Reklama


Reklama

Policyjny posterunek niemal gotowy


Posterunek policji w Świętajnie miał zaczął działać w pierwszym kwartale tego roku. Tak się nie stało  Kiedy zatem zacznie? Inwestycja trwa, a budynek wygląda już na prawie gotowy. Niestety, zamieszanie z koronawirusem opóźnia uruchomienie posterunku.



Posterunek zasięgiem swojego działania ma objąć teren dwóch gmin: Świętajna i Rozóg. Na miejscu dyżury pełnić będzie 7 funkcjonariuszy, którzy będą mieć w obszarze swojego działania również i gminę Rozogi.


Reklama

 

Starania o przywrócenie posterunku policji w Świętajnie trwały już od prawie dekady, ale dopiero w ubiegłym roku zapadły decyzje dotyczące jego utworzenia. Takie obiekty mają też pojawić się w Pasymiu i Wielbarku. Władze gminy przekazały policji działkę. Koszt budowy jednego posterunku to około 1.780.000 zł.

Reklama



Komentarze do artykułu

Len

Jakie piękne nowoczesne logo...

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-06-01 09:00:21

Dozór policyjny za stalking

  • Środa, 2020-03-04 19:32:20

Dba o policyjny wizerunek

  • Piątek, 2020-02-14 11:40:28

Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu

  • Poniedziałek, 2019-08-26 09:44:23

Policyjny SPEED, zatrzymał 18-latka na speedzie

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja