Niedziela, 16 Czerwiec, Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Policjanci podziękowali Strzelcom


W czwartek, 29 października szefostwo szczycieńskiej policji spotkało się z osobami zrzeszonymi w Jednostce Strzeleckiej 1033 Szczytno. - Pan komendant podziękował strzelcom za dotychczasową współpracę – wyjaśnia powód spotkania podkomisarz Ewa Szczepanek.

 Strzelcy w ciągu mijającego roku wspomagali działania Policji w wielu obszarach aktywności.

 

- W trakcie prowadzenia działań „ZNICZ” w dniu 1 listopada, a także powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2018 roku, Strzelcy wspomagali szczycieńskich policjantów w zabezpieczeniu miejsc przemieszczania się osób uczestniczących w uroczystościach – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek. - Profilaktyka i promocja zasad bezpieczeństwa, a także propagowanie wśród młodzieży zasad moralnych i etosu służby to cele jakie przyświecają obydwu formacjom.


 

Młodszy inspektor Tomasz Bzymek, Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie złożył wczoraj na ręce sierż. ZS Sławomira Słoki, Dowódcy Jednostki Strzeleckiej 1033 Szczytno, podziękowanie za dotychczasową współpracę.

Spotkanie, które odbyło się w sali odpraw miało szczególny charakter, ponieważ było zwieńczeniem rocznego współdziałania jednostek.

 

 

KPP/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze