Reklama


Reklama

Pochwała policjanta rzecz rzadka, więc... cenna


Zadowolenie tzw. szarych obywateli z policyjnej pracy nie jest powszechne, a już chwalenie funkcjonariuszy należy raczej do rzadkości. Tym bardziej trzeba odnotować fakt, że na taką pochwałę, skierowana do komendanta KPP w Szczytnie, zasłużył mł. asp. Paweł Czarnota.Pismo pochwalne sporządził jeden z mieszkańców powiatu szczycieńskiego, który odbywał kwarantannę. Jak każdy w takiej sytuacji, podlegał kontroli, a tej dokonywał często właśnie pan Paweł.

 

Autor listu podkreślał, że mimo nawału pracy i zwiększonych obowiązków, funkcjonariusz nie ograniczał się tylko do kontroli, ale za każdym razem znalazł chwilę czasu, by dopytać o samopoczucie, o potrzeby, zadeklarować ewentualne dokonanie zakupów, jeśli zachodziłaby konieczność, a także udostępnił swój numer telefonu ze wskazaniem, że można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy, gdyby potrzebna była jakaś pomoc.


Reklama

 

„W taki sposób pragnę podziękować panu Pawłowi za jego ciężka pracę i zwykłą, ludzką empatię w stosunku do drugiego człowieka. […] To jest odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, który godnie reprezentuje wizerunek funkcjonariusza policji” - kończy swój list pochwalny mieszkaniec powiatu.

ReklamaKomentarze do artykułu

Radek NSZ

Dobry Facet ,umie podejsc do czlowieka z sercem a nie jak inni

Magma

I można? Można. Po ludzku pomóc. Po ludzku pochwalić.

kasia g

Pan PaWel jest niezastapiony na kazdym polu swojejsluzbyi w kazdym aspekcie zgadzam sie drugiego takiego nie ma , szacunek i uznanie dla Pana

WK

A ja pozwolę sobie pochwalić również tego mieszkańca, który w dobie powszechnego krytykowania wszystkiego i wszystkich (tylko nie siebie), nienasyconych roszczeń i wiecznego niezadowolenia potrafi dostrzec pozytywne cechy i wartość innych ludzi. Brawo. Pozdrawiam obu Panów.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43