Niedziela, 27 Wrzesień, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Poszukiwany listem gończym w rękach policji


Szczycieńscy policjanci zatrzymali we wtorek 53-latka z gminy Pasym poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał odbyć karę pozbawienia wolności, łącznie - 2 lat i 3 miesiące. Nie stawił się jednak do zakładu karnego.



We wtorek (12.11.2019 r.) szczycieńscy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Pasym zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym przez Sad Rejonowy Gdańsk-Południe do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości oraz poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 3 miesięcy za prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości w czasie obowiązującego go zakazu prowadzenia takich pojazdów.


Reklama

Reklama

 

Mieszkaniec gminy Pasym został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, skąd następnie został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę w wymiarze 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-06-15 13:58:31

Poszukiwani w rękach policji

  • Środa, 2020-04-01 10:10:21

„Pracowita” 28-latka w rękach policji

  • Poniedziałek, 2020-03-16 21:17:43

Dąbrowy w rękach piromana?

  • Wtorek, 2019-12-31 12:28:02

Wielbarska farma w rękach Energi OZE

Reklama


Komentarze

  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Złapać dziadów za wory i do gałęzi.

    Korniszon


    2020-09-26 17:44:39
  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Wydaje mi się, że jestem człowiekiem tolerancyjnym. Wiele potrafię zrozumieć, wybaczyć, ale złodziejstwem po prostu się brzydzę. Dla mnie to najgorszy sort, zaraz po pedofilach.

    Taki Tam


    2020-09-26 14:26:30
  • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
    Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

    Pies gończy


    2020-09-26 08:46:41
  • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
    RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

    Ziomal


    2020-09-26 04:27:50
  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja