Czwartek, 4 Czerwiec, Imieniny: Christy, Helgi, Karola -

Reklama


Reklama

Podaruj bliskim miłość, karnet na masaże to doskonały prezent


PROMOCJA. Szukasz prezentu na świąteczny podarunek? Zamiast kupować kolejną parę skarpetek pomyśl o prezencie, który będzie oryginalny i idealnie zastąpi słowo miłość. - Takim prezentem bez wątpienia jest masaż – mówi Kacper Stepokura z Centrum Rehabilitacji przy ul. Moniuszki 10. - Można go podarować niemal każdemu i gwarantuję, że sprawi więcej radości niż cokolwiek innego.

 



Skąd ta pewność, że karnet na masaż da więcej radości niż świąteczny krawat, skarpetki, czy może nowy telefon komórkowy?

 

Moja pewność wynika z rozmów z obdarowanymi w ten sposób osobami. Świąteczne karnety w naszym Centrum Rehabilitacji dostępne są już kilka dobrych lat. I wiem, że bez względu na wiek obdarowanych zawsze jest zadowolenie. Bo masaż to zdrowie, relaks, chwila ucieczki od problemów i tego pędzącego świata. Niemal za każdym razem słyszę, że osoby obdarowane karnetem masażowym nie spodziewały się takiego prezentu. Czyli jest też zaskoczenie, a w obdarowywaniu prezentami chyba o to chodzi.

 

 

 


Reklama

Ale czy masaże nie są tylko dla tych osób, których coś boli?

 

No właśnie nie. Owszem, masaż jest jedną ze skuteczniejszych metod przeciwbólowych, rozluźniających, ale niekoniecznie musi coś nas boleć, aby poddać się takiemu zabiegowi. W naszym Centrum Rehabilitacji dostępnych jest kilka rodzajów masaży, możliwości jest więc naprawdę wiele. A ja ze swojej strony gwarantuję, że każda obdarowana osoba takim karnetem na masaż wyjdzie z naszego Centrum zadowolona.

 

Tak?

 

Dokładnie tak. Masaż to chwile pełne odprężenia. To czas tylko tylko dla tej osoby masowanej i jej zmysłów. Masaż relaksacyjno-leczniczy pomoże rozluźnić mięśnie, poprawić krążenie oraz ujędrnić skórę. Sesja u masażysty zwalczy bóle karku, kręgosłupa, a nawet bezsenność.

 

Reklama

 

 

Karnet na masaż to dobry prezent?

 

Idealny. Właściwie dla każdego i na każdą okazję. Dobre samopoczucie to zaraz po miłości najpiękniejszy prezent jaki możesz podarować swojej babci lub dziadkowi, rodzicom, ale też koledze czy koleżance. Zamiast inwestować w niepotrzebne przedmioty lepiej podarować im voucher na masaż. Nasi specjaliści otoczą ich kompleksową opieką i pomogą uwolnić się od uciążliwych dolegliwości lub im zapobiec! Taki bon upominkowy to też świetny pomysł na prezent dla pracowników! Zapraszam już dziś. Każdego.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-12-17 14:23:58

PREZENT WART TYLE CO ŻYCIE

  • Środa, 2019-10-09 15:11:41

Prezent Komorowski w ratuszu

  • Sobota, 2019-08-10 20:34:12

Radni nie chcą dawać prezentów

  • Środa, 2019-01-23 09:13:01

Zrób najzdrowszy prezent mamie

  • Czwartek, 2018-12-13 09:49:57

Prezent marzeń dla piłkarzy z Dźwierzut

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Żartowniś z niego rybacy 9 a wędkarze 15 kg widziałem jak stawiają tam siaty co 20m w poprzek jeziora i tak kilka rzędów koło siebie żeby co nic nie spier.....o(j .kiersztanowo),już tam nie łapie bo studnia,bezrybie totalne

    Nicram1222


    2020-06-03 17:47:16
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Tak o kłamstwo sam widziałem na własne oczy jak rybacy łowio w tarło szczupaki i wrzucano do skrzynek nie do wytarcia i też one ryby wiosno w tarło kedyś tak nie było a jak były nie wymiarowe do wyrzucali śnięte do wody i niech nie oszukuje tak jest co roku na .jedzorze Leleskim

    Piotr polak


    2020-06-03 14:45:49
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Uderz w stół, a nożyce się zawsze odezwą.

