Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Rafał Kot zaprasza na wspólny trening przed Mistrzostwami Świata


Ciężka praca sprawia, że marzenia się spełniają. Rafał Kot ze Szczytna jest tego doskonałym przykładem. Został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym. W niedzielę, 20 października będzie można uczestniczyć w jego ostatnim treningu przed tymi zawodami. Trening odbędzie się w Szczytnie, nad Jeziorem Małym Domowym. Każdy może pobiec z mistrzem. Ale to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia...Niedziela, 20 października to przede wszystkim Bieg Niepodległości. Ale jeśli komuś będzie mało dystansu 5 kilometrów, to może wziąć udział w treningu Rafała Kota, reprezentanta Polski, który tydzień później będzie uczestniczył w Mistrzostwach Świta w biegu 24-godzinnym.

 

- Zapraszam serdecznie na mój oficjalny trening i mojego serwisu, do którego należą Rafał Wilczek i Bartosz Kojro - czyli zespołu, który już za kilka dni wyrusza do francuskiego miasta Albi na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym – zachęca Rafał Kot. - Będzie okazja zobaczyć, jak przygotowujemy się do tych zawodów oraz pobiegać ze mną.

 

 

Wydarzenie startuje o około godz. 14:30 nad Jeziorem Domowym MAŁYM w Szczytnie. Będzie tam ustawiony charakterystyczny namiot Klubu Biegacza Jurund, pod którym będzie stolik serwisu. Namiot zostanie ustawimy prawdopodobnie od strony ul. Konopnickiej - ponieważ zapowiada się ładna pogoda i warto skorzystać z zaproszenia naszego mistrza.


Reklama

 

 

- Chętnych zapraszam do wspólnego pobiegania w tempie naprawdę konwersacyjnym - około 5:30 min/km – mówi Rafał Kot. - Będziemy biec po pętli wokół jeziora w kierunku PRAWOSTRONNYM - jedno okrążenie to około 1,5 km, czyli mniej więcej tyle ile będzie wynosić pętla zawodów we Francji. Ja osobiście - dla efektywności treningu planuję przebiec około 15-20 okrążeń. Każdy kto dołączy, będzie mógł przebiec tyle ile będzie chciał.

 

 

 

Co w programie treningu z mistrzem?

 

- prezentacja oficjalnego stroju reprezentacji Polski

- prezentacja koszulek supportu - zaprojektowane specjalnie na te zawody

- prezentacja kilku sponsorów, którzy pomagają mi w tym wyjeździe, czyli niewykluczone, że będzie możliwość spróbowania jakiegoś smakołyku

Reklama

- ciepła herbata

- zaproszeni goście

- po całym evencie - około 18-18:30 niewykluczona również wspólna integracja.

 

 

Ekipa Rafał Kota do Francji wylatuje w środę, 23 października. Same Mistrzostwa Świata zaczynają się w sobotę, 26 października o godz 10 rano i trwać będą oczywiście 24 godziny. Zachęcamy do kibicowania.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Krzywonoga walczy z wieżą
  \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

  Allo allo


  2020-02-17 20:26:30
 • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
  Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

  Artur Urbański


  2020-02-17 19:35:23
 • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
  A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

  aleks


  2020-02-17 17:04:25
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

  Krajan


  2020-02-17 15:39:35
 • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
  To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

  mariusz


  2020-02-17 11:41:49
 • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
  Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

  Grzegorz Pilecki


  2020-02-16 21:11:02
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

  Taki sobie czytelnik


  2020-02-16 18:56:06
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

  dr


  2020-02-16 17:12:49
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Joanna


  2020-02-15 22:52:13
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

  Śmieszek


  2020-02-15 17:04:45

Reklama