk (65'), Krystian Gąsiewski (83'), Michał Kwiecień, Kamil Miłek, Mariusz Miłek, Michał Murawski, Patryk Płoski, Tomasz Przybysz, Marek Remiszewski (74'), Ariel Wójcik.

Skład rezerwowy: Jarosław Berk, Marcin Gwiazda, Andrzej Jabłonowski (74'), Cezary Nowakowski, Patryk Szczygielski (65'), Mateusz Tabaka (83'), Damian Zarzycki.


Reklama

 

 

- Mam wielki niedosyt po tym meczu, bo był to koncert niewykorzystanych okazji – mówi Korczakowski. - Jestem zawiedziony wynikiem. W samej tylko pierwszej połowie powinno być już 4:0 dla nas. W 10 minucie Marek Remiszewski przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Chwilę później Patryk Płoski nie domknął dośrodkowania, a bramka była pusta – wylicza trener Omulwi. - W 30 minucie Płoski trafił z kolei w poprzeczkę. Piłka odbiła się od pleców bramkarza z Bartoszyc, a z linii bramkowej wybili ją obrońcy. Potem niedokładnie strzelali też Remiszewski i Szczygielski. Druga połowa była podobna. W mojej ocenie straciliśmy dwa punkty, a nie zyskaliśmy jeden. Szkoda.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-01-31 11:10:27

Do trzech razy... porażka

  • Niedziela, 2020-01-26 21:15:26

Kolejna porażka Olimpijczyka

  • Środa, 2019-12-11 14:54:01

Fatalne kilka sekund Omulwi

  • Środa, 2019-12-11 14:38:06

Porażka Błękitnych na koniec roku

  • Piątek, 2019-11-29 09:58:49

Nieskuteczny remis Omulwi

  • Piątek, 2019-11-29 09:56:27

Kolejna porażka SKS-u, ale bez trenera

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

    Nicram1222


    2020-06-03 17:47:16
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Tak o kłamstwo sam widziałem na własne oczy jak rybacy łowio w tarło szczupaki i wrzucano do skrzynek nie do wytarcia i też one ryby wiosno w tarło kedyś tak nie było a jak były nie wymiarowe do wyrzucali śnięte do wody i niech nie oszukuje tak jest co roku na .jedzorze Leleskim

    Piotr polak


    2020-06-03 14:45:49
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Uderz w stół, a nożyce się zawsze odezwą.

    Śmieszek do Mieszkańca


    2020-06-03 13:45:58
  • 30 lat Samorządu Miejskiego w Szczytnie (wideo)
    No obejrzałem. Przykro pisać, ale szału nie ma. A wręcz nie ma czym się chwalić :( Najwięcej chyba o obiektach sportowych (ciekawe dlaczego?), trochę o oświacie, nieco o ulicach. I ciągłe podczepianie się pod tzw. Port Lotniczy, który wiemy jak intensywnie funkcjonuje i... co z niego nasz samorząd i mieszkańcy mają? Nawet porządna droga do Olsztyna nie powstała. Mdłe to wszystko, bez konkretów. Oceniam, że żaden z wymienionych włodarzy nie ma na koncie jakiejś sensownej inwestycji. A korki przy opuszczonych szlabanach i obraz wieży ciśnień z dostawką chyba najlepiej wkomponowują się w 30 lat udanej samorządności w naszym mieście. I zapowiada się takie sobie dalsze trwanie.

    taki sobie obywatel


    2020-06-03 12:47:28
  • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
    Wszyscy na łeb na szyję się tam budowali....aż żal było patrzeć

    Niko


    2020-06-03 10:14:07
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Śmieszek, jak Ty jesteś taki idealny to dlaczego nie zostaniesz Burmistrzem, a może nawet Posłem lub Premierem...?

    Mieszkaniec


    2020-06-02 21:44:25
  • Pływający dom stanie się atrakcją powiatu?
    I na noc trzeba spłynąć do brzegu. Na śródlądziu nie pływa się w porze nocnej. Ale pomysł fajny. Trzymamy kciuki żeby się powiodło przedsięwzięcie.

    Jarek


    2020-06-02 15:09:29
  • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
    Szanowny \"Gościu\" i \"X-Men\"-ie, każdy bardzo dobrze wiedział, że w tym miejscu będzie w przyszłości budowana obwodnica. Mówiono o tym i pisano otwartym tekstem od dawna. Nie trzeba było budować tam domów, to i stres teraz byłby mniejszy, no i przeciwników budowy supermarketu i obwodnicy byłoby dużo mniej. Teraz na pewno niektórzy mieszkańcy Rudki będą tam leżeć, demonstrować i bronić, jak Rejtan własną piersią, w poprzek nowej drogi. No co zrobić, \"cebula mentalna\" bardzo boi się wszystkiego co nowe.

    Mieszkaniec Szczytna


    2020-06-02 07:46:37
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Rada Miejska Miasta Szczytno zaprosiła do dyskusji o stanie miasta 15 mieszkańców, którzy wg ustawy mieli uzyskać 50 podpisów od swoich współobywateli, aby w tej debacie móc uczestniczyć. Tragifarsa. Na sali obrad wszyscy radni. Gdzie mieliby się zmieścić wg rygorów sanitarnych ci wybrańcy w liczbie 15? Oglądałem tę - jak to się obecnie mówi \"ekstraordynaryjną\" sesję (rzadko w ogóle to robię i cieszę się z tego). Elokwencja prezydium rady - na poziomie licealistów ze stresem przed tablicą. Radna Kosakowska - nauczyciela - która mówi tylko, że jej się wydaje, albo , że jest wszystko \"jak by\". Radna Boczar też raczej \"niewymowna\". Żadna z tych Pań nie sformułowała jasno żadnej myśli. Złote medale mogę przyznać jedynie Seniorce Ewie Czerw, która usiłowała opanować chaos intelektualny oraz Annie Rybińskiej, która - nie zagłębiając się w erystykę po prostu zadawała proste pytania. Zauważę tutaj też specyficzną dykcję Panów Łachacza, Myślaka, Kiersikowskiego, nad którą powinni popracować - bo to wstyd. Pomijam to, iż niektórzy radni - zamiast wyrazić swoje opinie - wyczytywali (z błędami i bez odpowiedniej wymowy, z użyciem słów nieadekwatnych) wcześniej przygotowane elaboraty. Żenada

    Śmieszek


    2020-06-02 00:39:56
  • Dozór policyjny za stalking
    Chory człowiek nie może się powstrzymać od alkoholu,trzeba było go skierować na przymusowe leczenie.

    Abstynent


    2020-06-01 22:34:26