Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Pucharowe Jarki w brydżu sportowym


Dwaj panowie Jarosławowie: Kłosiński i Jurczenko okazali się być tegorocznymi mistrzami powiatu w brydżu sportowym. Turniej został rozegrany w Gminnym Ośrodku Kultury. - I trzeba przyznać, że przygotowanie sali, zaplecze kawowo-herbaciane i ogólna atmosfera, z jaką nas w GOK przyjęto, były po prostu wspaniałe – podkreśla Janusz Borowiński, jeden z organizatorów wydarzenia.Turniej miał charakter zamknięty, mogły w nim zatem uczestniczyć wyłącznie brydżowe pary z naszego powiatu bądź z nim powiązane. Nie brakowało emocji, ciekawych rozdań i dobrej zabawy, a po analizie wyników – także gratulacji i atrakcyjnych nagród.

 

Najwyższą liczbę punktów uzyskała para Jarosław Kłosiński i Jarosław Jurczenko. Zaledwie o 5 pkt wyprzedzili wicemistrzów powiatu: Leszka Mielczarka i Mirosława Doroszuka (co prawda to zawodnik z Olsztyna, ale jest członkiem szczycieńskiej drużyny ligowej). Trzecią lokatę zielony stolik „zaoferował” organizatorom i pomysłodawcom powiatowych zmagań brydżowych czyli Januszowi Borowińskiemu i Wojciechowi Wrześniowskiemu.

 

Ku zadowoleniu tychże organizatorów w turnieju uczestniczyły aż trzy pary mikstowe, z których najlepszą okazali się małżonkowie Elżbieta i Adam Grabowscy, uhonorowani (podobnie jak pary „podiumowe” oraz najlepsi w innych kategoriach) nagrodami rzeczowymi. Fundatorami były samorządy: powiatowy, miejski oraz gminny w Świętajnie, a także szczycieńskie Centrum Rehabilitacji Kacpra Stepokury.


 

 

 

 

Fot. Od lewej stoją: Jarosław Kłosiński, Jarosław Jurczenko, Mirosław Doroszuk, Janusz Borowiński, Wojciech Wrześniowski, Jerzy Anderszewski (sędzia turnieju) i Leszek Mielczarek.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-05-23 10:18:00

Świetlica ze sportowym zapleczem

  • Poniedziałek, 2019-03-18 15:07:54

Pucharowe zmagania w Dźwierzutach

  • Piątek, 2018-11-09 09:57:42

Pucharowe gołębie i ich hodowcy


Komentarze