    Śmieszek do Mieszkańca


    2020-06-03 13:45:58
  • 30 lat Samorządu Miejskiego w Szczytnie (wideo)
    No obejrzałem. Przykro pisać, ale szału nie ma. A wręcz nie ma czym się chwalić :( Najwięcej chyba o obiektach sportowych (ciekawe dlaczego?), trochę o oświacie, nieco o ulicach. I ciągłe podczepianie się pod tzw. Port Lotniczy, który wiemy jak intensywnie funkcjonuje i... co z niego nasz samorząd i mieszkańcy mają? Nawet porządna droga do Olsztyna nie powstała. Mdłe to wszystko, bez konkretów. Oceniam, że żaden z wymienionych włodarzy nie ma na koncie jakiejś sensownej inwestycji. A korki przy opuszczonych szlabanach i obraz wieży ciśnień z dostawką chyba najlepiej wkomponowują się w 30 lat udanej samorządności w naszym mieście. I zapowiada się takie sobie dalsze trwanie.

    taki sobie obywatel


    2020-06-03 12:47:28
  • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
    Wszyscy na łeb na szyję się tam budowali....aż żal było patrzeć

    Niko


    2020-06-03 10:14:07
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Śmieszek, jak Ty jesteś taki idealny to dlaczego nie zostaniesz Burmistrzem, a może nawet Posłem lub Premierem...?

    Mieszkaniec


    2020-06-02 21:44:25
  • Pływający dom stanie się atrakcją powiatu?
    I na noc trzeba spłynąć do brzegu. Na śródlądziu nie pływa się w porze nocnej. Ale pomysł fajny. Trzymamy kciuki żeby się powiodło przedsięwzięcie.

    Jarek


    2020-06-02 15:09:29
  • Obwodnica przyklepana, budowa za cztery lata
    Szanowny \"Gościu\" i \"X-Men\"-ie, każdy bardzo dobrze wiedział, że w tym miejscu będzie w przyszłości budowana obwodnica. Mówiono o tym i pisano otwartym tekstem od dawna. Nie trzeba było budować tam domów, to i stres teraz byłby mniejszy, no i przeciwników budowy supermarketu i obwodnicy byłoby dużo mniej. Teraz na pewno niektórzy mieszkańcy Rudki będą tam leżeć, demonstrować i bronić, jak Rejtan własną piersią, w poprzek nowej drogi. No co zrobić, \"cebula mentalna\" bardzo boi się wszystkiego co nowe.

    Mieszkaniec Szczytna


    2020-06-02 07:46:37
  • Trwa specjalna sesja rady miejskiej (wideo)
    Rada Miejska Miasta Szczytno zaprosiła do dyskusji o stanie miasta 15 mieszkańców, którzy wg ustawy mieli uzyskać 50 podpisów od swoich współobywateli, aby w tej debacie móc uczestniczyć. Tragifarsa. Na sali obrad wszyscy radni. Gdzie mieliby się zmieścić wg rygorów sanitarnych ci wybrańcy w liczbie 15? Oglądałem tę - jak to się obecnie mówi \"ekstraordynaryjną\" sesję (rzadko w ogóle to robię i cieszę się z tego). Elokwencja prezydium rady - na poziomie licealistów ze stresem przed tablicą. Radna Kosakowska - nauczyciela - która mówi tylko, że jej się wydaje, albo , że jest wszystko \"jak by\". Radna Boczar też raczej \"niewymowna\". Żadna z tych Pań nie sformułowała jasno żadnej myśli. Złote medale mogę przyznać jedynie Seniorce Ewie Czerw, która usiłowała opanować chaos intelektualny oraz Annie Rybińskiej, która - nie zagłębiając się w erystykę po prostu zadawała proste pytania. Zauważę tutaj też specyficzną dykcję Panów Łachacza, Myślaka, Kiersikowskiego, nad którą powinni popracować - bo to wstyd. Pomijam to, iż niektórzy radni - zamiast wyrazić swoje opinie - wyczytywali (z błędami i bez odpowiedniej wymowy, z użyciem słów nieadekwatnych) wcześniej przygotowane elaboraty. Żenada

    Śmieszek


    2020-06-02 00:39:56
  • Dozór policyjny za stalking
    Chory człowiek nie może się powstrzymać od alkoholu,trzeba było go skierować na przymusowe leczenie.

    Abstynent


    2020-06-01 22:34:26