Reklama


Reklama

Prokuratorzy przesłuchają 29-letniego kierowcę


Policjanci doprowadzili dziś do szczycieńskiej prokuratury 29-letniego mieszkańca Szczytna, który w sobotę spowodował wypadek na ulicy Władysława IV. Potrącił kobietę z dwójką dzieci. Stan dzieci jest wciąż bardzo ciężki.Śledczy przesłuchają mężczyznę. Postawione zostaną mu też prawdopodobnie zarzuty.

 

Przypomnijmy. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na ulicy Władysława IV w Szczytnie. 29-letni kierowca, jadąc fordem mustangiem, potrącił kobietę z dwójką dzieci.

 

Do wypadku doszło około godziny 14. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 29-letni mieszkaniec Szczytna jechał fordem mustangiem od ulicy Wileńskiej w kierunku ulicy Staszica.


Reklama

 

- Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Jego auto uderzyło w stojącą na chodniku kobietę z dwójką dzieci.

 

Prędkość samochodu musiał być bardzo duża, bo auto staranowało też pobliskie ogrodzenie i zatrzymało się na ścianie domu.

 

W wypadku ucierpiały 1,5-roczne bliźniaki Bartosz i Jakub. O ich życie wciąż walczą lekarze w Olsztynie.

Reklama

54-letnia opiekunka, babcia chłopców, nie doznała poważniejszych obrażeń fizycznych.

29-letni kierowca mustanga, mieszkaniec Szczytna, został zatrzymany przez policję. Był trzeźwy. W chwili zatrzymania był w szoku. Nie był w stanie wytłumaczyć policjantom, jak doszło do tego wypadku.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43