Sobota, 25 Maj, Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Przewodniczący Tomasz Łachacz z gwiazdkami i szpilami


Za osiągnięcia przyznajemy gwiazdki, za wpadki szpile. W skali od jednego do pięciu. W tym tygodniu gwiazdki i szpile trafiają do radnego miejskiego, a właściwie obecnie przewodniczącego rady Tomasza Łachacza. Przyznajemy je za...Pięć gwiazdek przyznajemy za to, że odważnie powiedział na jednej z komisji, że niektóre z przyznawanych mieszkańcom lokali komunalnych uwłaczają ich godności. - Kiedyś dziwiłem się, że ludzie, którzy czekają na mieszkanie 6 czy 7 lat odmawiają ich przyjęcia – przyznał. - Ale jak zobaczyłem jeden z takich lokali, to przestałem się dziwić. Warto pochylić się nad tym tematem i zmienić system remontów takich mieszkań.

 


 

Dal równowagi, niestety, kilka szpil musimy przyznać w tym tygodniu... Tomaszowi Łachaczowi. Za to, że dostrzeżenie problemu stanu mieszkań komunalnych zajęło mu aż... ponad 8 lat, bo to tylu jest radnym miejskim w Szczytnie.

 

 Komentarze do artykułu

Lucjan

Populizm, I stronniczosc. Ostatnie 8 lat z Górską chodził krok w krok w koalicji a tuż przed wyborami przysłowiową ,, nogę jej podstawił\".... Innopolis na ulotkach wyborczych chwalił i wielbił a teraz przeciw projektowi. Zmarnowane pieniądze z budzetu miasta w kwocie ok 300.000 zł jak i setki roboczogodzin pracowników urzędu zaangażowanych w projekt Innopolis. Gdzie tu rozsądek i ....?

Marek

Przewodniczący składa do Wojewody i dopóki nie wróci sprawdzone do Urzędu to go nie będzie....

Absolwent

Lepiej późno niż wcale

Moje miasto

Ciekawostką jest że dostępne są oświadczenia majątkowe wszystkich radnych z wyjątkiem Pana Łachacza

Napisz


Komentarze