Wtorek, 26 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Prezydent Andrzej Duda w Szczytnie (zdjęcia)


Prezydent Andrzej Duda odwiedził Szczytno. Najpierw spotkał się z kadrą i policjantami Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, a potem z mieszkańcami miasta. Po godz. 16 przed budynek Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczytnie zajechał Dudabus. Mimo deszczu na prezydenta przed budynkiem czekało kilkadziesiąt osób, wewnątrz kilkaset.

 W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie Andrzej Duda rozmawiał z władzami województwa na temat przygotowania samorządu do ewentualnej walki z koronawirusem. Prezydent spotkał się m.in. z wojewodą, wojewódzkim inspektorem sanitarnym i służbami odpowiedzialnymi za zarządzanie kryzysowe w regionie.

 

Podczas spotkania z funkcjonariuszami w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie Andrzej Duda mówił o dalszej modernizacji i doposażaniu służb. Prezydent wręczył nagrody wyróżniającym się studentom WSPol-u, a kobietom kwiaty z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

 

Po godzinie 16 Dudabus przyjechał pod budynek Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczytnie. Tam prezydent spotkał się z mieszkańcami. Wizyta to element kampanii wyborczej. Mimo deszczu na prezydenta czekało przed budynkiem kilkadziesiąt osób a wewnątrz kilkaset.

 

 


Reklama

Fot. Mieszkańcy Szczytna na spotkanie z prezydentem gromadzili się w szkole muzycznej już od godziny 14, mimo że wizyta zaplanowana była na godz. 16. Zainteresowanie było tak wielkie, że ostatecznie grubo ponad 100 osób nie zmieściło się do sali szkoły muzycznej i witała prezydenta przed wejściem do budynku...

 

Fot. Mieszkańcy Szczytna na spotkanie z prezydentem gromadzili się w szkole muzycznej już od godziny 14, mimo że wizyta zaplanowana była na godz. 16. Zainteresowanie było tak wielkie, że ostatecznie grubo ponad 100 osób nie zmieściło się do sali szkoły muzycznej i witała prezydenta przed wejściem do budynku...

Reklama

Fot. Mieszkańcy Szczytna na spotkanie z prezydentem gromadzili się w szkole muzycznej już od godziny 14, mimo że wizyta zaplanowana była na godz. 16. Zainteresowanie było tak wielkie, że ostatecznie grubo ponad 100 osób nie zmieściło się do sali szkoły muzycznej i witała prezydenta przed wejściem do budynku...

Fot. Mieszkańcy Szczytna na spotkanie z prezydentem gromadzili się w szkole muzycznej już od godziny 14, mimo że wizyta zaplanowana była na godz. 16. Zainteresowanie było tak wielkie, że ostatecznie grubo ponad 100 osób nie zmieściło się do sali szkoły muzycznej i witała prezydenta przed wejściem do budynku...Komentarze do artykułu

Gonia

Panie Andrzeju ja i moja cała rodzina będziemy na Panna głosować !! Najlepszy prezydent jaki może być !! Żałujemy bardzo że nie uczestniczyliśmy w spotkaniu ale pozdrawiamy serdecznie :) ps komentarze poniżej widać że PSL pisze :)

Dariusz Szczesny/warchoł

Pan Prezydent Duda powinien przeprosić za prostackie ataki swoich zwolenników wobec osób mających inne zdanie .

Tomasz TK

Miejscem spotkania była PSM w Szczytnie, a ta, jeżeli dobrze się orientują podlega Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zatem Burmistrz Miasta na organizację spotkania wpływu nie miał. Powiatowi włodarze też. Przyjechał i pojechał. Inna sprawą jest, że rzeczywiście lokalne struktury PIS oraz Klubu Gazety Polskiej, zdają się hermetyzować. Nieskromne osobiste myśli popychają mnie, by zachowaniu niektórym \"samo naznaczonym\" jego uczestnikom przypisać wyraźne, negatywne kulturowo konotacje. Zaiste, Herberta twórczości wypełnienie. Tu sprawdza się uniwersalizm jednego z dzieł Z. Herberta- Potęga Smaku. Wracając do przyjazdu Pana Prezydenta. Prawem głowy państwa jest ubieganie się o reelekcję. Tym bardziej, gdy planuje w przyszłości utworzenie nowego bytu politycznego. Zatem skorzystajmy w dobie przemian z naszego najcenniejszego skarbca-Głowy.

Niezmienny

Myślę, że był w Szczytnie pierwszy i ostatni raz !!!

Sylwia czerska

Burmistrz zapomniał ,ze to głowa państwa przyjeżdża. Natomiast PiS szczytna nie wie komu sprzyjać. Jak przyjechał prezydent ,owszem wspólne zdjęcie ,jak najbardziej ,zeby się pokazać. Ale ,zeby wywalczyć godne przyjęcie I powiadomić mieszkańców i okolicę zabrakło odwagi.a tym wszystkim ujadaczom życzę rozumu.emerytura 13 i 14 z naszych pieniędzy,tylko kto kiedykolwiek je nam dał. Zastanówcie się ,co klepiecie?

Victoria

Wyrazy współczucia wszystkim przeciwnikom (na czele z Burmistrzem Szczytna) obecnego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dra Andrzeja Dudy. Nie będę polemizowała, agresję i chamstwo trzeba omijać. Włączcie mózgi.

Victoria

Wyrazy współczucia wszystkim przeciwnikom(na czele z Burmistrzem Szczytna) obecnego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dra Andrzeja Dudy. Nie będę polemizowała, nie ta liga. Włączcie mózgi.

Śmieszek

Ja osobiście jestem ciekaw takich spraw i być może - organizatorzy spotkania, czyli regionalne struktury PiS - będą w stanie mi je wyjaśnić. Kiedy doszło do ustalenia z Prezydentem terminu wizyty w Szczytnie. Od kiedy i w jakim trybie PiS zaczął ustalać z miejscowymi władzami, w jakim lokalu może odbyć się spotkanie Prezydenta. Bo takie placówki jak MDK, czy Hala Wagnera mają swój harmonogram działalności, który nie może być z nagła zmieniony. Jeśli 6 marca 2020 w MD było kino, na które bilety mieszkań już kupili - to co, należy seans odwołać? A tych mieszkańców akurat w tym momencie interesuje film, a nie polityka. Czy Hala Wagnera - może tam się odbywały jakieś rozgrywki, zawody? Nie rozumiem zarzutu, że to władze miasta nie zapewniły odpowiednie go miejsca na odbycie spotkania. Szkoła Muzyczna ze swoją salą koncertową to złe miejsce. To źle? Szkoda, że regionalne, czy miejscowe struktury PiS nie pomyślały o spotkaniu np. w kwietniu, kiedy mogłoby się ono odbyć pod chmurką, np. na Placu Juranda, poprzedzone i zakończone jakimiś występami artystycznymi. Wówczas na pewno byłaby frekwencja odpowiadająca wyobrażeniom o poparciu miasta dla Prezydenta Andrzeja Dudy.

Ciekawy.

Podobno fajne spotkanie, ja nie mogłem być bo byłem na wcześniej zaplanowanym filmie w MDK-u. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie padły pytania i co odpowiedział p. Prezydent. Poczytałem jego obietnice z poprzedniej kampanii i.... Sami poczytajcie. Kabaret.

Uczestnik

Dlaczego pan redaktor umieścił zdjęcia sprzed spotkania, gdy na sali było jeszcze wiele pustych miejsc, a nie wrzucił zdjęć z samego spotkania Prezydenta z mieszkańcami Szczytna? Nie chciało się robić zdjęć czy to celowa próba manipulacji mająca za zadanie wykazać, że na sali było mało osób? Bo z pewnością nie można tego nazwać profesjonalnym dziennikarstwem...

Karol Kometa

Czytam komentarze i nie wierzę, że mamy tylu ludzi oświeconych w Szczytnie, którzy ujadają na Prezydenta, a którzy cichutko siedzieli i nie szemrali nawet jak było potężne bezrobocie i powszechna bieda, Gdzie byliście zawodowi opluwacze jak w Polsce przez całe lata bolszewicko - liberalna szajka likwidowała i sprzedawała za bezcen całe gałęzie przemysłu. Gdzie byliście zawodowi opluwacze jak kwitły afery SLD, PO i PSL-u ( czytaj ZSL). Tak wam wtedy było dobrze, tak dobrze żyło waszym. Nie mam zamiaru prowadzić polemiki z kimkolwiek, bo nie da się normalnie dyskutować z ludźmi zaślepionymi, zionącymi nienawiścią sterowaną przez GW, TVN, Polsat. Pytam co macie z tego, że oplujecie Prezydenta RP, opluwacie urząd, a brakiem szacunku dla Prezydenta było nie udostępnienie MDK-u. Ta władza, która jest z nadania demokracji, pokazała gdzie ma Prezydenta, ale przede wszystkim pokazała gdzie ma Mieszkańców Szczytna, bo przed Szkołą Muzyczną stali nie kosmici, ale mieszkańcy Szczytna i trzeba było się wsłuchać w ich komentarze. Szkoda, że Burmistrz Szczytna i cała władza zachowała się tak po szczeniacku. Mogliście Szanowni Państwo pokazać się ponad podziałami, a pokazaliście jak dzieci w piaskownicy. A teraz jeszcze jedno, komuś przeszkadza, że był tam Ksiądz? Ja się pytam tych wszystkich którym to nie na rękę, czy Księża są pozbawieni praw obywatelskich?

Nick

Szkoła muzyczna nie jest we władaniu urzędu miejskiego więc nie mieli nic do gadania i nie rozganiali tłumów. \"Porządek\" robiła policja

Fzezio

Jest pasozytem społecznym darmozjad duda

Obserwator

Między 14 a 15 kilka razy musiałam przejechać obok szkoły muzycznej i oprócz policji i kilku osób „tłumu” nie widziałam. Brawo Mieszkańcy

Adam Najda

Żałuję że mnie nie było niestety praca w delegacjach. Ale bym go przywitał jak na kaszubach.

MIESZKANKA

DO SALI MOGLI WEJSC TYLKO CI PRZYPIELI SOBIE PLAKIETKI DUDA 2020 LUB WZIELI TAKIE SAME PLANSZE TYLKO WIEKSZE I O ZGROZO ROZESMIAY I Z PLAKIETKA KSIADZ POLITYK I GDZIE U KSIEDZA APOLITYCZNOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIDZIALAM ZNAJOMYCH LUDZI ZE SZCZYTNA I JAKA PARTIA TACY WYBORCY.

mieszkanka szczytna

WYPLATY TRZYNASTYCH PENSJI TO SA PRZECIEZ NASZE PIENIADZE NIKT ICH NAM NIE DAL CZY TO TAK TRUDNO ZROZUMIEC.TYLKO NALEZY SIE ZASTANOWIC JAK SA TACY DOBRZY TO DLACZEGO NIE CHCA SIE ZGODZIC NA WYPLATE EMERYTUR BEZ PODATKU,JAKOS PAN DUDA NIC NIE MOWI O PODNIESIENIU KWOTY WOLNEJ OD PODATKU.DZIELA NASZE PIENIADZE A MY MAMY SIE CIESZYC.MAJA TYLKO JEDNA ODPOWIEDZ ZE ZA CASOW PO BYLO ZLE , DLATEGO RZADZI PIS BO TAK LUDZIE WYBRALI A JEST DUZO GORZEJ. COZ TO ZA WIZYTA PANA DUDY TYLKO NIE WIEM CZY BYL JAKO PREZYDENT CZY KANDYDAT NA PREZYDENTA.BO NIE MOZNA ZADAC PANU KANDYDATOWI ZADNEGO PYTANIA A BYLOBY ICH WIELE.JAKOS INNYM KANDYDATOM MOZNA ZADAC PYTANIA I STARAJA SIE ODPOWIEDZIEC A CI LUDZIE KTORZY ROBIA ZA SCIANKE DLA PANA DUDY TO Z NIM JEZDZA BO BYLI TEZ WIECZOREM W PISZU.RADZE TROCHE REFLEKSJI I ZDROWEGO MYSLENIA.

Bardzo udana wizyta Prezydenta Dudy. Mimo, że burmistrz odmówił sali - jednak udało się zorganizować wizytę. Brawo PIS i do przodu!

Gość

Ludzie wam jak by w dupe wlezli to i tak by wam nie dogodzili, po co te zbędne komentarze na temat emerytów, posmiejemy się za kilka lat jak dożyjecie emerytury i zdrowie wam pozwoli, nie podoba się to swoje bule i żale wylewajcie gdzie indziej fałszywy......

Sama osobiście pocałowałam klamkę i nie wpuszczono mnie do środka jak widać władze miasta nie zadbały o to aby mogły wynająć większy lokal

Już niedługo skończy się.

Wścieklizna w opozycji panuje ale 10.V.2020 będzie gwoździem do trumny dla nich.

Do Anny

To nie władze miasta was nie wpuszczały tylko organizator. A kto nim był? Napewno nie władze miasta. Ja się cieszę że opozycja zachowała się jak trzeba. Oby PIS wyciągnął z tego wnioski. Różnice zdań to jedno kultura to drugie. Źle że organizator nie zachował się z godnością wobec demokratycznie wybranych władz lokalnych. Tu niestety wyszło gdzie zdanie mieszkańców i demokrację ma PIS.

anna

Kochani komentatorzy , tu się bardzo mylicie. Ludzi było bardzo dużo. Zdjęcia we wewnątrz szkoły pokazują osoby oczekujące już od godziny 13:00. Masa ludzi była kierowana do wejścia od strony jeziora . Niestety, władze miasta szczerze zadbały o to, aby nie wpuścić mieszkańców, którzy mimo deszczowej pogody przybyli bardzo licznie. Jeden z organizatorów, nawet zabronił zrobienia paru zdjęć przeganianego tłumu który szturmował blokowane wejście do budynku. Szkoda komentarzy do waszej pogardy ,wściekłości i jadu jakim tryskacie . Miłego dnia .

Niezależny

Widzę samą przyszłość naszego miasta na widowni, pozdrawiam

Lolo

Oj wy zakłamańcy najcząsciej sami korzystacie z tych wszystkich dodatków zabudowanych przez państwo lub wasze rodziny jak proteście tacy uczciwi to dlaczego nie zrezygnujecie na rzecz innych naprzkład na szpital nasz

Moeszkaniec

Do sali na 220 miejsc weszło kilkaset osób i jeszcze na zdjęciach widać puste miejsca!!!. Dobrze że to nie była większa sala bo by była pusta!!!

Aspas

DUDOPIS przyjechal DudoBucem......

opiekun

Ustawka z domu rencistów

Mieszkanka

Jakoś mało tych setek ludzi na zdjęciach widać.

Jan

Jak widać ze zdjęć, szału nie było, du.. nie urywa, zainteresowanie niewielkie. Na całe szczęście w Szczytnie mieszka zdecydowanie ludzi myślących a nie zmanierowanych przez podłą, dojną zmianę. Pozdrawiam wszystkich myślących.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze