Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Powstanie karczma nad Kalwą


Jest szansa, że w Pasymiu powstanie restauracyjna Karczma. Ma być zlokalizowana przy jeziorze Kalwa. Chce ją wybudować lokalny przedsiębiorca Marek Gawdziński. Władze Pasymia już wydzierżawiły mu działkę nad jeziorem.



- Karczma ma powstać na bulwarze w okolicy kina – mówi Cezary Łachmański, burmistrz Pasymia. - Dzierżawa jest na dziesięć lat, a przedsiębiorca jest zobowiązany do wybudowania obiektu w ciągu trzech najbliższych lat. Jeśli tego nie zrobi dzierżawa wygaśnie. Cieszę się, że coraz więcej lokalnych przedsiębiorców chce inwestować w Pasymiu. To dobrze wróży rozwojowi naszego miasta i gminy.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Klika

Ja tam się za bardzo nie znam ale tu się chyba znać za bardzo nie trzeba żeby wiedzieć że przy takich sprawach to powinien być przetarg a czy był,nie słyszałem. Tak jak widać co się stworzyło ,jedna wielka klika i kolesiostwo.Powinno się temu przyjrzeć ktoś z góry bo tak być nie może.

Znawca

To klasyczny przykład obejscia trybu przetargowego -oddawanie w dzierżawę wieloletnia powinno być poprzedzone przetargiem. Sprawa dla CBA

Kotlet

Jakość towaru i cena na pewno będzie taka sama jak na stacji.Kredyty ktoś spłacać będzie musiał.

Ziuta

W maju 2016 miała już stać!!! Dlatego inny przedsiębiorca , też lokalny został z tego miejsca wyrzucony. To się nazywa mieć plecy?!!

Stały bywalec:)

A nie możnaby było tego zrobić w starym kinie? Piękny budynek po remoncie, z tylu jest miejsce na ogródek, z widokiem na jezioro. Było by cudo...

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-05-24 21:46:32

Łapali oddech nad Kalwą

  • Środa, 2020-03-11 12:56:31

Boisko przy Śląskiej jednak powstanie

  • Poniedziałek, 2019-09-30 13:27:20

Czy w Szczytnie powstanie kolejna wyższa uczelnia?

  • Środa, 2019-07-17 18:09:47

W Piasutnie powstanie skwer

  • Poniedziałek, 2019-06-24 17:02:32

W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko

  • Poniedziałek, 2019-04-29 13:12:26

Ścieżka rowerowa jednak powstanie

Reklama


Komentarze

  • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
    Super. Pozdrawiam

    Arek


    2020-07-07 23:08:30
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

    mol \"do mol\"


    2020-07-07 22:35:53
  • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
    ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

    Kreti


    2020-07-07 22:07:13
  • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
    Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

    Czas ucieka.


    2020-07-07 18:56:21
  • Czujne kamery i burmistrz
    No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

    Tomasz


    2020-07-07 18:51:51
  • Czujne kamery i burmistrz
    Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

    Iga koziel


    2020-07-07 18:38:27
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

    k.arzyna


    2020-07-07 18:25:15
  • Czujne kamery i burmistrz
    No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

    Pan.M


    2020-07-07 15:49:27
  • Policjanci ukarali... policjantkę
    Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

    Ale mi sensacja.


    2020-07-07 14:11:17
  • Dowóz uczniów z „postojowym”
    A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

    Żeby za darmo nie płacić.


    2020-07-07 14:02:53