Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Prezydenci Sopotu i Wrocławia dziś z wizytą w Szczytnie


Do Szczytna przyjadą prezydenci: Wrocławia – Jacek Sutryk i Sopotu – Jacek Karnowski. Otwarte spotkanie z prezydentami odbędzie się na szczycieńskim molo, w piątek, 26 czerwca, o godzinie 14. Zapraszamy mieszkańców Szczytna do wzięcia udziału w tej nietypowej debacie.- Będzie to debata na temat funkcjonowania samorządów w Polsce – mówi burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, na którego zaproszenie obaj prezydenci odwiedzą nasze miasto. - To są bardzo doświadczeni samorządowcy, a miasta, którymi kierują należą do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo. Prezydent Sutryk z pewnością ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z biznesem i zachęcanie ich do inwestowania, natomiast Sopot to niewątpliwie miasto o ogromnym potencjale turystycznym, więc warto będzie usłyszeć, jak ten potencjał wykorzystuje.


Reklama

 

Zaproszeni do Szczytna prezydenci miast przebywają aktualnie w Olsztynie na konferencji. Zaproszenie do Szczytna bardzo ich zaskoczyło, ale i ucieszyło.

 

- Obaj panowie przyznali, że bardzo chętnie odwiedzą nasze miasto, bo właściwie już dawno chcieli je zobaczyć – dodaje Mańkowski.

 

Zachęcamy mieszkańców Szczytna do zięcia udziału w debacie oraz zadawania pytań, na które czekamy w komentarzach na profilu Facebook  "Tygodnika Szczytno".

Reklama

 

Prezydent Sopotu – Jacek Karnowski.

 

Prezydent Wrocławia – Jacek Sutryk.

 Komentarze do artykułu

Do Nina

I bardzo dobrze, a co miał namawiać do Głosowania na Dudę ? No szanujmy się ludzie.

nina

Mańkowski zaprosił ich, aby pod pretekstem debaty na temat samorządu, agitowali do głosowania na Trzaskowskiego. I tak właśnie było. Pieniądze podatników wyrzucone w błoto. Poniżej krytyki, panie Mańkowski.

Karol Fąfara

Ja już napisałem co o tym myślę, tylko Szanowna Redakcja zastosowała to co się nazywa cezurą. Ładnie to tak?

Żal i wstyd.

Brak własnych pomysłów na rozwój miasta ?

Borys Budka

Dwóch czerwonych obwiesi Zaszczyt jakich mało Ich miejsce to szalet dworcowy co najwyżej

Samorządowiec

A gdzie samorządowcy z terenu miasta ? Czyżby znowu burmistrz zaprosił tylko swoich popleczników

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
  Super. Pozdrawiam

  Arek


  2020-07-07 23:08:30
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

  mol \"do mol\"


  2020-07-07 22:35:53
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

  Kreti


  2020-07-07 22:07:13
 • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
  Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

  Czas ucieka.


  2020-07-07 18:56:21
 • Czujne kamery i burmistrz
  No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

  Tomasz


  2020-07-07 18:51:51
 • Czujne kamery i burmistrz
  Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

  Iga koziel


  2020-07-07 18:38:27
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

  k.arzyna


  2020-07-07 18:25:15
 • Czujne kamery i burmistrz
  No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

  Pan.M


  2020-07-07 15:49:27
 • Policjanci ukarali... policjantkę
  Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

  Ale mi sensacja.


  2020-07-07 14:11:17
 • Dowóz uczniów z „postojowym”
  A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

  Żeby za darmo nie płacić.


  2020-07-07 14:02:53