Czwartek, 22 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -

Reklama


Reklama

Przed policjantami skrył się za... kaflowym piecem


Pewien 35-letni mieszkaniec Szczytna upatrzył sobie jedno z mieszkań położonych na terenie miasta. Wiedząc, że obecnie nikt tam nie mieszka, wybił szybę i postanowił przespać się w nim kilka nocy. „Intruza” wytropił pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i wezwał policję.W poniedziałek (21.07.20r.) parę minut przed godziną 08:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej, że w jednym z budynków należących do jego firmy, ujawnił on śpiącego mężczyznę.


Reklama

 

Reklama

- Gdy na miejsce zgłoszenia przyjechał patrol okazało się, że mężczyzna schował się za piecem kaflowym, licząc na to, że funkcjonariusze go tam nie znajdą – mówi sierżant Joanna Manelska. - W trakcie interwencji mundurowi ustalili również, że mężczyzna dostał się do wnętrza po uprzednim wybiciu szyby w oknie. 35-letni mieszkaniec Szczytna oświadczył, że postanowił przespać się w opuszczonym domu, bo wiedział, że nikt tam nie mieszka a poza tym nie miał gdzie się podziać.

 

 

35-latek został zatrzymany i doprowadzony do szczycieńskiej komendy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie za przestępstwo naruszenia miru, które zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

 

KPP Szczytno (jm/rj)Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze