Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Rafał Kot zaprasza na wspólny trening przed Mistrzostwami Świata


Ciężka praca sprawia, że marzenia się spełniają. Rafał Kot ze Szczytna jest tego doskonałym przykładem. Został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym. W niedzielę, 20 października będzie można uczestniczyć w jego ostatnim treningu przed tymi zawodami. Trening odbędzie się w Szczytnie, nad Jeziorem Małym Domowym. Każdy może pobiec z mistrzem. Ale to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia...Niedziela, 20 października to przede wszystkim Bieg Niepodległości. Ale jeśli komuś będzie mało dystansu 5 kilometrów, to może wziąć udział w treningu Rafała Kota, reprezentanta Polski, który tydzień później będzie uczestniczył w Mistrzostwach Świta w biegu 24-godzinnym.

 

- Zapraszam serdecznie na mój oficjalny trening i mojego serwisu, do którego należą Rafał Wilczek i Bartosz Kojro - czyli zespołu, który już za kilka dni wyrusza do francuskiego miasta Albi na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym – zachęca Rafał Kot. - Będzie okazja zobaczyć, jak przygotowujemy się do tych zawodów oraz pobiegać ze mną.

 

 

Wydarzenie startuje o około godz. 14:30 nad Jeziorem Domowym MAŁYM w Szczytnie. Będzie tam ustawiony charakterystyczny namiot Klubu Biegacza Jurund, pod którym będzie stolik serwisu. Namiot zostanie ustawimy prawdopodobnie od strony ul. Konopnickiej - ponieważ zapowiada się ładna pogoda i warto skorzystać z zaproszenia naszego mistrza.


Reklama

 

 

- Chętnych zapraszam do wspólnego pobiegania w tempie naprawdę konwersacyjnym - około 5:30 min/km – mówi Rafał Kot. - Będziemy biec po pętli wokół jeziora w kierunku PRAWOSTRONNYM - jedno okrążenie to około 1,5 km, czyli mniej więcej tyle ile będzie wynosić pętla zawodów we Francji. Ja osobiście - dla efektywności treningu planuję przebiec około 15-20 okrążeń. Każdy kto dołączy, będzie mógł przebiec tyle ile będzie chciał.

 

 

 

Co w programie treningu z mistrzem?

 

- prezentacja oficjalnego stroju reprezentacji Polski

- prezentacja koszulek supportu - zaprojektowane specjalnie na te zawody

- prezentacja kilku sponsorów, którzy pomagają mi w tym wyjeździe, czyli niewykluczone, że będzie możliwość spróbowania jakiegoś smakołyku

Reklama

- ciepła herbata

- zaproszeni goście

- po całym evencie - około 18-18:30 niewykluczona również wspólna integracja.

 

 

Ekipa Rafał Kota do Francji wylatuje w środę, 23 października. Same Mistrzostwa Świata zaczynają się w sobotę, 26 października o godz 10 rano i trwać będą oczywiście 24 godziny. Zachęcamy do kibicowania.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama