Sobota, 15 Maj
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja -

Reklama


Reklama

Poszukiwani przez sąd w rękach policji


W miniony weekend szczycieńscy policjanci zatrzymali, aż cztery osoby poszukiwane, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości z nadzieją, że unikną odpowiedzialności za swoje zachowanie. 47-latek dopuszczał się kradzieży sklepowych, 63-latek nieobyczajnych wybryków w miejscach publicznych, 45-latek zaś nie dopełnił nałożonego na niego obowiązku alimentacji, a 38-latek oprócz tego, że kradł to dodatkowo swoim zachowaniem niepokoił bliską mu osobę.W miniony piątek (12.02.21r.) tuż przed godziną 13:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, na ulicy Solidarności w Szczytnie, zatrzymali poszukiwanego 47-latka. Mężczyzna miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia dotyczące kradzieży.


Reklama

 

W sobotę (13.02.21r.) około godziny 16:30 na ulicy 1 Maja w Szczytnie, policjanci dzielnicowi zatrzymali dobrze im znanego z poprzednich interwencji 63-latka. Mężczyzna miał na swoim „koncie” popełnienie wykroczeń dotyczących wywołania zgorszenia w miejscu publicznym poprzez dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku.

 

Natomiast w niedzielę (14.02.21r.) szczycieńscy policjanci zatrzymali kolejnych dwóch poszukiwanych mężczyzn. Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godziną 10:00 na ulicy 1 Maja w Szczytnie, spacerujący pomiędzy blokami mężczyzna został zauważony przez funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego. Mundurowi posiadali wiedzę, że 45-letni mieszkaniec Szczytna poszukiwany jest przez miejscowy sąd. Mężczyzna nie dopełnił nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego.

Reklama

 

Tego samego dnia parę minut przed godziną 19:00 policjanci dzielnicowi na terenie miasta zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Sąd Rejonowy w Szczytnie wystawił za mężczyzną dwa nakazy zatrzymania. 38-latek poszukiwany był w związku z popełnionymi wykroczeniami dotyczącymi kradzieży sklepowych oraz złośliwym niepokojeniem innej osoby.

 

Zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Szczytnie, cała czwórka została już przewieziona do wskazanych zakładów karnych.

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama