Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Pokonana Omulew


Sobotni mecz XXI kolejki warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej pomiędzy Omulwią Wielbark, a Śniardwami Orzysz nie poszedł do końca tak, jak można by sobie życzyć. Mimo lepszej gry, w porównaniu do wcześniejszego meczu, oraz wielu sytuacji bramkowych Omulew przegrał na wyjeździe 3:0.



Losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszych 45 minutach gry, gdzie drużyna przeciwna w ciągu 8 minut zdobyła dwie bramki. W 90 minucie padł trzeci gol pieczętujący wygraną Orzysza.


Reklama

 

Reklama

- Uważam, że zagraliśmy dużo lepiej niż w ostatnim meczu z Pieckami, bo mieliśmy o wiele więcej swoich sytuacji - mówi trener Korczakowski. - Niestety, naszą bolączką od dwóch, trzech sezonów są stuprocentowa sytuacje, których nie potrafimy zamienić w bramkę. W tym meczu takowe miał Łukasz Gut, Ariel Wójcik i Mateusz Abramczyk. Będziemy szukać punktów, gdzie indziej. Nie będzie to łatwe, bo przed nami dwa mecze z trudnymi przeciwnikami, ale nie mamy wyjścia, będziemy musieli powalczyć - podsumowuje szkoleniowiec Omulwi.

 

W wyjściowej jedenastce Omulewi znaleźli się: Mariusz Miłek (Marek Remiszewski 80'), Ariel Wójcik, Daniel Włodkowski, Michał Kwiecień, Łukasz Gut (Krystian Kondracki 80'), Krystian Gąsiewski (Jakub Krupiński 72'), Jarosław Berk (Miłosz Szczepkowski 83'), Mateusz Abramczyk, Andrzej Bagiński, Dariusz Kołakowski (Damian Musioł 76') oraz Marcin Gwiazda (Tomasz Przybysz 50').

 

 

1:0 PRZEMYSŁAW NIECIKOWSK 12'

2:0 PIOTR KOWALCZYK 20'

3:0 MIŁOSZ SZTACHAŃSKI 90'

 

DD

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

    Rodak


    2022-01-29 08:54:18
  • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
    Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

    Przyjaciel ludu


    2022-01-29 02:17:41
  • Do urzędu już bez gotówki
    No co - kurę trzeba przynieść!

    Śmieszek


    2022-01-28 23:33:54
  • Drogowy boom, przygotowują przetargi
    Zrobimy to za 4 miliony ????

    Marcin


    2022-01-28 21:48:50
  • Dni i Noce wracają do Szczytna
    Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

    Adrian


    2022-01-28 21:19:06
  • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
    Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

    Dariusz


    2022-01-28 20:55:48
  • Dekanat urośnie w... parafie
    Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

    XYZ


    2022-01-28 20:00:56
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Śmiech

    Krzyś


    2022-01-28 19:56:51
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

    Krzyś


    2022-01-28 19:55:07
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

    Prawda jest taka ze


    2022-01-28 18:32:48