Środa, 8 Lipiec, Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety -

Reklama


Reklama

Poszukiwani w rękach policji


Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tak też było w ostatnich dnia, kiedy na terenie powiatu szczycieńskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn, wobec których Sąd Rejonowy w Szczytnie, wydały nakazy doprowadzenia do najbliższych aresztów śledczych bądź zakładów karnych.Pierwszy poszukiwany wpadł w ręce mundurowych, w piątek (12.06.20r.) parę minut przed godziną 7:00 w miejscowości Grom, w gminie Pasym. 34-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa dotyczące celowego, fałszywego zawiadamiania służb o zagrożeniach, które fizycznie nie zaistniały.

 

 

Tego samego dnia o godzinie 10:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego szczycieńskiej komendy zapukali do jednego z mieszkań położonych miejscowości Burdąg, w gminie Jedwabno. Funkcjonariusze zastali tam 59-latka, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą.


Reklama

 

 

Do trzeciego zatrzymania doszło dzisiaj (15.06.20r.) parę minut przed godziną 8:00 w miejscowości Dźwierzuty. Drzwi do mieszkania otworzył 61-latek, który zaskoczony był wizytą mundurowych. Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę z tego, jaki był cel wizyty funkcjonariuszy. 61-letni mieszkaniec Dźwierzut, od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż ciążył na nim zarzut popełnionego przestępstwa nie alimentacji. Zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Szczytnie, został on zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Giełda samochodowa w Szczytnie zaprasza na niedzielę
  Super. Pozdrawiam

  Arek


  2020-07-07 23:08:30
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  Stawiam tezę że jesteś pracownikiem ratusza i głosujesz na trzaska. Krótki wpis a tyle pogardy do osób bezrobotnych. Brawo ty.

  mol \"do mol\"


  2020-07-07 22:35:53
 • Oszczędzanie na trawnikach i innej zieleni
  ale nie rzadko tą zieleń sami niszczymy, proszę zobaczyć na ul. Władysława IV jak co niektórzy mieszkańcy na pasie zieleni urządzili sobie parkingi...czy tak można?, dlaczego za ten zniszczony pas zieleni nikt nie odpowie? A mała biel przy miejskiej pasiece, grupki amatorów różnych używek wokół urządzili sobie śmietnik oraz wyżywają się na pobliskiej roślinności.....

  Kreti


  2020-07-07 22:07:13
 • Zaginął 52-letni mieszkaniec Leleszek, trwają poszukiwania
  Tyle co wydają na poszukiwanie to by dali 200 zł dla jasnowidza Jackowskiego i znacznie szybciej by odnaleźli go.

  Czas ucieka.


  2020-07-07 18:56:21
 • Czujne kamery i burmistrz
  No i trzy bite głosy w wyborach już Krzysiu masz.

  Tomasz


  2020-07-07 18:51:51
 • Czujne kamery i burmistrz
  Dobrze,że był monitoring,bo ostatnio działa podpalacz w Dąbrowscy,palą się stodoły i samochody,a policja umorzą sprawy,zamiast szukać sprawców,tyle policji w Szczytnie i co?Trzeba liczyć na Ostrołękę,która zajęła się podpalenie samochodów w Myszyncu

  Iga koziel


  2020-07-07 18:38:27
 • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
  Panie Wilczek, posiadam paragon za wymianę szyby, która to została uszkodzona na trasie Szczytno-Lipowiec po wysypaniu przez wasze służby tych kamieni. Czy postawienie znaków ograniczających prędkość pojazdów do 40km/h pańskim zdaniem rozwiązuje problem? Kto zwróci mi poniesiony koszty ?

  k.arzyna


  2020-07-07 18:25:15
 • Czujne kamery i burmistrz
  No super... Ale już ubytków lampek to nikt nie zauważył ... ( Przy altance gdzie obecnie stacionują dzielni ratownicy ) oczywiście to nie oni to zrobili bo tej lampki brakuje już od wiosny ... Tu bolszewicka czujność służb zawiodła ... A szkoda bo molo jest dla nas i każdy kto tam przychodzi powinien korzystać z niego rozsądnie i nie robić trzody ... Czy ktoś u siebie w domu się tak zachowuję ??? Powinna się w końcu zmienić nam ta mentalność z komuny że to co wspulne to niczyje i można robić z tym co się chce

  Pan.M


  2020-07-07 15:49:27
 • Policjanci ukarali... policjantkę
  Wielkie mi hallo ! , kolizja jakich wiele wszędzie.

  Ale mi sensacja.


  2020-07-07 14:11:17
 • Dowóz uczniów z „postojowym”
  A może w czasie tego \"postojowego\" odpłatnie mogliby jeździć mieszkańcy do miasta załatwić swoje sprawy,jak to mówią wilk syty i owca cała.

  Żeby za darmo nie płacić.


  2020-07-07 14:02:53