Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Radulska ze srebrem w Grudziądzu

Jakub Drężek wystąpił w wadze do 66 kg. To była pierwsza walka tego zawodnika. Po bardzo ciężkiej i wyrównanej walce musiał uznać wyższość zawodnika z Adrenalina Wrocławek. Przegrał jednogłośnie na punkty 3:0.

Paulina Radulska, waga do 52 kg, w walce półfinałowej nie da...

• Data:

Paulina Radulska, waga do 52 kg, w walce półfinałowej nie dała szans zawodniczce z Róża Karlino pokonując ją 3:0.

W walce finałowej Paulina, niestety, nie dała rady bardziej doświadczonej zawodniczce przegrywając walkę. Tym samym została srebrną medalistką Pucharu Polski Kadetów w Grudziądzu.

Jakub Pietrzykowski w ćwierćfinale dostał wolny los i w półfinale spotkał się z zawodnikiem z Zawiszy Bydgoszcz, późniejszym złotym medalistą Mistrzostw Polski. Jakub przegrał wejście do finału 2:1.