Reklama


Reklama

Pomagamy szczycieńskiej gastronomii... Zamów na wynos lub z dowozem


Gastronomia walczy o przetrwanie. Pomagają jej małe gesty solidarności. Takim gestem jest właśnie dodatek w „Tygodniku Szczytno”. Znajdziecie Państwo tu większość lokalnych punktów gastronomicznych ze Szczytna, które działają i realizują zamówienia na wynos bądź z dowozem. Zachęcamy do korzystania z ich usług, bo to jest dla nich jedyna szansa na przetrwanie. Sprawdźcie ich oferty i zamawiajcie bezpiecznie jedzenie wprost do domu.Każda restauracja, punkt gastronomiczny to ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... a do tego potrzebne są pieniądze. To, co się ostatnio dzieje w naszym kraju sprawiło, że restauratorzy mogą sprzedawać swoje produkty wyłącznie na wynos. Dla wielu to widmo bankructwa. Widmo zwolnień pracowników. A każda restauracja, punkt gastronomiczny to przecież ludzie, którzy mają rodzinę na utrzymaniu, rachunki do opłacenia... Musimy im pomoc, dać szansę na przetrwanie tego czasu.

 

- Dla mnie to jasne, że musimy tę branżę wesprzeć szczególnie – mówi przedstawiciel Rady Gospodarczej działającej przy burmistrzu Szczytna. - Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu, nie bądźmy obojętni. Zaopatrujcie się w lokalne produkty i usługi, u lokalnych przedsiębiorców. To naprawdę ważne. To szansa na przetrwanie lokalnych firm i zachowania miejsc pracy w naszym powiecie.

 

Punkty gastronomiczne, które znalazły się w dodatku internetowym oraz wdanie papierowe "Tygodnika Szczytno" nie zapłaciły za reklamę ani złotówki. „Tygodnik Szczytno” zainicjował przedsięwzięcie, zapewnił przygotowanie do druku, a projekty graficzne wykonał za darmo Marcin Lewicki ze Studia Reklamy Lewicki.

 

Koszty druku pokryli darczyńcy: Rady Gospodarczej Działającej przy Burmistrzu Miasta Szczytno, członkowie Stowarzyszenia Razem Dla Mieszkańców, Stowarzyszania Wszystko dla Szczytna, Waldemar Szymański (Szymek – PPHU), Kacper Stepokura (Centrum Rehabilitacji), Magdalena Bielecka (Centrum treningu Femina), Krzysztof Mańkowski, Paweł Malec, Karol Furczak, Robert Siudak, Piotr Gregorczyk, Beata Boczar, Rafał Kiersikowski, Tomasz Łachacz, Aleksandra Kobus-Drężek, Ewa Czerw, Artur Trochimowicz, Zbigniew Orzoł, Waldemar Zimny, Mariusz Pardo, Stanisław Staszak, Arkadiusz Leska, Zygmunt Rząp...Komentarze do artykułu

Samouwielbieniec

Zabrakło w tym artykule mojego nazwiska a dałem kilka groszy.

marekjag

Biorę z Zacisza często. Imponuje mi postawa właściciela. Sam dowozi. Przyszły trudne czasy to się wziął i robi co może. Jakoś nie widzę w tej roli Pana w Maserati co oszukiwał kandydatki na kelnerki , które zapieprzały w jego restauracji całą noc na imprezach grupowych ,a potem im nie płacił. Kupić samochód z klasą nie znaczy mieć klasę

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Sto lat bez dwóch pani Alicji (zdjęcia)
  Telefonicznie już życzyłam 200-stu lat w zdrowiu i szczęściu ale już nie długo osobiscie wyściskam kochaną ALICJĘ.( jak co roku od 50-ciu lat )????????????

  Monika WŁODARCZYKOWA


  2021-03-04 12:02:59
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  12 lat to za długooo

  NSZ


  2021-03-04 09:44:05
 • Morsy drugie w rajdowym finale
  czego te morsy juz nie robily ho ho, teraz czas na wynalezienie szczepionki na Covid :) . Na pewno opanowali umiejętność włażenia w d..pę szczycieńskim burmistrzom

  ZenekM


  2021-03-04 09:35:07
 • Budowlane szaleństwo w Pasymiu trwa
  za chwile bedzie jak z Olsztynem (miasto pod Ostródą) , Szczytno pod Pasymiem :D

  Pofajdok


  2021-03-04 09:17:39
 • Miejska pożyczka - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Szanowny Panie nie tylko za zaistniałą sytuacje mozna obwiniac burmistrza (który jest delikatnie rzecz ujmująć mizerny na jego pocieszenie powiem ze poprzedni nie byli lepsi)ale przede wszystkim MIESZKAŃCÓW!!!, ktorzy wybieraja od lat tych samych cwaniaków, którzy usadzili dupska na fotelach radnych, radnych którzy od lat topią miasto. Panowie Kiersikowski, Łachacz, stare damy Czerw, Moczydłowska, RYbińska czy Boczarowe, Orzłowie, Siudaki, Staszaki ci ludzie od kilkunastu lat rzadza miastem. TO ich wyborczy ktorzy nie chca dopuscic świeżej krwi do rady miasta bo nie maja odwai na zmiana ale maja odwagę na wieczne narzekanie. jak slysze ze lepszy Robert Siudak czy Pawelek Krasowski bo od lat siedza w radzie, niz ktos nowy to mi rece i majtki opadają. Jak to miasto ma sie zmieniac. Głupota mieszkańców Szczytna jest porażająca ich krótkowzrocznosc odbiera wszelką nadzieję na to ze kiedys to miasto pojdzie do przodu. Mizerny bUrmistrz lansujacy sie na portalach spolecznosciowych i chwalący sie swoimi sukcesami ktore są kosmetyką.Otoczony swoimi przydupasami w polowie kadencji pokazuje jak złym byl wyborem...niestety mieliśmy wybór między fatalnym (KM), bardzo fatalnym(Gontarzewski marionetka PIS) i beznadziejnym wyborem (Wilczek). I tak w tym mieście jest od dziesięcioleci. Symbol ślimaka Cittaslow jest kwintesencja marazmu Szczytna. Niestety mieszkańcy krzyczą i oczekują ale sami nie chcą zmian.

  Pofajdok


  2021-03-04 09:16:29
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  BARDZO DUŻO ZROBIŁA PANI DLA SZCZYTNA ZA SWOJEJ KADENCJI ,ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ I PEWNIE NIEJEDEN PRZYZNA MI RACJĘ -POZDRAWIAM

  MS


  2021-03-04 08:39:17
 • Zamaskowany mężczyzna napadł na bank w Rozogach (zdjęcia)
  Zamaskowany....???? to pewnie szok dla pracowników banku

  Karrramba


  2021-03-04 05:53:12
 • Orżyny bez sołtysa i... teatru, Domalewski zrezygnował
  Serdecznie pozdrawiam. Ciekawe czy mnie pamiętasz :) ja pamiętam ciebie jako ostoje spokoju i uczciwej pracy (nauki)

  Wiesiek Żyła


  2021-03-03 23:00:44
 • Alina Kobiałek: - Śmierć też wymaga oprawy (rozmowa)
  Super wywiad ciociu ????

  Roman K


  2021-03-03 21:06:15
 • Zamek odkryje swoje tajemnice w kwietniu
  Każdy potrzebuje czegoś innego. Zapewne dobrze byłoby gdyby było to czego Ty Danson potrzebujesz ale co wtedy z pozostałymi?

  mieszkaniec


  2021-03-03 10:47:35