Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Pobili chłopaka koleżanki, bo... go nie lubią


Do 3 lat więzienia grozi trzem mieszkańcom gminy Dźwierzuty, którzy pobili 48-latka. Mężczyzna wraz ze swoją konkubiną przyjechał do znajomych swojej partnerki. Ci zaś pobili go, bo…. go nie lubią.Taki powód sprawił, że okładali 48-latka po całym ciele. Trzej napastnicy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

We wtorkowy wieczór szczycieńscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu w jednej z miejscowości na terenie gminy Dźwierzuty. Jak ustalili policjanci 48-letni mężczyzna przyjechał wraz ze swoją partnerką w odwiedziny do jej znajomych. Niestety wizyta 48-latka nie była miła dla trzech znajomych jego partnerki, co udowodnili agresją. We trzech, na alkoholowym wspomaganiu, pobili mężczyznę, okładając go po całym ciele.


Trzej napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów i osadzeni w policyjnej celi. Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty przestępstwa pobicia, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze