Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Radni będą rozdawali maseczki mieszkańcom (sprawdź szczegóły)


Miejski radny Karol Furczak włączył się w dystrybuowanie maseczek, które trafiły do Szczytna z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Maseczki, po 4 sztuki, mają trafić do każdego mieszkańca. Radny Furczak cześć maseczek chce roznieść sam. Do inicjatywy włączył się też inny miejski rajca Rafał Kiersikowski.- Wiem, że są uruchomione mobilne i stacjonarne punkty dystrybucji, ale nie każdy ma czas tam pójść, dlatego zdecydowałem się pomóc je rozdawać – tłumaczy Karol Furczak.

Radny zaplanował na razie dwa dni rozdawania maseczek:

sobota 27.03.2021 - parking na ul. Piłsudskiego, naprzeciwko WSPol, w godzinach 15.00-18.00;


Reklama

niedziela 28.03.2021 - parking przy Kościele p.w. Św. Krzyża, ul. Jagiellończyka 1, w godzinach 15.00-18.00

 

Z kolei Rafał Kiersikowski maseczki chce rozdawać w piątek i niedzielę (26 i 28 marca). - Zapraszam mieszkańców po ich odbiór na ulicę Osiedleńczą przy sklepie Gamma – zachęca. - W piątek będę czekał tam na państwa od godz. 16 do 17. A w niedzielę od 15 do 17.

ReklamaKomentarze do artykułu

Wiesiek

Siostra Furczaka która dostała ciepłą posadkę w UM i nic nie robi bo wydział promocji nic nie promuje w czasie pandemii, też będzie roznosić te maseczki, czy kochany braciszek za nią dyga?

Obserwator

Ale jaja...Kiersikowski i Furczak, którzy biorą diety z NASZYCH podatków, będą rozdawali maseczki które rząd kupił z NASZYCH pieniędzy i wyręczą w tym urzędasów którzy nic nie robią i biorą pensje z NASZYCH podatków.

Rodzic

Panie Kiersikowski jeszcze weźmie pan 2 paczki pampersów 3+, wkładki higieniczne dla mojej żony i czteropak dla mnie. Będę czekał pod kościołem!

Krajan

To chyba jakieś żarty! Ja właśnie uważam, że te maseczki powinny być rozdysponowywane przez powołane służby. Co to znaczy, że ten czy inny radny będzie je rozdawał w takim, czy innym sklepie? Rozumiem, że to tylko reklama sklepu i radnego. A co z higieniczną czystością tych maseczek? A co, jeśli z tych maseczek radny nie będzie mógł się rozliczyć? Panowie się już tak podkładają - że wstyd. Panowie myślą, że ich urok osobisty działa.? Może i tak - ale lepsze wrażenie byście zrobili rozdając lizaki dzieciakom. (z tego sklepu)

ajjjaj

Podobno ci dwaj panowie będą też prezerwatywy bezpłodnym rozdawać xd...darmowe oczywiście XD

gasMask

Ja na szczęście nie jestem chory i nie potrzebuję maski, ale patrząc na przechodniów, zastanawiam się, czy oni są chorzy na płuca, czy na głowy. Cały świat się z Polaków śmieje, że chyba wszyscy wściekliznę mają, bo na wolnym powietrzu w kagańcach chodzą :D Podobno przy kolejnej \"fali\", trzeba będzie pampersy nosić...i tampony XD

romek Gutt

Kiersikowski daruj sobie tą kampanię wyborczą

Krzysztof

A pan Karol to teraz maseczki roznosi w ramach odpracowania etatu siostry?

Tadeusz

Panie Kiersikowski a ile pan ze swojej kieszeni na tą akcję wyciagnał? Mniej niż zero oooooo mnie niż zero......

Ręce opadają

Rafalek i zatruwacz powietrza furczak niech kupia sami maseczki i rozdają. Wstydu nie maja. Cudzym kosztem szukac głosów. Ludzie sami wiedzą gdzie funkcjonarisze rozdaja maseczki. Inicjatywa dobra tylko niech nie żerują jak zawsze \"wielcy\" dobroduszni. Szacunek bym miala wiekszy gdyby kupili za swoje diety i rizdawali.

Napisz

Reklama


Komentarze