Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Piknik Love Szczytno z atrakcjami (zdjęcia)


Za nami XI edycja pikniku Love Szczytno zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Projektownia” i Fundację Misja Służby Rodzinie we współpracy z Tomaszem Łachaczem i Sławomirem Staszakiem. Tegoroczny piknik rozpoczął się o godz. 15:00 na terenie rekreacyjnym osiedla Leyka i Nauczycielska. W pierwszej części pikniku przeprowadzone zostały zawody sportowe.W pełnym emocji turnieju piłki nożnej uczestniczyło ponad 20 zawodników w różnym wieku, a najmłodszy z nich miał 7 lat. W tym samym czasie odbył się turniej szachowy, w którym tym razem najlepszy okazał się zawodnik z Warszawy. Ponadto przeprowadzono warsztaty tenisa ziemnego, próbowano chodzić po linie zawieszonej między dwoma drzewami, bawiono się kolorową chustą, puszczano bańki mydlane oraz ćwiczono układy taneczne, które zaprezentowano w dalszej części wydarzenia.


Reklama

 

Kolejnym ciekawym punktem programu była wizyta strażaków z OSP Szczytno, którzy udostępnili do zwiedzenia swój wóz bojowy, a chętnych uczyli posługiwania się wężem strażackim.

 

W ramach części artystycznej na osiedlowej scenie wystąpiła uzdolniona młodzież ze Szczytna. W międzyczasie organizatorzy nagrodzili uczestników zawodów sportowych i przygotowali dla wszystkich grilla. Na zakończenie pikniku Love Szczytno wyświetlono inspirujący film „Prawdziwe życie” przedstawiający historię młodego chłopaka, który dzięki zapiskom w dzienniku dziadka miliardera odkrywa, co jest w życiu najważniejsze. Frekwencja podczas Love Szczytno była wysoka, co cieszy organizatorów i motywuje do kolejnych działań.

Reklama

 

Organizatorzy Love Szczytno pragną przekazać podziękowania za wsparcie w organizacji pikniku m.in. Klubowi Szachowemu i Spółdzielni Mieszkaniowej „Odrodzenie”, Miastu Szczytno, OSP Szczytno, tenisistom, firmie Fortres oraz osobom indywidualnym – Magdzie Marczak, Arturowi Trochimowiczowi, Rafałowi Sosnowskiemu, Piotrowi Lisewskiemu.

 Komentarze do artykułu

Dariusz

Pan Łachacz powinien wyjaśnić sprawę innopolice... Co było powodem zmiany jego decyzji a tym samym wydatkowania w błoto 2 milionów złotych z budżetu miasta ????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Będzie swoja woda
  Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

  Robert Częścik


  2021-09-19 13:26:06
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

  XXX


  2021-09-19 11:39:24
 • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
  Żenada żłobek w szkole

  Andrzej


  2021-09-19 08:01:04
 • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
  13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

  Potężny LegwanZORD


  2021-09-18 23:07:50
 • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
  W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

  Ms


  2021-09-18 07:55:41
 • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
  celebryci na pierwszym planie...

  gość


  2021-09-18 06:21:39
 • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
  Za 100 lat ????????????

  Follower


  2021-09-17 19:38:00
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

  massakra


  2021-09-17 15:28:24
 • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
  W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

  Telewidz


  2021-09-16 14:40:50
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

  Nick


  2021-09-16 14:30:24

Reklama