Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Problemy z nowym dyrektorem „Sobiecha”


Nikt nie chce być dyrektorem Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie. Na ogłoszony konkurs nie wpłynęła żadna oferta. Przypomnijmy, że konkurs na dyrektora „Sobiecha” ogłoszono, bo z tej posady zrezygnowała Mariola Jaworska (na zdjęciu).



- W tej sytuacji mamy dwie możliwości – mówi Jarosław Matłach, starosta szczycieński. - Ogłosić jeszcze raz konkurs lub powierzyć komuś obowiązki na najbliższe 10 miesięcy, bo na to zezwala nam prawo. Myślę, że zdecydujemy się na tę drugą opcję, bo skoro teraz nie ma chętnych, to nie sądzę, aby za dwa tygodnie nagle się pojawili. Zgodnie z prawem musimy taką propozycję najpierw złożyć któremuś wicedyrektorowi, a jeśli on się nie zgodzi to jakiemuś nauczycielowi z ZS3.


Reklama

 

Przypomnijmy, że konkurs na dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im Jana III Sobieskiego w Szczytnie ogłoszono, bo z tej posady zrezygnowała Mariola Jaworska, która kierowała tą placówką od 2012 roku.

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-10-16 13:07:22

Z kartoflem w Nowym Gizewie

  • Czwartek, 2019-10-10 09:04:56

Rusza siatkówka ligowa w nowym UKS

  • Wtorek, 2019-07-30 11:32:20

Debiutanci najlepsi w Nowym Gizewie

  • Środa, 2019-07-10 18:26:20

Muzeum z nowym wyglądem i... wystawą

  • Środa, 2019-07-10 13:53:22

Konkurs na dyrektora „Sobiecha”

Reklama


Komentarze

  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

    Śmieszek


    2020-03-29 19:28:16
  • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
    niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

    mol


    2020-03-29 18:01:24
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

    Obserwator


    2020-03-29 17:00:40
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

    do turkuc podjadek


    2020-03-29 14:46:11
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

    Dbanie o czyste powietrze.


    2020-03-29 13:09:15
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    Komuś przeszkadzało....

    Ania


    2020-03-29 09:56:47
  • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
    Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

    Letnik


    2020-03-28 21:19:04
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Po części wszyscy mamy kwarantannę.

    Do mieszkańca.


    2020-03-28 19:31:11
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13