Niedziela, 26 Wrzesień
Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa -

Reklama


Reklama

Poszukiwany 45-latek z gminy Rozogi zatrzymany


45-latek z Rozóg najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczytnie dwoma nakazami oraz zarządzeniem o ustaleniu miejsca pobytu. Miał on na swoim „koncie” popełnienie przestępstwa związanego ze znęcaniem się nad najbliższą rodziną oraz przestępstwa dotyczącego braku realizacji nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego.We wtorek, tuż przed południem szczycieńscy kryminalni, na terenie jednej z miejscowości położonej w gminie Rozogi, wykonywali czynności służbowe mające na celu identyfikację i zatrzymanie poszukiwanego przez miejscowy sąd 45-latka.


Reklama

 

- Mężczyzna od dłuższego czasu uchylał się od nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego, a na domiar złego oskarżony był o znęcanie się nad najbliższą rodziną – wyjaśnia sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - 45-latek chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione przez siebie przestępstwa ukrywał się na terenie jednego z zakładów produkcyjnych położonych na terenie gminy.

 

Na jego trop wpadli szczycieńscy funkcjonariusze, którzy mając podejrzenie, że może on właśnie tam przebywać udali się, aby zrealizować wydane przez wymiar sprawiedliwości postanowienia o jego zatrzymaniu.

Reklama

 

45-latek na widok nieumundurowanych policjantów natychmiast zaczął uciekać. W ślad za nim udali się kryminalni, którzy po pokonaniu kilku ogrodzeń pobliskich posesji obezwładnili mężczyznę, a następnie poinformowali go o przyczynach zatrzymania.

 

- 45-letni mieszkaniec gminy Rozogi został przewieziony do szczycieńskiej komendy, a następnie zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Szczytnie do wskazanego zakładu karnego – mówi sierżant Cyganiuk. - Za mężczyzną wydane był dwa nakazy zatrzymania oraz zarządzenie o ustaleniu jego miejsca pobytu. Choć 45-latek liczył on na to, że uniknie „odsiadki”, to dzięki sprawnie przeprowadzonej przez szczycieńskich kryminalnych interwencji, najbliższe dwa lata spędzi teraz za kratami, gdzie będzie miał czas przemyśleć swoje zachowanie.Komentarze do artykułu

Grzesiun

...aż mi się wierzyć nie chce, że policjanci mają jeszcze czas na ściganie prawdziwych przestępców...przecież tylu \"kryminalistów\" i dorosłych i tych kilkuletnich, ma czelność swobodnie oddychać i łazi po ulicach bez masek :)

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43