Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Przed policjantami skrył się za... kaflowym piecem


Pewien 35-letni mieszkaniec Szczytna upatrzył sobie jedno z mieszkań położonych na terenie miasta. Wiedząc, że obecnie nikt tam nie mieszka, wybił szybę i postanowił przespać się w nim kilka nocy. „Intruza” wytropił pracownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i wezwał policję.



W poniedziałek (21.07.20r.) parę minut przed godziną 08:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej, że w jednym z budynków należących do jego firmy, ujawnił on śpiącego mężczyznę.


Reklama

 

Reklama

- Gdy na miejsce zgłoszenia przyjechał patrol okazało się, że mężczyzna schował się za piecem kaflowym, licząc na to, że funkcjonariusze go tam nie znajdą – mówi sierżant Joanna Manelska. - W trakcie interwencji mundurowi ustalili również, że mężczyzna dostał się do wnętrza po uprzednim wybiciu szyby w oknie. 35-letni mieszkaniec Szczytna oświadczył, że postanowił przespać się w opuszczonym domu, bo wiedział, że nikt tam nie mieszka a poza tym nie miał gdzie się podziać.

 

 

35-latek został zatrzymany i doprowadzony do szczycieńskiej komendy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie za przestępstwo naruszenia miru, które zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

 

KPP Szczytno (jm/rj)



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Kocie łby zastąpi kostka
    parodia

    śmiechu warte


    2021-09-28 09:08:03
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

    kradziej


    2021-09-28 09:01:13
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

    karierowicz


    2021-09-28 08:58:38
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

    Mieszkaniec


    2021-09-28 08:29:14
  • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
    Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

    !


    2021-09-28 08:16:49
  • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
    Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

    marian


    2021-09-28 06:57:52
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

    Taki jeden


    2021-09-27 21:24:49
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

    Jack


    2021-09-27 21:16:19
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

    Taki sobie czytelnik


    2021-09-27 19:47:32
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

    Szczytnianin