Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Policja na tropie „napalonego” kuriera


Policjanci są na tropie kuriera, który obnażył się przed 67-letnią mieszkanką gminy Rozogi, gdy wracała z zakupów do domu. Miał ją zachęcać do igraszek stwierdzeniem, że jest „bardzo napalony i chce uprawiać seks”.

 O zdarzeniu powiadomiła naszą redakcję pani Patrycja, czytelniczka „Tygodnika Szczytno”: „Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji – napisała. - Na terenie: Szczytna – Rozóg - Wielbarka kursuje kurier (wiek ok. 25-30 lat), który zaczepia kobiety i masturbuje się przed nimi! Proponuje też podwózkę, więc zapewne jest zdolny do gorszych czynów. Sprawa oczywiście zgłoszona policji.


Reklama

 

Incydent potwierdziła nam sierżant Izabela Cygniuk ze szczycieńskiej policji.

 

- Rzeczywiście mieliśmy takie zgłoszenie – mówi. - Pani, której to dotyczyło, nie złożyła co prawda oficjalnego zgłoszenia, ale poinformowała nas o tym wydarzeniu, bo chciała przestrzec inne kobiety, które mogłyby stać się ofiarami tego kierowcy.

 

Do zdarzenia doszło w środę, 9 czerwca, około godziny 13:15 na leśnej drodze pomiędzy Rozogami a Borkami Rozoskimi. 67-latka wracała z zakupów. W pewnym momencie podjechał do niej bus. - Kierowca zapytał, czy może ją podwieźć, mówił, że zgubił drogę, że jedzie do Wielbarka, ale nie wie dokładnie, w którą to stronę – opowiada policjantka.

Reklama

 

Gdy kobieta odmówiła podwiezienia miała usłyszeć od kierowcy, że jest „bardzo napalony i chce uprawiać seks”. Wyciągnął on też na wierzch swoje przyrodzenie. 67-latka zaczęła krzyczeć. Mężczyzna wystraszył się i odjechał.

 

- Wiemy, że był to bus konkretnej firmy kurierskiej – mówi sierżant Cyganiuk – Wystąpiliśmy już z wnioskiem do firmy kurierskiej o dane kierowcy, który tego dnia poruszał się tą trasą – mówi sierżant Cyganiuk.

 

Policjanci wszczęli postępowanie w tej sprawie, kwalifikując działania jurnego kuriera jako nieobyczajny wybryk w miejscu publicznym. To wykroczenie, za które grozi areszt, ograniczenie wolności bądź grzywna do 1500 zł.Komentarze do artykułu

Kobieta teraz chodzi rozpowiada ze sie przeslyszala.. A chlopak bedzie mial problemy

Maria 76 lat

Raczej nie. Dwa dni już tam dreptam , i nikt mnie nie zaczepił.

Genowefa 75 l

Czy ten kierowca jeszcze tam jeździ?

Napisz

Reklama


Komentarze