Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Radny Pardo ma dość


Konfliktu wewnątrz rady miejskiej oraz z burmistrzem Szczytna nie wytrzymują już niektórzy radni. Dał temu wyraz między innymi Mariusz Pardo. - Obrady rady to jedna wielka awantura – mówił podczas ostatniej sesji.- Na początku kadencji grupa radnych zaprosiła mnie do jakiejś koalicji, której dziś już nie ma - kontynuował. - Jest za to permanentny konflikt. Nie ma współpracy między radnymi, burmistrzem, przewodniczącym rady. Nie wiem już, jaka koalicja i kto rządzi tym miastem. To, co dziś dzieje się w radzie, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Te krzyki, brak współpracy... Wygląda to obrzydliwie.

 


Reklama

Radny Mariusz Pardo to doświadczony radny, wcześniej był między innymi przewodniczącym rady. Podczas ostatniej sesji zwrócił uwagę na to, że do rady miejskiej weszli reprezentanci trzech komitetów wyborczych.

Reklama

 

Radni z dwóch zawarli koalicję. Miał na myśli ugrupowanie burmistrza Razem dla Mieszkańców oraz Wszystko dla Szczytna i PSL.

 

- Wygraliście wybory zdecydowanie – mówił. - Zróbcie coś z tym fantem, weźcie odpowiedzialność za to miasto, bo jak na razie nie macie żadnego punktu wspólnego. Jeśli nie chcecie współpracować to zrezygnujcie z tych stanowisk, wybierzmy nowe prezydium rady i pracujmy na rzecz mieszkańców, a nie wciąż podsycacie konflikty i nieporozumienia. Ja w takiej niby koalicji udziału brać nie chcę.Komentarze do artykułu

WSK

Szanowny Panie, jak ja mam dość, to po prosu przestaję pić.

Grzegorz

Oj biedny Mariuszek poszedł do prasy poskarżyć się, że nikt go nie słucha w radzie i ma dość. Lecz jak dobrze pamiętam nie tak dawno skarżył się też na brudne ulice.... Czy praca radnego polega na skarżenia się we prasie na sytuację w mieście czy też działanie na rzecz miasta i mieszkańców? Zatem za co pan Pardo pobiera tak sowitą dietę radnego przez ostatnie 15 lat?????

Ale tu cenzura , jak za komuny.

Na pewne osoby komentarze się wyświetla , a na inne już nie , chociaż są bez wulgaryzmów i ubliżania tym osobom.

Dariusz

Kolejna porażka radnego Łachacza.

Filip

Największym przegranym tej kadencji jest radny Tomasz Łachacz, dostał szansę bycia przewodniczącym i nie podołał temu wyzwaniu.

Zdzysk

tu nie chodzi o dobro społeczeństwa lokalnego to gierka na przetrwanie i zarobienie kasy bez podatku od dochodu Nasi radni są i byli bezradni jak cała koalicja pisdzielców bez rozumu

Taki sobie czytelnik

Kadencję spieprzyli radni! Ten jarmark, wrzaski, trzaskanie dziobem bez względu na to, czy ma się coś do powiedzenia w temacie, czy tylko chce się kogoś opluć, znieważyć, albo komuś się chce odgryźć. To jest najgorsza wiocha - uwaga związek frazeologiczny - z najgorszego państwa o nazwie Ciemnogród. Bez urazy - wieś i jej mieszkańców szanuję, bo są przeciwieństwem tego, co się odbywa w radzie.

Krzyś

Burmistrz Celebryta się kończy ! I co Pan Burmistrz będzie robił po spieprzonej kadencji ?

Napisz

Reklama


Komentarze