Wtorek, 7 Lipiec, Imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa -

Reklama


Reklama

Prezydent Andrzej Duda powalczy o głosy w Szczytnie


Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Szczytno. W naszym mieście pojawi się w piątek, 6 marca. O godz. 16 w sali widowiskowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczytnie ma odbyć się otwarte spotkanie z mieszkańcami. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, bo sala widowiskowa może pomieścić jedynie około 230 osób. Wizyta to element kampanii wyborczej.Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno"

 

 


Reklama

Andrzej Duda Szczytno, a właściwie Wyższa Szkołę Policji w Szczytnie ostatnio odwiedził w sierpniu 2015 roku, teraz ponownie pojawi się w naszym mieście

Reklama

Fot. WSPol SzczytnoKomentarze do artykułu

eq

A jak tam wasza kandydatka Kidawa (ksywka internetowa Końska) kiedy zawita na bazarek?

sławek

pani dyrektor o czym tu pani nam opowiada, duda nawet by nie chcial pszejezdzac przes taka gmine jak nasza gdzie nic sie nie dzieje i nic sie nir robi. a w goku tylko koncerty ałaja . nie wiem czy nawet biedron chcial by do takiego goku zajrżec

Lol

Mój Boże jak czytam te komentarze wyznawców jarosława zawsze dziewicy to widzę z jaką patologią mamy do czynienia i tacy obywatele mają prawo głosu,a że trzeźwo myślących widocznie jest mniej to patologia decyduje za Nas i przez to barany rządzą a My nie mamy na to wpływu,żałosne.

Śmieszek

Te - KOPERTFIELD - ładnie zaczynasz dzionek! Ulżyło Ci? Ile dostałeś w kopercie za ten wpis - trollu? Jesteś na bakier tak z językiem polskim, jak i rosyjskim. Skąd jesteś? Może z Izraela, z Niemiec, a może z Chin? Komu tak bardzo zależy, żeby Duda nie został prezydentem, ujawniając takie manifestacje jego zwolenników, które od Dudy odstręczają? Ciekawe...

Dariusz Krasiński

Odpowiedzialność za zniesławienie i zniewagę w Internecie Jeżeli użytkownik za pośrednictwem Internetu pomówił inną osobę, grupę, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności to czyn ten jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Internet zalicza się bowiem do środków masowego komunikowania, przy użyciu którego sprawcy zniesławienia grozi surowsza odpowiedzialność karna niż przy typie podstawowym tego przestępstwa. Analogiczną odpowiedzialność ponosi sprawca zniewagi w sieci, który obraził lub ośmieszył pokrzywdzonego za pomocą zwrotów powszechnie uznawanych za pogardliwe i naruszające godność pokrzywdzonego. Poziom dyskusji do oceny sądu. Składam pozew do prokuratury. Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy.

Do Kopertfield

Że takie coś jak Kopertfield ma polski paszport i mieszka w Szczytnie. Poziom iście godny PIS. Głąbie nie każdy jest politykiem, są ludzie których interesuje tyko i aż normalne życie i nie chcą tego co było przez 50 lat po wojnie - a to właśnie funduje nam PIS. Mam nadzieję, że ze spotkania z dudusiem będzie dużo zdjęć to za parę lat zrobimy wystawę ZASŁUŻONYCH DLA UPADKU PAŃSTWA POLSKIEGO.

Kopertfield

SSPO KO loKO KO...KO...KO. Widzę że kur..y POKOmunistyczne są tu obecne. Towarzysze ujawnijcie swoje pseudonimy TW i MOstopnie. POrucznikowie SBkowie!! Polacy jacy tacy POKOlesiacy. Ryje wam od koryta odcięli to jeszcze dziobiecie bo wam mało DZIADY !!!( mieliśta chamy złoty róg.....ostał wam się ino śnur!!! ha ha...ha). Ruchał was Rusek potem Tusk z Angelą i jeszcze nie zmądrzeliśta i wybraliśta MAŃKA. To teraz liżcie du...e dla Senyszyn a własne wystawiajcie dla Biedronia Wałkonia niech was pi..dolą dalej. Do świdania towariszczy job waszu mać !!! Poszli won !!

Śmieszek

No muszę się wciąć, bo nie wytrzymam. PiSowi zależało na wizycie Prezydenta w mieście Szczytno - źle? Moim zdanie dobrze. Szkoda tylko, że nie odwiedził naszego powiatu wcześniej jako Prezydent. Teraz odwiedza nas jako kandydat do reelekcji. A że to spotkanie będzie się odbywało na terenie Szkoły Muzycznej - to tylko mam nadzieję, że sztab wyborczy dobrze szkole zapłaci - tak samo, jakby musiał zapłacić w MDK. Różnica może tylko w liczbie miejsc siedzących na widowni. Reszta fanów będzie się mogła tylko obejść smakiem - trudno.

MÓJ PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA.

Wielki szacun dla obecnego Pana Prezydenta RP , za wszystko co Pan zrobił dla Polski i Polaków. Życzę powodzenia w majowych wyborach prezydenckich.

Zła wola

Niestety Burmistrz wykazał się złą wolą. W jednej chwili można poznać, że nieprzychylne komentarze płyną ze strony lewicy (PO,SLD, i inne ) tzw. opozycji co to się podobają PZPR-owskie rządy.

Były wyborca PO

Ależ dajecie popis chamstwa i pogardy. Z nienawiści do PiSu, jesteście w stanie odebrać ich kandydatowi prawa do kampanii wyborczej i Andrzej Duda nie jest dla was prezydentem. Pluć na kościół i katolików to powód do dumy. I wy mówicie o konstytucji? Pełowskie trole i inni kodojebcy to już nie jest poziom dna, ale gorzej. Nazwać was gorszym sortem to jak powiedzieć komplement, wy to zwykłe LUDZKIE SZMATY. Dlatego między innymi Duda ma mój głos, by bronić Polski przed powrotem chołoty do władzy. Kiedyś się nabrałem i zagłosowałem na PO, jak zobaczyłem jaka jest różnica między nimi a PiSem od tej pory tylko PiS! Duda jest jak profesor przy obszczymurkach. To co on powie z głowy inni nie potrafią z kartki przeczytać. I miło się robi jak was milicyjne niedobitki z WSPol i inne resortowe dzieci szlag trafia. Szczytno już dawno przejął PiS i tak trzymać.

antypis

Szczytno nigdy nie było moherowe i mam nadzieję, że tak pozostanie. Amen

Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK w Dźwierzutach

Pragnę sprostować pojawiające się w komentarzach informacje. Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach na dzień dzisiejszy nie organizuje spotkania mieszkańców z żadnym z kandydatów na Prezydenta, nie prowadzimy także żadnych rozmów ze sztabami wyborczymi na temat ewentualnego wynajmu sali na takie spotkania. Jeśli, którykolwiek z pracowników GOK w Dźwierzutach rozpowszechniał inne informacje proszę o kontakt. 668575542

Adrian Duda

Na peronie mu postawic jakas lawke i krzesło idealnie się prezentuje. I Szczytno zaslynie w swiecie ze Trumpa przenbili pozwalajac posadzić mizerotę na krześle. Dodatko powinien długoPiS pod wiezą cisnien sobie zdjecie zrobic wszak to jego \"ziomek\" ja tak pieknie sprzedał w ich stylu...chocZuchowski wyprzedził czasy pisu o kilkanascie lat :) i jakie kolejne promo dla miasta. Spotkanie w zamknietym pomieszczeniu sie odbeęzie ponieważ w otwartej przestrzeni \"Adrian\" uslyszałby kilka prawdziwych opinii na swoj temat.

Obiektywny

Dziwię się, bo część ludzi take bzdury pisze, że szok. Pierwsze pytanie kto to spotkanie organizuje i to on jest odpowiedzialny za to gdzie się odbędzie i jak będzie wyglądało. Mieszacie już w to burmistrza, a za chwilę wyjdzie że winny jest Tusk. Dajcie sobie spokój. PIS ma swoje święto w piątek i niech się dobrze bawią. Ja odpadam bo mnie to już bardziej przeraża niż śmieszy. Ustalcie organizatora i wszelkie pretensje do niego. Bądźmy poważni.

Kino

Szanowni mieskańcy to że w piątek w MDK jest kino to wina Burmistrza. W piątek w MDK powinien być Adrian ( nawet z odtworzenia , co tydzień przez 10 lat). A tak na marginesie to impreza miała być na Placu Juranda. Co się stało że PIS się wycofał, przestraszył się \"poparcia\" ?

Do Prawda

Zła wola Burmistrza że Adrian przyjeżdża ? Coś Ci się w głowie poPISowało.

Menia

Przecież w piątek 6 marca w MDKu jest kino to jak miało by się odbyć tam spotkanie z p. Dudą?

Prawda

To jest zła wola burmistrza wiem to i kto chce niech wierzy. Niestety złą wolę burmistrz wykazuje w wielu sprawach i niestety Szczytno upada.

Jan

Widac ze w Szczytnie komuchy i komusze dzieciaki zabolalo !!

ala

To żaden prezydent a jedynie obecnie kandydat, który sam siebie nie szanuje, bo podpisywanie dokumentów na jakimś obskurnym dworcu to żenada, gdzie powaga urzędu. Niedługo to na tle TOY TOY-ki będzie się fotografował . Zastanawiam się, jakich on ma doradców? Ale zasłużył sobie na to za te wrzaski i wyzywania niektórych obywateli RP, nie wymienię kogo sami wiecie, ludzi którzy uczciwie przepracowali dla Polski takiej jaka była i p. kandydat pobierał w niej nauki, należał do ZHP (dzisiaj przecież jest ważne i słuszne ZHR).

Florek

Adrianie, czemu ty się dziwisz? Spotkanie z prezydentem w Dźwierzutach odbędzie się zgodnie ze znanymi zasadami: zaproszony jest tylko LEPSZY SORT. A że na spotkanie telefonicznie zaprasza pracownik GOK to nic dziwnego, bo przecież dzwonienie to ich główne zajęcie.. A młodzież i dzieciaki jak siedziały na przystankach i w ,,parku,, tak siedzą...

Mieszkaniec

Ja to widzę tak, na spotkanie przywiozą autobusami zawodowych klakierów i oni w 95% wypełnią salę (jaka by nie była na 100, 500 czy 1000 osób) dla miejscowych będą miejsca na zewnątrz żeby mogli siać zamęt winiąc władze,że nie udostępniły większego pomieszczenia . To będzie taka tania szopka dla rozumnych inaczej. Nie wpuszczą na salę nikogo kto mógłby zadać jakieś nie ustalone wcześniej pytanie. Żałosne do czego to doszło.

Mario

Zachęcam przed oddaniem głosu na Pana Prezydenta obejrzeć kilka dowolnych kabaretowych odcinków \"Ucho Prezesa\". Śmiech przez łzy !

On 34

Rodzic MDK czytaj MANKOWSKI nie wyraził zgody

Zaproszenie dla Pana Prezydenta RP.

Ciekawie czy zechce zobaczyć tę drogę przez wioskę Dżwiersztyny gm.Pasym ? ,w której to przez 75 lat nie położono ani jednego metra asfaltu a doły z wodą na drodze sięgają kolan,

Carlos

Trzeba głosować na Jana Zbigniewa Potockiego a nie na Dudę bo Potocki zrobi więcej dla Polski niż Duda

WiernyOddanyWyborcaPiS

a ja się cieszę jóż, że muj PREZYDENT pszyjedzie

Śmieszek

Zwłaszcza wpis niejakiego ROBERTA powala na kolana swoją kulturą - to DO PRZEŚMIEWCY. Pozostali przynajmniej wykropkowywali to i owo. Nie ma co - gratuluję takiego wsparcia Panie Prezydencie.

prześmiewca

Ordynarne wpisy o Panie Prezydencie to świadectwo nikczemności i sianie nienawiści.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  Jest takie dość brzydkie przysłowie , że ktoś z \"ch.jem na głowę się zamienił\". Jeśli w ratuszu ktokolwiek uważa że ludźmi z łapanki utrzymają porządek i estetykę miasta to właśnie na głowę się zamienił. Panie burmistrzu kiedy tak naprawdę podjęto decyzję o zmianie sposobu realizacji tych robót a na pewno nie podjęto tej decyzji teraz. Panie redaktorze proszę się dokładnie o to dopytać bo to trochę słabe swoje niepowodzenia zwalać na korona wirusa.

  mol


  2020-07-06 23:39:25
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  \"Młode Wilcy\" Starosty. I tak się zastanawiam czemu Nowak nie wpadł na tak genialny pomysł i wszystkich dróg powiatowych tak nie wyremontował i poszerzył a stosował starą metodę. Panie Wilczek a już tak na poważnie, zrób badania szorstkości i pokaż wyniki, w innym wypadku zrobi je wojewoda a przy negatywnym wyniku stracisz dofinansowanie.

  mol


  2020-07-06 23:26:06
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  A skąd ta wiedza

  Czytelnik


  2020-07-06 23:12:13
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Rozumiem że za zwrot pękniętej szyby w aucie zwracać się nsleży do Pana dyrektora?

  kierowca


  2020-07-06 21:04:26
 • Obwodnica oficjalnie, bo na piśmie
  koncepcje już są... 2020-05-26 nawet był artykuł o tym ... no i jeszcze pytanie czy będzie tyle środków ile zażądają Wykonawcy np. remont ul. Warszawskiej i Skłodowskiej, który odszedł do Lamusa przez zbyt wysokie koszty.

  czytelnik


  2020-07-06 19:15:16
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  Nie jest sztuka zrobienia czegos co po pol roku odejdzie w zapomnienie. Zrobcie cos co przyjmie sie na lata. Tak mamy swoj swiat, swoje zajawki ale ile mozna robic non stop to samo. Ja wiem ze wypowiadajac sie jako mlody bede krytykowany przez starszych :) bo nasze pokolenie to pokolenie stracone i nikt nie liczy sie ze zdaniem mlodziezy, taka prawda. Jak siedze na lawce w parku, bez alkoholu w dloni, policja podjezdza i pyta czemu siedzimy w tyle osob i ze nam sie nudzi. Tak nudzi nam sie komputer, w pilke gralismy kilka godzin wczesniej i bede siedzial gdzie i z kim mi sie podoba. Pozdrawiam ludzi z otwartymi glowami :)

  Czesio


  2020-07-06 11:40:14
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  A ja proponuję młodym: Weźcie pod rękę babcię, dziadka, wyjdźcie na spacer z nimi - chociażby własnie na te warsztaty aktywizujące. A jak nie to przyprowadźcie do swoich domów i pokażcie jak obsługuje się komputer, laptop, internet, telefon komórkowy (sprawcie im taki specjalny z dużą klawiaturą dla seniorów, ostatecznie jak macie po 18, 20 parę lat - to od dziadków nie jeden prezent otrzymaliście - możecie się zrewanżować). Spacer z wnukiem dla dziadków będzie miłym wydarzenie, które wprowadzi ich - jak tu P. Mądrzejowski napisał - w obieg społeczny. Może zaprosić ich na ciastko w kawiarni? Może na przechadzkę wokół Jeziora Domowego Małego. Może w ogóle robić im zakupy, pomóc ugotować obiad? Osoby starsze, moim zdaniem, cierpią przede wszystkim na brak bieżącego kontaktu z najbliższą rodziną - swymi dziećmi i ich dziećmi. Inna sprawa, że seniorzy, których najbliżsi członkowie rodzin mieszkają poza Szczytnem, nie mogą na takie odruchy liczyć. Dlatego dobrze jest dać im szansę na jakikolwiek kontakt z zewnętrzem. Druga rzecz jest tak, że podobno w Szczytnie działa Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów - więc, co to stowarzyszenie robi? A może nic nie może robić - bo pole do ich działania zabiera im pan Krassowski, który - moim zdaniem powinien właśnie z nimi współdziałać. Trzecia rzecz jest jeszcze taka, że bardzo dużo seniorów potrzebuje zupełnie innych działań, aby móc się w jakikolwiek sposób uaktywnić - choroby geriatryczne, niepełnosprawność - nie pozwalają im opuścić domów! Jak oni mogą się z nich wydostać z 2, 3, czy 4 piętra bloku? Umysł w dobrej formie, tylko ciało niedomaga. No i co Panie Krassowski - ma Pan jakąś dla nich propozycję? 50 osób, które się zgłoszą - to jest kropla w morzu potrzeb osób w wieku senioralnym. Poza tym te warsztaty, które Pan zaproponował - nie za bardzo są adekwatne do potrzeb ludzi w wieku 60+. Co może powiedzieć psycholog człowiekowi doświadczonemu życiem, czy prawnik sporządzi w czasie warsztatów dobrze ułożony wzór testamentu, czy informatyk niedowidzącym seniorom wyjaśni jak posługiwać się internetem. Założenia dobra. Ale projekt - wydmuszka.

  Śmieszek


  2020-07-05 17:39:55
 • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
  Super pomysł. Z tego co pamiętam, to chyba kiedyś był jakiś dzień na naszym miejskim targowisku, gdzie działała mini giełda samochodowa.

  WcPicker


  2020-07-05 12:04:34
 • Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia
  Szanowni Państwo. Działalność Stowarzyszenia NSZ kierowana jest do wszystkich mieszkańców. Jest jeszcze szansa na wzięcie udziału w projekcie pt. Aktywne Szczytno od Przedszkola do Seniora, zarówno dla młodych jak i seniorów. Zapraszamy szczególnie gorąco młodzież. Nasze Stowarzyszenie działa od 2016 roku. W bieżącym roku realizujemy 3 duże projekty skierowane do wszystkich mieszkańców powiatu. Staramy się pozyskiwać zewnętrzne środki, na naszą działalność, którą dzielimy się z Państwem, wspierając przy okazji lokalny biznes. Nie zatrudniamy etatowych pracowników i opieramy się głównie na pracy naszych wolontariuszy. W bieżącym roku otrzymaliśmy statut organizacji OPP dzięki czemu będzie można nas wesprzeć 1% podatku. Gorąco zachęcamy, zważywszy, że nie korzystamy ze wsparcia finansowego lokalnych samorządów. Zapraszamy również do kontaktu i współpracy.

  Stowarzyszenie Nasza Szczycieńska Ziemia


  2020-07-05 01:17:18
 • Firma z Gdańska chce miejski półwysep
  Kup se półwysep...postaw se kurnik.albo świniarnia..i doglądam jak masz lepsze pomysły....

  Durer421


  2020-07-04 20:49:43