Wtorek, 26 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Policjanci odzyskali skradzione audi, złodziej też zatrzymany


25-letni złodziej samochodów w rękach policji. Udało się go zatrzymać dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonych oraz wnikliwej pracy operacyjnej szczycieńskich kryminalnych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty a odzyskane auto trafiło do właścicieli.W piątek, 28 lutego około godz. 17:30 szczycieńscy kryminalni zapukali do jednego z mieszkań położonych na terenie miasta. Funkcjonariusze podejrzewali, że w budynku może ukrywać się sprawca kradzieży samochodu.


Reklama

 

 

- Miało to związek z zawiadomieniem o kradzieży audi, do którego doszło 22 lutego – mówi Izabela Cyganiu ze szczycieńskiej policji. - Pokrzywdzony oświadczył, że samochód został ukradziony z jego posesji położonej na terenie miasta.

 

 

Ustalenia policjantów potwierdziły się. Drzwi do mieszkania otworzył im 25-letni mieszkaniec gminy Szczytno, który od pewnego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna ma na „koncie” nie tylko kradzież pojazdu. Poszukiwany był on przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia.

Reklama

 

 

- 25-latek został zatrzymany, noc spędził w policyjnej celi – mówi sierżant Izabela Cyganiuk. - Policjanci dochodzeniowo – śledczy ustalili również, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Stanie on ponownie przez sądem. Usłyszał już zarzut kradzieży oraz zarzut niestosowania się do orzeczonego przez sąd środka karnego. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze