Poniedziałek, 13 Lipiec, Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty -

Reklama


Reklama

Przyjechała z Niemiec trafiła do szpitala


Niepokój w Tylkowie. W środę, 16 kwietnia źle poczuła się tam kobieta, która przyjechała z Niemiec do rodziny. Interweniowali ratownicy medyczni. Kobieta trafiła do szpitala w Ostródzie.- Nie mamy jeszcze wyników badań tej pani pod kątem obecności koronawirusa – mówi Grażyna Sosnowska, dyrektor Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczytnie. - Z ogólnego wywiadu, który był przeprowadzony na miejscu nie wynika, aby było jakieś zagrożenie. Ale musimy mieć pewność. Ta pani, po prostu źle się czuła, nie miała jednak objawów charakterystycznych dla koronawirusa.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

ABC

Do \"Do ABC\". Nie wiem, czy zauważyłeś, że Twój post tylko potwierdza prawdziwość moich tez. Skoro przy (najprawdopodobniej) zaniżonych danych (z Chin) śmiertelność przy Covid 19 jest tysiąc razy większa od grypy sezonowej, to znaczy, że faktycznie (przy rzeczywistych, znacznie gorszych danych) jest jeszcze gorzej. Czyli problem jest jeszcze większy. A to właśnie pisałem.

Do ABC

Tylko że Chiny to państwo komunistyczne jego prawdomówność równa się zeru,to tak jak Rosja ukrywała promieniowanie z Czarnobyla fakty prawdziwe wyjdą za jakiś czas dopiero.

ABC

Do JJ. Porównaj sobie śmiertelność przy grypie (bez względu na sezon) że śmiertelnością przy koronawirusie. Będziesz miał odpowiedź, czy to głupia gra. Ja takiego porównania dokonałem jeszcze wtedy, gdy w mediach bagateilzowano problem, gdy - tak jak Ty - twierdzono, że na grypę umiera więcej ludzi, gdy dane dotyczące koronawirusa pochodziły jedynie z Chin. I wyszło mi już wówczas, że głupoty chrzanią, że jest problem, bo 0,004% (śmiertelność grypy sezonowej w Polsce w sezonie 2018/2019) to zdeeeecydowanie mniej niż 3,5% (jak mi wychodziło z danych podawanych przez Chińczyków na przełomie lutego i marca).

Jakie odwiedziny !?

Toć obowiązuje zakaz przemieszczania się.

Maska

A Pasym PKP ?

Do JJ

W takiej sytuacji taka przesadna panika jest potrzebna - bo ludzie tylko pod wpływem strachu podporządkowują się rygorom I ja jestem za ty, żeby tak postępować jak do tej pory - chociaż sam nie mogę korzystać z całkowitej wolności...i nie mogę robić tego co bym chciał !!!

Irafrez

Dlaczego nie mówią prawdy tylko po trupach do celu pchają się do koryta jak sepy księża złodzieje batman czekają kto się przekręcić nie chodzę do kościoła ani do spowiedzi jestem katolikiem ale po koledze chodzi batman nie wpuszczam go

JJ

Paranoja dalej jest siana. Tylko po co? Podajcie statystyki w porównaniu np. do zwykłej grypy z zeszłego sezonu. Nikt nigdzie tego nie podaje bo by upadł mit o cholernej pandemii. Ludzie obudźcie się. Wyłączcie TV na przynajmniej tydzień a zobaczycie jak dobrze to wpłynie na Wasze zdrowie. Pozdrawiam tych, którzy nie dali wciągnąć się w tą głupią grę

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze