Reklama


Reklama

Rafał Kot zaprasza na wspólny trening przed Mistrzostwami Świata


Ciężka praca sprawia, że marzenia się spełniają. Rafał Kot ze Szczytna jest tego doskonałym przykładem. Został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym. W niedzielę, 20 października będzie można uczestniczyć w jego ostatnim treningu przed tymi zawodami. Trening odbędzie się w Szczytnie, nad Jeziorem Małym Domowym. Każdy może pobiec z mistrzem. Ale to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia...Niedziela, 20 października to przede wszystkim Bieg Niepodległości. Ale jeśli komuś będzie mało dystansu 5 kilometrów, to może wziąć udział w treningu Rafała Kota, reprezentanta Polski, który tydzień później będzie uczestniczył w Mistrzostwach Świta w biegu 24-godzinnym.

 

- Zapraszam serdecznie na mój oficjalny trening i mojego serwisu, do którego należą Rafał Wilczek i Bartosz Kojro - czyli zespołu, który już za kilka dni wyrusza do francuskiego miasta Albi na Mistrzostwa Świata w Biegu 24-godzinnym – zachęca Rafał Kot. - Będzie okazja zobaczyć, jak przygotowujemy się do tych zawodów oraz pobiegać ze mną.

 

 

Wydarzenie startuje o około godz. 14:30 nad Jeziorem Domowym MAŁYM w Szczytnie. Będzie tam ustawiony charakterystyczny namiot Klubu Biegacza Jurund, pod którym będzie stolik serwisu. Namiot zostanie ustawimy prawdopodobnie od strony ul. Konopnickiej - ponieważ zapowiada się ładna pogoda i warto skorzystać z zaproszenia naszego mistrza.


Reklama

 

 

- Chętnych zapraszam do wspólnego pobiegania w tempie naprawdę konwersacyjnym - około 5:30 min/km – mówi Rafał Kot. - Będziemy biec po pętli wokół jeziora w kierunku PRAWOSTRONNYM - jedno okrążenie to około 1,5 km, czyli mniej więcej tyle ile będzie wynosić pętla zawodów we Francji. Ja osobiście - dla efektywności treningu planuję przebiec około 15-20 okrążeń. Każdy kto dołączy, będzie mógł przebiec tyle ile będzie chciał.

 

 

 

Co w programie treningu z mistrzem?

 

- prezentacja oficjalnego stroju reprezentacji Polski

- prezentacja koszulek supportu - zaprojektowane specjalnie na te zawody

- prezentacja kilku sponsorów, którzy pomagają mi w tym wyjeździe, czyli niewykluczone, że będzie możliwość spróbowania jakiegoś smakołyku

Reklama

- ciepła herbata

- zaproszeni goście

- po całym evencie - około 18-18:30 niewykluczona również wspólna integracja.

 

 

Ekipa Rafał Kota do Francji wylatuje w środę, 23 października. Same Mistrzostwa Świata zaczynają się w sobotę, 26 października o godz 10 rano i trwać będą oczywiście 24 godziny. Zachęcamy do kibicowania.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

  Brawo!


  2020-08-10 18:54:09
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

  Proponuję...


  2020-08-10 13:55:53
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

  Mdli mnie


  2020-08-09 15:16:42
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

  Korniszon


  2020-08-09 14:39:18
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

  Aluminium w cenie.


  2020-08-09 09:46:55
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

  Wniosek do prokuratury.


  2020-08-09 08:01:33
 • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
  Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

  Marek


  2020-08-07 23:05:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

  Waga


  2020-08-06 16:26:48
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

  Też kierowca


  2020-08-06 09:56:28
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

  Matka


  2020-08-06 07:59:04