Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Podaruj bliskim miłość, karnet na masaże to doskonały prezent


PROMOCJA. Szukasz prezentu na świąteczny podarunek? Zamiast kupować kolejną parę skarpetek pomyśl o prezencie, który będzie oryginalny i idealnie zastąpi słowo miłość. - Takim prezentem bez wątpienia jest masaż – mówi Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki 10. - Można go podarować niemal każdemu i gwarantuję, że sprawi więcej radości niż cokolwiek innego.

 



Skąd ta pewność, że karnet na masaż da więcej radości niż świąteczny krawat, skarpetki, czy może nowy telefon komórkowy?

 

Moja pewność wynika z rozmów z obdarowanymi w ten sposób osobami. Świąteczne karnety w naszym Centrum Rehabilitacji dostępne są już kilka dobrych lat. I wiem, że bez względu na wiek obdarowanych zawsze jest zadowolenie. Bo masaż to zdrowie, relaks, chwila ucieczki od problemów i tego pędzącego świata. Niemal za każdym razem słyszę, że osoby obdarowane karnetem masażowym nie spodziewały się takiego prezentu. Czyli jest też zaskoczenie, a w obdarowywaniu prezentami chyba o to chodzi.

 

 

 

Ale czy masaże nie są tylko dla tych osób, których coś boli?

 

No właśnie nie. Owszem, masaż jest jedną ze skuteczniejszych metod przeciwbólowych, rozluźniających, ale niekoniecznie musi coś nas boleć, aby poddać się takiemu zabiegowi. W naszym Centrum Rehabilitacji dostępnych jest kilka rodzajów masaży, możliwości jest więc naprawdę wiele. A ja ze swojej strony gwarantuję, że każda obdarowana osoba takim karnetem na masaż wyjdzie z naszego Centrum zadowolona.


 

Tak?

 

Dokładnie tak. Masaż to chwile pełne odprężenia. To czas tylko tylko dla tej osoby masowanej i jej zmysłów. Masaż relaksacyjno-leczniczy pomoże rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie oraz ujędrnić skórę. Sesja u masażysty zwalczy bóle karku, kręgosłupa, a nawet bezsenność.

 

 

 

Karnet na masaż to dobry prezent?

 

Idealny. Właściwie dla każdego i na każdą okazję. Dobre samopoczucie to zaraz po miłości najpiękniejszy prezent jaki możesz podarować swojej babci lub dziadkowi, rodzicom, ale też koledze czy koleżance. Zamiast inwestować w niepotrzebne przedmioty lepiej podarować im voucher na masaż. Nasi specjaliści otoczą ich kompleksową opieką i pomogą uwolnić się od uciążliwych dolegliwości lub im zapobiec! Taki bon upominkowy to też świetny pomysł na prezent dla pracowników! Zapraszam już dziś. Każdego.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-05-22 09:13:01

Zrób najzdrowszy prezent mamie

  • Czwartek, 2018-12-13 09:49:57

Prezent marzeń dla piłkarzy z Dźwierzut

  • Środa, 2018-02-07 11:43:57

Zagospodarują plażę z pieniędzy LGD

  • Czwartek, 2017-09-21 10:42:10

Prezentacja zawodników GKS Szczytno

  • Czwartek, 2016-06-16 11:58:32

Kibicujemy polskiej reprezentacji


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21