Wtorek, 18 Styczeń
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -

Reklama


Reklama

Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!


Już za kilka dni otwarte zostaną wrota do nowego salonu modelowania sylwetki o nazwie Studio Figura. A wszystko po to, by płeć piękna mogła być jeszcze piękniejsza. Z usług salonu będą mogły korzystać wyłącznie panie. Właścicielką jest Julia Kicińska-Szczyglewska. Salon znajduje się w Szczytnie, przy ul. Piłsudskiego 30 (obok stacji Shell). - Zapraszam na dni otwarte, które trwać będą od 24 do 26 września.Julia Kicińska-Szczyglewska to rodowita szczytnianka, która kilka ostatnich lat spędziła poza rodzinnym miastem.

Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura.

 

 

 

- I poznałam tamtejsze Studio Figura. Najpierw jako klientka, a później – pracownik. Byłam zauroczona nie tylko panującą tam atmosferą, ale przede wszystkim stosowanymi metodami i uzyskiwanymi efektami – opowiada.

 

Sama ma wykształcenie kosmetyczne, za sobą wiele kursów kwalifikacyjnych i dwuletnie już doświadczenie. Po niedawnym powrocie do Szczytna uznała, że w naszym mieście takie właśnie Studio Figura jest absolutnie niezbędne.

 

- To miejsce, gdzie każda z pań osiągnie swój cel, swoją wymarzoną sylwetkę - zapewnia.

 

Studio Figura

Szczytno, ul. Piłsudskiego 30

(oszklony budynek, obok stacji paliw Shell)

Zadzwoń - 795 156 433

 

 

Studio Figura to kompleksowy system modelowania sylwetki, stworzony tylko dla kobiet. To międzynarodowa marka, działająca na świecie już dwanaście lat, od kilku także w Polsce. W całym kraju istnieje już trzysta salonów pod szyldem tej marki.

 

 

- Na studio składa się strefa fitness, wellness, kosmetologia estetyczna, usługi dietetyczne, sprzedaż kosmetyków i suplementów - mówi właścicielka. - Są to produkty marki Studio Figura. Zanim jednak zostaną one wykorzystane, dla każdej z pań opracowany zostanie indywidualny program, dostosowany do tego „czegoś”, co klientka chciałaby w sobie zmienić.

 

Pierwszy etap – to analiza stanu zdrowia i poznanie oczekiwań. - Na przykład pani może chcieć wymodelować sylwetkę: wysmuklić talię, zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej na udach (tzw. bryczesów) czy też obwisłych ramion (tzw. pelikanów), zlikwidować podwójny podbródek, zmarszczki, poprawić owal twarzy... Wbrew pozorom, panie znajdują w swoim wyglądzie wiele mniejszych czy większych mankamentów, które im „dokuczają”, przez które źle się czują. Poprawa figury to więc także sposób na to, by kobiety czuły się lepiej, były bardziej pewne siebie, świadome swojego niewątpliwego uroku.

 

Na podstawie tych informacji budowany jest indywidualny trening.

 

 

- Tak, by tylko pomagał, a na pewno nie szkodził. Przy dokładnej diagnozie korzysta się ze wskazań specjalnej wagi analitycznej. - Sprawdzamy zawartość tkanki tłuszczowej, wagę kości, zawartość wody w organizmie, zapotrzebowanie kaloryczne – wylicza pani Julia. - Uzyskane dane pozwalają sprecyzować program treningu.

 

 

.

 

W indywidualnym programie określone są działania z zakresu treningu w strefach fitness i wellness, zabiegów, diety i suplementacji.

 

Wśród urządzeń, z których można będzie korzystać są takie, jakich w Szczytnie dotychczas nie było. Dysponujemy np. rowerem na podciśnienie VACU SHAPER BY BIKE. „Jadąc” nim ma się wrażenie jazdy pod wodą, która zapewnia zwiększony opór, a jego pokonanie, rzecz jasna, wymaga zwiększonego wysiłku – opowiada Julia Kicińska-Szczyglewska. - W Studio jest też podobnie działająca bieżnia na podciśnienie VACU SHAPER, specjalny eliptyk z funkcją podczerwieni, jonizacji i lampami kolagenowymi INFRA SWAN SHAPER i wiele innych.

 

Oferowane zabiegi wchodzą w skład kosmetologii estetycznej, zarówno na ciało, jak i na twarz. Są to m.in. endermologia IR i RF, liposukcja kawitacyjna, lipolaser, multipolar, VACUUM. Na przykład multipolar do ciała jest przeznaczony głównie dla pań po ciąży. Urządzenie ujędrnia skórę, spłyca i rozjaśnia rozstępy, likwiduje cellulit. - Są to zabiegi bezinwazyjne, wykonywane głównie przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

 

Indywidualnie, dla każdej pani dobierana jest też dieta.

 

- Uwzględniany jest tu stan zdrowia klientki w połączeniu z jej oczekiwaniami. Jest tak skonstruowana, by współgrać z pozostałymi elementami programu: treningiem i zabiegami. To wszystko wspomagane jest suplementami. W 100% są to produkty pochodzenia naturalnego, m.in. młody jęczmień czy kolagen z łososia połowowego – wymienia pani Julia. - Wszystko to, co opisuję można będzie nie tylko zobaczyć podczas dni otwartych Studia, 24-26 września, ale także wypróbować, jeśli tylko stan zdrowia odwiedzających na to pozwoli. Wszystkimi chętnymi opiekować się będzie personel Studia.

 

Salon już zatrudnia trzy dziewczyny, młode, ale ambitne i zaangażowane.

 

Natalia I jest kosmetologiem z 8-letnim doświadczeniem. Mieszka w Szczytnie.

 

- W Studio Figura spodobał mi się głównie koncept, sposób podejścia do klientki. W żadnym momencie odwiedzin w Studio nie jest ona pozostawiona sama sobie. Z każdą z pań, w każdym momencie, pracuje zespół wykwalifikowanych osób.

 

Natalia II, pasjonatka kosmetologii, w ciągłym szkoleniu, zwolenniczka zdrowego stylu życia, odżywiania i modelowania sylwetki. - Mam za sobą doświadczenie zawodowe, może jeszcze niezbyt wielkie, ale z pewnością to, że zakres działania Studia Figura to moje hobby od zawsze, gwarantuje moje pełne zaangażowanie.

 

.

 

Olga też jest kosmetologiem z 5-letnim stażem, w gabinetach w Szczytnie i w Łomży.

 

- Przez dwa miesiące poszukiwałam pracowników do swojego salonu. Obie Natalie i Olgę wybrałam spośród niemal osiemdziesięciu chętnych. Ważne było doświadczenie, które już posiadają, ale również ich entuzjazm, zaangażowanie, komunikatywność i wiele innych pozytywnych cech, które są niezbędne w pracy zespołu i przy realizacji specjalnego modelu pracy z klientkami, jaki będzie wykorzystywany w Studio Figura – komentuje Julia Julia Kicińska-Szczyglewska. - Zapewnimy opiekę każdej z zainteresowanych pań, oferujemy pomoc w pokonywaniu najróżniejszych problemów z wyglądem Zapraszamy mieszkanki Szczytna i powiatu w różnej formie i w każdym wieku. Jesteśmy przekonane, że każda z pań, nawet jeśli obecnie nie jest, to szybko stanie się dokładnie taka, jaką chce być. W końcu mówi się, że kobieta zawsze jest piękna i ma 18 lat. Po odwiedzinach w Studio Figura każda z pań ma szansę tak właśnie się poczuć.

 

Studio Figura

Szczytno, ul. Piłsudskiego 30

(oszklony budynek, obok stacji paliw Shell)

Zadzwoń - 795 156 433

 Komentarze do artykułu

Anita

Polecam. Bsrdzo milo i sympatycznie. Super profesjonalnie. Bez oceniania i podtekstow. Dziewczyny sa przemiłe. Wlasnie zaczelam i mysle ze spędzimy razem troche czasu . Pozdrawiam

Ela

Już korzystam, polecam!

Jolanta Magierowska

Sporo wiem o tej sieci od osób, które skorzystały z oferty w innych miastach. Jestem zaproszona, więc przekonam się sama :)

Magda

Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Pan Malec niech się weźmie za robotę, a nie zajmuje się duperałamia. Jest tyle do zrobienia w Szczytnie.

  Janek


  2022-01-17 12:56:51
 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Wiele lat temu trafiłem do tut. szpitala z potwornym bólem brzucha. Do Izby Przyjęć przyszedł młodziutki dr Górski i po krótkiej rozmowie oraz badaniu tylko rękami stwierdził ,że to wyrostek robaczkowy i czy zgadzam się na operację. Nie miałem wyjścia i podpisałem stosowny dokument lecz po kilkunastu minutach zostałem dowieziony na badanie USG i po badaniu przez innego lekarza dowiedziałem się że leci po mnie helikopter. Zostałem dowieziony do Szpitala Wojewódzkiego i po tomografii komputerowej poinformowano mnie, że \"To nie pęknięcie tętniaka lecz zapalenie wyrostka robaczkowego\". Po kilku godzinach byłem już po operacji. Nie mogę milczeć przy tej nagonce na dr Górskiego i czuję się zobowiązany poinformować o tym jednostkowym zdarzeniu dotyczącym tylko mojej osoby ale to dr Górski tylko ze swoją wiedzą i swoimi rękami miał rację a nie inny lekarz z aparatem USG.

  Marian S.


  2022-01-17 09:03:30
 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Przez szczycieński oddział kowidowy przeszło już kilka osób. Może pan redaktor pochylił by się nad wysłuchaniem relacji takich osób, jakie tam panują warunki, jak są traktowani pacjenci, czy prywatny poziom wypowiedzi pana doktora mogłabyć codziennością na oddziale w stosunku do pacjentów? Tylko prawda jest ciekawa.

  Mol


  2022-01-17 07:24:24
 • Grabarze nie nadążają z kopaniem grobów
  Cmentarz pięknie oświetlony. Prawie tak samo jak rewitalizowane ruiny zamku. czyżby to były dwa najjaśniejsze punkty w mieście Szczytno? Z sali konferencyjnej, gdzie obraduje rada miejska nie wydobywa się żadne światło. Byłoby lepiej, gdyby rada pomyślała o tych nieszczęsnych seniorach - przykutych do łóżek, wózków - nie tylko o tych, co jeszcze się żwawo poruszają, także towarzysko i można liczyć na ich głos w wyborach. Najpewniej spośród tych starszych ludzi - unieruchomionych w domach, mieszkaniach, zdanych często na przypadkową pomoc MOPS, albo sąsiadów, bo dzieci daleko, albo nie ma - covid zbiera największe żniwo. W tym również oczywiście są ci seniorzy, którym \"oświecona\" rodzina nie pozwalała się zaszczepić.

  Śmieszek


  2022-01-16 15:53:50
 • Szkoła „wybuduje” też mieszkania w Kamionku?
  Kurczę, może i Mańkowski niech napuści wody do fosy \"zamkowej\"!!! Mielibyśmy basen... leżaki na Placu Juranda już stoją ;-)

  A co tam Panie w mieście???


  2022-01-16 13:12:33
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  Tzw RODZIC i XxX to ta sama osoba - patrz na słownictwo. Powtarzają się np \' wyszczepiony\" oraz podobny ślinotok jak u wściekłego psa, który wcześniej nie dostał szczepionki

  Jamka lech


  2022-01-16 01:42:30
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  przeciwników szczepień gdy zachorują i zejdą z tego świata , nie ma co żałować. paru głupków mniej- to zysk dla świata

  Jamka lech


  2022-01-16 01:37:49
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  . pogrążony rozkosznie w konsumpcji nie muszą przyjśc pioruny i ognie z nieba. Przyjdzie wirusik i 100 tysięcy Polaków zginie i to szybko.

  Jamka lech


  2022-01-16 01:34:48
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  uwaga! Rodzic to nowe pseudo XxX- używa słowa\"wyszczepiony\" to słowo tylko on wypisuje

  Jamka lech


  2022-01-16 01:27:48
 • Sobieski kończy 70 lat
  swego czasu w 11 klasie pisałem koledze wypracowania z języka polskiego. On dostawał od prof. Sondeja ocenę 5 ja zaś 3. Po prostu profesor Sondej mnie nie lubił. Takie to były czasy ale mimo to wspomina się z łezką w oku. Swego czasu w wypracowaniu pozytywnie ustosunkowałem się do tzw wtedy burżuazji i tym na wieki podpadłem profesorowi.

  Jamka Lech


  2022-01-16 01:12:58

Reklama