Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Punto na boku po uderzeniu octavii (zdjęcia)


Na skrzyżowaniu ulic Partyzantów z Osiedleńczą w Szczytnie doszło do kraksy z udziałem skody octavii i fiata punto. W wypadku ranna została kobieta. Trafiła do szpitala w Szczytnie.Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca skody octavii wymusił pierwszeństwo kobiecie, która jechała fiatem punto. Siła uderzenia była spora, bo punto po zderzeniu przewróciło się na bok. W wypadku ranna została kobieta, kierowca fiata. Trafiła do szpitala w Szczytnie.

 

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane 3 zastępy straży pożarnej, ZRM i patrol policji.

 

Samochód osobowy skoda octavia stał na skrzyżowaniu na kołach. Podróżowała nim jedna osoba, 60-letni mężczyzna. Był przytomny, o własnych siłach opuścił pojazd. Nie miał większych obrażeń.


Reklama

 

- Drugi samochód fiat punto leżał na prawym boku na chodniku – relacjonuje kapitan Łukasz Wróblewski z KP PSP w Szczytnie. - Podróżowała nim 49-letnia kobieta. Była przytomna i o własnych siłach opuściła pojazd. Uskarżała się na ból w klatce piersiowej.

 

 

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pieszej pomocy poszkodowanym, odłączyli akumulatory w samochodach, kierowali ruchem, postawili punto na koła.

Reklama

 

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Do wypadku doszło po godzinie 8, w piątek, 11 września. Kierowca skody, jak i fiata to mieszkańcy gminy Wielbark.

 

 

Fot. Czytelnik „Tygodnika Szczytno”Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze