Reklama


Reklama

Przedszkolaki wspierają służbę zdrowia


Napisali do nas: Niewiele maluchy mogą zdziałać, ale podziękować i docenić – zawsze. Tym celom służy akcja „Jesteśmy z wami”, którą prowadzi Miejskie Przedszkole nr 2 - „Fantazja”.Akcja polega na pokazaniu jedności ze wszystkimi pracownikami służby zdrowia zaangażowanymi w ochronę naszego zdrowia i życia w czasie walki z pandemią koronawirusa.

 

Uczestnicy – przedszkolaki w każdym tygodniu rysują obrazek (podziękowanie) i naklejają go w widoczny sposób na oknie swojego domu lub mieszkania. Tematyka prac zmienia się w każdym tygodniu i jest umieszczana na stronie internetowej przedszkola. Pierwszym podziękowaniem było czerwone serduszko, w tym tygodniu słoneczko, a w kolejnym będzie uśmiechnięta buźka.


Reklama

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich przedszkolaków ze Szczytna do przyłączenia się do naszej akcji – mówi Ewa Ruszczyk z „Fantazji”.Komentarze do artykułu

Przesadzam?

Służby zdrowia nie ma od 1999r. no chyba, że mówimy o jednostkach MON, MSWiA i kilku innych wyjątkach. We współczesnej Polsce prawidłowym określeniem jest np. \"ochrona zdrowia\" czy \"opieka zdrowotna\".

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze