Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Policjanci poszli za zapachem marihuany


Do 3 lat wiezienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi Wielbarka, przy którym policjanci znaleźli narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej.Szczycieńscy policjanci w poniedziałek, 6 maja parę minut po północy w Wielbarku zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. Po otwarciu drzwi od samochodu funkcjonariusze poczuli silny zapach marihuany. W wyniku przeszukania kierującego ujawniono przy nim śladowe ilości zielonego suszu roślinnego.

 

 

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 24-latka zabezpieczono kolejne narkotyki w znacznie większej ilości - ponad 40 gramów. Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testerów okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to amfetamina oraz marihuana.

 

 


Amator środków odurzających został zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Podczas przesłuchania 24-letni mieszkaniec Wielbarka nie przyznał się do posiadania w miejscu zamieszkania amfetaminy, przyznał się natomiast do posiadania przy sobie marihuany. 

Teraz za swoje zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

 

aw/ip

 

Fot. Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu policja.plKomentarze do artykułu

Danuta

Łapać tych małych ćpunów

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze