Sobota, 20 Kwiecień
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -

Remis do połowy

Rezerwy GKS-u Szczytno przegrały sobotni mecz z drużyną KS Łęgajny 1:3. Niestety, remisu po 45 minutach gry nie udało się utrzymać...

Druga drużyna GKS-u Szczytno pojawiła się na boisku w składzie: Łukasz Szymański, Mateusz Gwiazda, Marcin Gut, Krystian Majewski, Bartosz Laskowski, Krzysztof Gołota (Przemysław Gromadzki 76'), Marcel Czaplicki (Bartłomiej Pawlak 46'), Krzysztof Brzostek, Kacper Samsel, Dawid Pawlak, Jakub Szydlik.

Jedyną bramkę dla szczycieńskiej drużyny zdobył Bartosz Laskowski, trafiając do bramki Łęgajn w doliczonym czasie pierwszych 45 minut gry. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połówkę, w 55 minucie przeciwnik objął prowadzenie zmieniając wynik na 2:1, aby chwilę później, w 78 trafić na 3:1.

Najbliższe spotkanie GKS'u II Szczytno odbędzie się w 14 kolejce warmińsko-mazurskiej B klasy. W niedzielę, równo o godzinie 15:00 zespół Marka Jurczaka zmierzy się z klubem Juksty Muntowo.