Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Przyznał się do napadu na bank


Jak podał dziennik „Fakt” podejrzany o napad na bank w Rozogach policjant przyznał się do winy. Próbowaliśmy tę informację potwierdzić u rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztofa Stodolnego, ale jego telefon od dwóch dni milczy.Według dziennikarzy „Faktu” policjant, który na co dzień pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu, był tam dzielnicowym, może może mieć na sumieniu więcej grzechów.

 

Mariusz M. (43 l.) został tymczasowo aresztowany. Przypomnijmy. Do napadu doszło 3 marca w Rozogach. Mężczyzna wszedł do banku i grożąc bronią zażądał pieniędzy. Jedna z kasjerek wydała mu około 87 tys. zł. Mężczyzna wyszedł i ślad po nim zaginął. Śledczy potrzebowali niemal miesiąca, aby złapać podejrzanego. Funkcjonariusz został zatrzymany 30 marca.


Reklama

Reklama

 

Według dziennikarzy „Faktu” dzielnicowy przyznał się do skoku i twierdził, że zmusiła go do tego trudna sytuacja finansowa.

Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Śledczy nie ujawniają, czy udało się odzyskać skradzione pieniądze.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze