Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!


Już za kilka dni otwarte zostaną wrota do nowego salonu modelowania sylwetki o nazwie Studio Figura. A wszystko po to, by płeć piękna mogła być jeszcze piękniejsza. Z usług salonu będą mogły korzystać wyłącznie panie. Właścicielką jest Julia Kicińska-Szczyglewska. Salon znajduje się w Szczytnie, przy ul. Piłsudskiego 30 (obok stacji Shell). - Zapraszam na dni otwarte, które trwać będą od 24 do 26 września.Julia Kicińska-Szczyglewska to rodowita szczytnianka, która kilka ostatnich lat spędziła poza rodzinnym miastem.

Julia Kicińska-Szczyglewska, właścicielka Studia Figura.

 

 

 

- I poznałam tamtejsze Studio Figura. Najpierw jako klientka, a później – pracownik. Byłam zauroczona nie tylko panującą tam atmosferą, ale przede wszystkim stosowanymi metodami i uzyskiwanymi efektami – opowiada.

 

Sama ma wykształcenie kosmetyczne, za sobą wiele kursów kwalifikacyjnych i dwuletnie już doświadczenie. Po niedawnym powrocie do Szczytna uznała, że w naszym mieście takie właśnie Studio Figura jest absolutnie niezbędne.

 

- To miejsce, gdzie każda z pań osiągnie swój cel, swoją wymarzoną sylwetkę - zapewnia.

 

Studio Figura

Szczytno, ul. Piłsudskiego 30

(oszklony budynek, obok stacji paliw Shell)

Zadzwoń - 795 156 433

 

 

Studio Figura to kompleksowy system modelowania sylwetki, stworzony tylko dla kobiet. To międzynarodowa marka, działająca na świecie już dwanaście lat, od kilku także w Polsce. W całym kraju istnieje już trzysta salonów pod szyldem tej marki.

 

 

- Na studio składa się strefa fitness, wellness, kosmetologia estetyczna, usługi dietetyczne, sprzedaż kosmetyków i suplementów - mówi właścicielka. - Są to produkty marki Studio Figura. Zanim jednak zostaną one wykorzystane, dla każdej z pań opracowany zostanie indywidualny program, dostosowany do tego „czegoś”, co klientka chciałaby w sobie zmienić.

 

Pierwszy etap – to analiza stanu zdrowia i poznanie oczekiwań. - Na przykład pani może chcieć wymodelować sylwetkę: wysmuklić talię, zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej na udach (tzw. bryczesów) czy też obwisłych ramion (tzw. pelikanów), zlikwidować podwójny podbródek, zmarszczki, poprawić owal twarzy... Wbrew pozorom, panie znajdują w swoim wyglądzie wiele mniejszych czy większych mankamentów, które im „dokuczają”, przez które źle się czują. Poprawa figury to więc także sposób na to, by kobiety czuły się lepiej, były bardziej pewne siebie, świadome swojego niewątpliwego uroku.

 

Na podstawie tych informacji budowany jest indywidualny trening.

 

 

- Tak, by tylko pomagał, a na pewno nie szkodził. Przy dokładnej diagnozie korzysta się ze wskazań specjalnej wagi analitycznej. - Sprawdzamy zawartość tkanki tłuszczowej, wagę kości, zawartość wody w organizmie, zapotrzebowanie kaloryczne – wylicza pani Julia. - Uzyskane dane pozwalają sprecyzować program treningu.

 

 

.

 

W indywidualnym programie określone są działania z zakresu treningu w strefach fitness i wellness, zabiegów, diety i suplementacji.

 

Wśród urządzeń, z których można będzie korzystać są takie, jakich w Szczytnie dotychczas nie było. Dysponujemy np. rowerem na podciśnienie VACU SHAPER BY BIKE. „Jadąc” nim ma się wrażenie jazdy pod wodą, która zapewnia zwiększony opór, a jego pokonanie, rzecz jasna, wymaga zwiększonego wysiłku – opowiada Julia Kicińska-Szczyglewska. - W Studio jest też podobnie działająca bieżnia na podciśnienie VACU SHAPER, specjalny eliptyk z funkcją podczerwieni, jonizacji i lampami kolagenowymi INFRA SWAN SHAPER i wiele innych.

 

Oferowane zabiegi wchodzą w skład kosmetologii estetycznej, zarówno na ciało, jak i na twarz. Są to m.in. endermologia IR i RF, liposukcja kawitacyjna, lipolaser, multipolar, VACUUM. Na przykład multipolar do ciała jest przeznaczony głównie dla pań po ciąży. Urządzenie ujędrnia skórę, spłyca i rozjaśnia rozstępy, likwiduje cellulit. - Są to zabiegi bezinwazyjne, wykonywane głównie przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

 

Indywidualnie, dla każdej pani dobierana jest też dieta.

 

- Uwzględniany jest tu stan zdrowia klientki w połączeniu z jej oczekiwaniami. Jest tak skonstruowana, by współgrać z pozostałymi elementami programu: treningiem i zabiegami. To wszystko wspomagane jest suplementami. W 100% są to produkty pochodzenia naturalnego, m.in. młody jęczmień czy kolagen z łososia połowowego – wymienia pani Julia. - Wszystko to, co opisuję można będzie nie tylko zobaczyć podczas dni otwartych Studia, 24-26 września, ale także wypróbować, jeśli tylko stan zdrowia odwiedzających na to pozwoli. Wszystkimi chętnymi opiekować się będzie personel Studia.

 

Salon już zatrudnia trzy dziewczyny, młode, ale ambitne i zaangażowane.

 

Natalia I jest kosmetologiem z 8-letnim doświadczeniem. Mieszka w Szczytnie.

 

- W Studio Figura spodobał mi się głównie koncept, sposób podejścia do klientki. W żadnym momencie odwiedzin w Studio nie jest ona pozostawiona sama sobie. Z każdą z pań, w każdym momencie, pracuje zespół wykwalifikowanych osób.

 

Natalia II, pasjonatka kosmetologii, w ciągłym szkoleniu, zwolenniczka zdrowego stylu życia, odżywiania i modelowania sylwetki. - Mam za sobą doświadczenie zawodowe, może jeszcze niezbyt wielkie, ale z pewnością to, że zakres działania Studia Figura to moje hobby od zawsze, gwarantuje moje pełne zaangażowanie.

 

.

 

Olga też jest kosmetologiem z 5-letnim stażem, w gabinetach w Szczytnie i w Łomży.

 

- Przez dwa miesiące poszukiwałam pracowników do swojego salonu. Obie Natalie i Olgę wybrałam spośród niemal osiemdziesięciu chętnych. Ważne było doświadczenie, które już posiadają, ale również ich entuzjazm, zaangażowanie, komunikatywność i wiele innych pozytywnych cech, które są niezbędne w pracy zespołu i przy realizacji specjalnego modelu pracy z klientkami, jaki będzie wykorzystywany w Studio Figura – komentuje Julia Julia Kicińska-Szczyglewska. - Zapewnimy opiekę każdej z zainteresowanych pań, oferujemy pomoc w pokonywaniu najróżniejszych problemów z wyglądem Zapraszamy mieszkanki Szczytna i powiatu w różnej formie i w każdym wieku. Jesteśmy przekonane, że każda z pań, nawet jeśli obecnie nie jest, to szybko stanie się dokładnie taka, jaką chce być. W końcu mówi się, że kobieta zawsze jest piękna i ma 18 lat. Po odwiedzinach w Studio Figura każda z pań ma szansę tak właśnie się poczuć.

 

Studio Figura

Szczytno, ul. Piłsudskiego 30

(oszklony budynek, obok stacji paliw Shell)

Zadzwoń - 795 156 433

 Komentarze do artykułu

Anita

Polecam. Bsrdzo milo i sympatycznie. Super profesjonalnie. Bez oceniania i podtekstow. Dziewczyny sa przemiłe. Wlasnie zaczelam i mysle ze spędzimy razem troche czasu . Pozdrawiam

Ela

Już korzystam, polecam!

Jolanta Magierowska

Sporo wiem o tej sieci od osób, które skorzystały z oferty w innych miastach. Jestem zaproszona, więc przekonam się sama :)

Magda

Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kocie łby zastąpi kostka
  parodia

  śmiechu warte


  2021-09-28 09:08:03
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

  kradziej


  2021-09-28 09:01:13
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

  karierowicz


  2021-09-28 08:58:38
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

  Mieszkaniec


  2021-09-28 08:29:14
 • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
  Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

  !


  2021-09-28 08:16:49
 • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
  Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

  marian


  2021-09-28 06:57:52
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

  Taki jeden


  2021-09-27 21:24:49
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

  Jack


  2021-09-27 21:16:19
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

  Taki sobie czytelnik


  2021-09-27 19:47:32
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

  Szczytnianin


  2021-09-27 18:22:54