Reklama


Reklama

Remis i punkt były blisko


Osiem meczów i... osiem porażek. To bilans piłkarzy SKS Szczytno. W ostatniej kolejce nasza drużyna uległa Cresowi Górowo Iławeckie 1:2. Tym razem remis był blisko, bo nasi piłkarze bramkę na wagę przegranej stracili dopiero na kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem meczu.



SKS Szczytno - Cresovia Górowo Iławeckie 1:2

 

Bramki SKS Szczytno:

Rafał Krajza 20'

 

Bramki Cresowia:

15' Cezary Dworzański

90' Mateusz Piechota

 

SKS SZCZYTNO: Jakub Skrzypczak, Rafał Krajza, Filip Brzeziński, Daniel Włodkowski, Konrad Dąbrowski (60'), Michał Deptuła, Marcin Żarnoch, Paweł Głowacki (78'), Krzysztof Kołakowski (46'), Kamil Komorowski (46'), Bogdan Cikacz. Skład rezerwowy: Krzysztof Pawelec, Kacper Taradejna (78'), Nikodem Cegielski (60'), Piotr Gregorczyk, Arkadiusz Cichy (46'), Artur Magnuszewski (46'), Jakub Sosnowski.


Reklama

 

 

Wilczek Wilkowo - Rominta Gołdap 1:3

 

DKS Dobre Miasto - Śniardwy Orzysz 3:2

 

Orlęta Reszel - Łyna Sępopol 1:1

LKS Różnowo - Vęgoria Węgorzewo 2:6

Żagiel Piecki - Kłobuk Mikołajki 2:2

 

 

1. Rominta Gołdap 7 18

2. Błękitni Pasym 7 18

3. Żagiel Piecki 8 17

4. Łyna Sępopol 8 17

Reklama

5. Orlęta Reszel 8 17

6. Śniardwy Orzysz 8 15

7. DKS Dobre Miasto 8 14

8. Omulew Wielbark 8 14

9. Vęgoria Węgorzewo 8 10

10. Victoria Bartoszyce 8 10

11. Wilczek Wilkowo 8 7

12. LKS Różnowo 8 7

13. Cresovia Górowo Iławeckie 8 6

14. Czarni Olecko 8 5

15. Kłobuk Mikołajki 8 5

16. SKS Szczytno 8 0



Komentarze do artykułu

janusz

rozwiązać klub w piździec

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-09-09 13:50:34

Remis byłby sprawiedliwy

  • Środa, 2020-09-09 13:16:23

PAMIĄTKI DLA BYŁYCH ZAWODNIKÓW

  • Środa, 2020-08-26 11:25:10

Remis SKS to jednak strata dwóch punktów

  • Poniedziałek, 2020-08-24 11:01:22

Blisko 2 promile i zjazd... do rowu

  • Piątek, 2020-08-14 01:06:40

TRZY PUNKTY BŁĘKITNYCH NA INAUGURACJĘ

Reklama


Komentarze

  • W naszych lasach pojawiła się modliszka (zdjęcia)
    Jak gostek będzie dobrze kopulował to go nie zje. Każda zechce by wrócił raz jeszcze.

    Prokreator


    2020-09-22 16:36:34
  • Scena – spełnienie marzeń Krzysztofa Berendta (zdjęcia)
    Panie Krzysztofie znam Pana od przdszkola i Pańskich rodziców iwszystko co Pan powiedział jest miłą kwintesencją tego że młodzież rozwija swoje pasje.Jestem mamą córki Sylwii która uwielbiała taniec i za swoją pasją po gimnazjum pojechała 200 km do Bialego Stoku i skończyła szkołę teatralno taneczną.Szkoda że dzisiaj nie rozwija tej pasji.Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum brała udział w Dziadku do Orzechów wystawianych przez Ilonę Pawlowicz w Filharmonii Olsztyńskiej .Pół roku prób i 2 tygodnie koncertów codziennie.Staraliśmy się pomagać dowozić córkę.Wspieraliśmy ją.Byłam badzo dumna gdy wśród wszystkich osób 200 tancerzy i 90 osób orkiestry na finałowej scenie była również moja córka.Ale wiem też jak ciężka jest praca na scenie.Dlatego trzymam za Pana Kcióki.Obecnie moja córka jest również w Gdyni chodziła z resztą z Panem do przedszkola i chyba podstawówki jesteście rówieśnikami.Poproszę żeby kupiła nam bilety na Pana spektakl specjalnie przyjedziemy ekipą ze Szczytna.

