Reklama


Reklama

Prezydenci Sopotu i Wrocławia dziś z wizytą w Szczytnie


Do Szczytna przyjadą prezydenci: Wrocławia – Jacek Sutryk i Sopotu – Jacek Karnowski. Otwarte spotkanie z prezydentami odbędzie się na szczycieńskim molo, w piątek, 26 czerwca, o godzinie 14. Zapraszamy mieszkańców Szczytna do wzięcia udziału w tej nietypowej debacie.- Będzie to debata na temat funkcjonowania samorządów w Polsce – mówi burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, na którego zaproszenie obaj prezydenci odwiedzą nasze miasto. - To są bardzo doświadczeni samorządowcy, a miasta, którymi kierują należą do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo. Prezydent Sutryk z pewnością ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z biznesem i zachęcanie ich do inwestowania, natomiast Sopot to niewątpliwie miasto o ogromnym potencjale turystycznym, więc warto będzie usłyszeć, jak ten potencjał wykorzystuje.


Reklama

 

Zaproszeni do Szczytna prezydenci miast przebywają aktualnie w Olsztynie na konferencji. Zaproszenie do Szczytna bardzo ich zaskoczyło, ale i ucieszyło.

 

- Obaj panowie przyznali, że bardzo chętnie odwiedzą nasze miasto, bo właściwie już dawno chcieli je zobaczyć – dodaje Mańkowski.

 

Zachęcamy mieszkańców Szczytna do zięcia udziału w debacie oraz zadawania pytań, na które czekamy w komentarzach na profilu Facebook  "Tygodnika Szczytno".

Reklama

 

Prezydent Sopotu – Jacek Karnowski.

 

Prezydent Wrocławia – Jacek Sutryk.

 Komentarze do artykułu

Do Nina

I bardzo dobrze, a co miał namawiać do Głosowania na Dudę ? No szanujmy się ludzie.

nina

Mańkowski zaprosił ich, aby pod pretekstem debaty na temat samorządu, agitowali do głosowania na Trzaskowskiego. I tak właśnie było. Pieniądze podatników wyrzucone w błoto. Poniżej krytyki, panie Mańkowski.

Karol Fąfara

Ja już napisałem co o tym myślę, tylko Szanowna Redakcja zastosowała to co się nazywa cezurą. Ładnie to tak?

Żal i wstyd.

Brak własnych pomysłów na rozwój miasta ?

Borys Budka

Dwóch czerwonych obwiesi Zaszczyt jakich mało Ich miejsce to szalet dworcowy co najwyżej

Samorządowiec

A gdzie samorządowcy z terenu miasta ? Czyżby znowu burmistrz zaprosił tylko swoich popleczników

Napisz

Reklama


Komentarze

 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


  2021-01-19 10:34:20
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39
 • Pożar domu przy ulicy Olsztyńskiej w Pasymiu
  Witam. W imieniu rodziny prosimy o najmniejsza pomoc, albo udostępnienie innym https://zrzutka.pl/xna66k

  M. P


  2021-01-16 19:24:30
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Zgadza się. Chiński produkt. Firma istnieje 10 lat na świecie. Nie sprawdzona na rynku europejskim. Kolejny eksperyment na żywym organizmie... ręce opadają.

  Spec


  2021-01-16 18:45:46