Reklama


Reklama

Poszukiwani przez sąd w rękach policji


W miniony weekend szczycieńscy policjanci zatrzymali, aż cztery osoby poszukiwane, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości z nadzieją, że unikną odpowiedzialności za swoje zachowanie. 47-latek dopuszczał się kradzieży sklepowych, 63-latek nieobyczajnych wybryków w miejscach publicznych, 45-latek zaś nie dopełnił nałożonego na niego obowiązku alimentacji, a 38-latek oprócz tego, że kradł to dodatkowo swoim zachowaniem niepokoił bliską mu osobę.W miniony piątek (12.02.21r.) tuż przed godziną 13:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, na ulicy Solidarności w Szczytnie, zatrzymali poszukiwanego 47-latka. Mężczyzna miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia dotyczące kradzieży.


Reklama

 

W sobotę (13.02.21r.) około godziny 16:30 na ulicy 1 Maja w Szczytnie, policjanci dzielnicowi zatrzymali dobrze im znanego z poprzednich interwencji 63-latka. Mężczyzna miał na swoim „koncie” popełnienie wykroczeń dotyczących wywołania zgorszenia w miejscu publicznym poprzez dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku.

 

Natomiast w niedzielę (14.02.21r.) szczycieńscy policjanci zatrzymali kolejnych dwóch poszukiwanych mężczyzn. Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godziną 10:00 na ulicy 1 Maja w Szczytnie, spacerujący pomiędzy blokami mężczyzna został zauważony przez funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego. Mundurowi posiadali wiedzę, że 45-letni mieszkaniec Szczytna poszukiwany jest przez miejscowy sąd. Mężczyzna nie dopełnił nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego.

Reklama

 

Tego samego dnia parę minut przed godziną 19:00 policjanci dzielnicowi na terenie miasta zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Sąd Rejonowy w Szczytnie wystawił za mężczyzną dwa nakazy zatrzymania. 38-latek poszukiwany był w związku z popełnionymi wykroczeniami dotyczącymi kradzieży sklepowych oraz złośliwym niepokojeniem innej osoby.

 

Zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Szczytnie, cała czwórka została już przewieziona do wskazanych zakładów karnych.

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10