    Kaczmarczyk Małgorzata


    2020-09-22 06:49:46
  • Przez sąsiedzkie podziały cierpią całe Działy
    To jest chore. Rodzice nie pamiętają, jak za ich czasów było trudno dostać się do szkoły, zwłaszcza zimą, kiedy trzeba było chodzić po głębokim śniegu przy wysokim mrozie. Swoja złością robicie krzywdę swoim dzieciom. Zastanówcie się co robicie!

    Obserwator


    2020-09-21 21:13:00
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Biskupiec jest w powiecie olsztyńskim , i tam szukaj liczby zakażeń osób.

    Do tabela.


    2020-09-21 19:50:40
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Gdzie w tych liczbach zakażeń z powiatów jest Biskupiec ?.

    Tabela.


    2020-09-21 16:08:24
  • Schronisko młodzieżowe odzyska dawny blask (zdjęcia)
    Miasto niby na Mazurach. Powinno nastawiać się na turystykę, ale tanich noclegów nie ma. Schronisko ze skromnymi pokojami i niskimi cenami to mus. Powinno być w Szczytnie co najmniej jedno. To wstyd, że miasto pozwoliło na to, że zostało zamknięte.

    Kowal


    2020-09-21 15:03:15
  • „Blokada” rowerowej ścieżki, poprawi bezpieczeństwo
    Warto jeszcze wspomnieć, że jest to jedyny fragment oddanej ścieżki, gdzie nie zdjęto torów. Przechodząc z rowerem lub przejeżdżając na rolkach przez jezdnię, w szczelinach może utknąć kółko, człowiek/rower się przewróci, a że wielu kierowców w tym miejscu nie zwalnia - można już się nie podnieść. Powinni zainstalować \"leżących policjantów\" z obu stron. Dziwne, że tego nie zrobili, jakby nie wiedzieli, że w Polsce ograniczeni prędkości są tylko do ozdoby. No, ale poczekamy, prędzej czy później ktoś wpadnie pod samochód i wtedy zwalniacze dla kierowców się pojawią.

    Kowal


    2020-09-21 14:57:25
  • „Blokada” rowerowej ścieżki, poprawi bezpieczeństwo
    To proste i bez dyskusji, czy trzeba , czy nie trzeba, a może?. Przed otwarciem ścieżki powinno być zabezpieczenie, żeby można było przejść, nie wjechać pod pojazd. Czy rządzący nie widzą jak nie mają swojej zdrowej wyobraźni, że nigdzie w Polsce ani na świecie takiego bubla nie popełniają. Np Polska - Połczyn Zdrój niech tam pojadą i zobaczą jak jest zabezpieczona 40 km ścieżka na całej długości.

    Krys


    2020-09-21 10:21:27
  • Przez sąsiedzkie podziały cierpią całe Działy
    Wójt podjął bardzo dobrą decyzję... Skoro nie ma wymaganych 3km to po co dowóz, kiedy ja chodziłam tam do szkoły moja droga przekraczała 3km i były Pan wójt nie dał żadnego dowozu, więc to dobra wola... A do Pani ,,Gość\"... Część z dzieci z tej całej rodziny ma bliżej do nowego przystanku... Więc w czym problem. Problem leży w Was matkach... Dzieci same nie rozumieją czemu mamy każą im chodzić na przystanek który znajduje się dalej, skoro zrobili im przystanek bliżej.

    Mieszkanka


    2020-09-21 10:16:46
  • Porachunki, jak w gangsterskim filmie
    Jakiej kradzieży dopuścił się niby 33-latek??

    O co chodz


    2020-09-21 08:45:25