Wtorek, 26 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

„Pracowita” 28-latka w rękach policji


Wyjątkową pracowitością wykazała się 28-letnia mieszkanka Szczytno. Szkoda tylko, że nielegalną. Śledczy postawili jej aż 12 zarzutów. Wśród nich m.in.: posiadanie amfetaminy, kradzież portfela wraz z dokumentami, kradzież roweru, kradzież pieniędzy i karty bankomatowej, sześć kradzieży z włamaniem na konta bankowe...



Szczycieńscy śledczy zatrzymali i postawili, aż 12 zarzutów 28-letniej mieszkance Szczytna. Kobieta od grudnia 2019 r. do lutego 2020 r. dopuściła się szeregu przestępstw, na terenie powiatu szczycieńskiego.


Reklama

 

Reklama

 

- 28-latka odpowie za przywłaszczenie pieniędzy pochodzących z renty w kwocie 1030 złotych – wylicza Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Posiadanie substancji psychotropowych w postaci amfetaminy oraz środka odurzającego w postaci suszu roślinnego. Kradzież roweru z klatki schodowej. Przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzy w kwocie 1700 złotych.

 

Okazało się także, że mieszkanka Szczytna, co najmniej 6 razy posłużyła się skradzioną kartą bankomatową i zapłaciła nią zbliżeniowo za zakupy w różnych sklepach położonych na terenie miasta. Pokrzywdzona wyceniła wartość poniesionych strat za kwotę 160 złotych.

28-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz sąd wymierz jej adekwatną do popełnionych przestępstw karę.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Miasto właścicielem placu zabaw
    Atrakcją byłaby tężnia solankową , trochę kasy własnej plus dotacją unijną bo można dostać na to , korzystny wpływ ma ona na układ oddechowy człowieka.

    Pięknie i zdrowo może być.


    2020-05-25 18:20:41
  • Trwają konsultacje, będą kolejne remonty ulic
    A o ul Pomorskiej to nikt nią pamięta

    Mieszkaniec


    2020-05-25 16:29:16
  • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
    Ja na szczęście nie mam czego żałować, bo nie głosowałam na Mańkowskiego. Czułam, że to bardzo nieciekawy osobnik i intuicja mnie nie zawiodła. Burmistrz nie musi apelować do rodziców, bo oni doskonale wiedzą, co jest najlepsze dla ich dzieci.

    nina


    2020-05-25 14:41:06
  • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
    Ja też szczerze....facet nie wie co to jest zarządzanie organizacją. Jedynie wie ,że nic nie wie. Najgorsze, to że nauczyciele zamiast uczyć dzieci, zajmują się polityką i pieniędzmi. Oni nie wiedzą nic po za \"ściemnianiem innym ,że pracują\", wiedzą jak tylko żyć na koszt ludzi. Mamy obecnie najgorsze czasy dla dzieci. Nauczyciele, co nie chcą uczyć dzieci \"DOBRZE\" , tylko utrzymać się na stołkach państwowych.

    Marian


    2020-05-25 13:21:07
  • Maseczki zza krat trafiły do potrzebujących
    I to się chwali:)

    ***


    2020-05-25 06:29:53
  • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
    Szczerze to żałuję że głosowałem-am na burmistrza Mankowskiego..W d....ma z czym zwracają sie mieszkańcy porażka!!!!!!

    Szczytno


    2020-05-25 00:11:58
  • „Morsowe” maseczki trafiły do medyków
    Ludzie! Nie róbcie sobie PR na gruncie pandemii. Te maseczki mogą używać tylko prywatni ludzie - a nie medycy! Trzeba było stanąć pod Kauflandem, Carefour-em, Lidlem, Biedronką, czy innym supermarketem i rozdawać je przechodniom. Z drugiej strony - czy wiadomo, że osoby, które szyły te maseczki nie są nosicielami koronawirusa? Jak szef szpitala może tak nieodpowiedzialnie postępować?

    Taki sobie czytelnik


    2020-05-24 18:05:10
  • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
    Nie masz racji. Taka operacja jest wykonywana w wielu szpitalach. Oczywiście są ograniczenia medyczne - nie u każdego tego rodzaju zabieg można wykonać (nie piszesz jaka to przepuklina). Niemniej cieszę się, że u Ciebie można było laparoskopię przepukliny wykonać. I cieszę się także, że laparoskopowo wykonuje się w Szczytnie parę innych zabiegów.

    Do Pacjenta


    2020-05-24 17:48:20
  • Nowoczesność tak, byle nie kosztem zdrowia
    Nikt nie zbadał szkodliwości paneli fotowoltaicznych więc niech nie wciskają kitu że wszystko jest ok. Niech budują takie instalacje w szczerym polu oddalonych od zabudowań o kilometr. Ja też nie chciałbym żeby przy moim domu była taka instalacja.

    Taka prawda


    2020-05-24 14:29:16
  • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
    ale przepuchliny laparoskopem to tylko w niektórych szpitalach operują. W Szczytnie operują.

    Pacjent


    2020-05-24 11:57:50